Blackmagic Design ATEM 2 M/E Advanced Panel 40

Variant panelu ATEM 2 M/E Advanced s rozšíreným počtom vstupných tlačidiel (40 namiesto 20 v pôvodnej verzii).

Viac informácií

12 716.16 € s DPH 10 596.8 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 11.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Kód tovaru:
SWPANELADV2ME40
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Variant panelu ATEM 2 M/E Advanced s rozšíreným počtom vstupných tlačidiel (40 namiesto 20 v pôvodnej verzii).

Stoly radu ATEM Advanced Panel sú ideálnym doplnkom k režijnému počítaču ATEM Constellation na jednoduchšie vytváranie komplexných programov. Odkrývajú plný potenciál režijného zariadenia a vďaka kvalitným tlačidlám, otočným ovládačom a pákovým ovládačom poskytujú aj ergonomickejšiu alternatívu ovládania (k dodávanému softvérovému ovládaciemu panelu):

Režijné zariadenia ATEM Constellation predstavujú najpokročilejšie riešenie na odbavovanie živých vystúpení. Režijná architektúra obsahuje nezávislé zbernice Program a Preview na rýchle a presné prepínanie snímok. Pri nastavovaní prelínania medzi zdrojmi videa vidí operátor možnosti prelínania na LCD displeji konzoly bez toho, aby musel prechádzať zložitými ponukami. K dispozícii je široká škála efektov, od štandardného SMPTE prelínania s možnosťami rozmazania okrajov až po komplexné DVE efekty prelínania, pri ktorých možno polohu jednotlivých prvkov kompozície upravovať pomocou T-Bar a joysticku! Ďalšie pultové ovládacie prvky uľahčujú nastavenie veľkosti prvkov DVE, tieňov, osvetlenia atď. Ergonomická páka T-Bar poskytuje dokonalú kontrolu nad prelínaním záberov, pri ktorom je často dôležité zohľadniť prácu kameramana a pohyb protagonistov.

Integrovaný joystick zabezpečuje jednoduché nastavenie napríklad polohy efektov TWO v osiach X, Y a Z. Umožňuje dokonale umiestniť okno záberu v rámci kompozície obrazu v obraze, upraviť jeho veľkosť alebo dokonca vybrať počiatočný a koncový bod pre animované efekty DVE.

Každý z displejov (na zobrazenie nastavení parametrov) ponúka vyhradené tlačidlo pre všetky funkcie a umožňuje ovládať stovky parametrov pre funkcie kľúčovania, prelínanie, efekty DVE, generátory farebného pozadia, nastavenia funkcií viacerých zobrazení, mapovanie tlačidiel alebo výber videoštandardu. Okrem toho môžu používatelia uložiť/vyvolať nastavenia konzoly! Ďalšou pokročilou funkciou je možnosť vytvárať makrá a spúšťať ich stlačením tlačidla. Práca s makropríkazmi si nevyžaduje použitie počítača a výrazne ju uľahčujú štítky na LCD displeji, ktoré identifikujú priradené makrá.

Základné funkcie panelu ATEM Advanced

 • Až 40 nezávislých vstupných tlačidiel s textovým označením a farebným kódovaním
 • Pohodlné ovládanie všetkých aspektov efektov miešania
 • Rýchly výber predvolieb efektov na integrovanom LCD displeji
 • Možnosť nastavenia polohy a ďalších parametrov DVE pomocou joysticku
 • Páka na manuálne ovládanie efektov zmiešavania
 • Samostatný LCD displej pre každú zbernicu M/E
 • Priame spúšťanie makier pre vybranú zbernicu

 

Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Réžie
PRÍSLUŠENSTVO (3)

Štúdiová technika

 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM Constellation 8K

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 12 371 € 14 845.2 €
 • -5 %
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Constellation HD

Skladom 1 ks
bez DPH 1 787.77 € 2 145.32 €
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM 4 M/E Constellation HD

Skladom 1 ks
bez DPH 4 068.79 € 4 882.55 €