Doprava a platba

Pri objednávke si môžete zvoliť niektorú z nižšie uvedených možností prepravy tovaru. Nie všetky spôsoby dopravy sú dostupné pre všetky druhy tovaru alebo služieb.


Osobný odber

Osobný odber

Tovar je možné vyzdvihnúť osobne u nás v predajni na Železničnej 23 v Bratislave (mapa), v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.


Elektronická licencia

Elektronická licencia

Elektronické licencie sú odosielané spravidla e-mailom a to formou pdf súboru v prílohe, alebo formou sériového čísla/licenčného kľúču vo faktúre. Elektronická licencia je dostupná len na niektoré softwarové produkty.


Kuriér

Kuriér

V rámci Slovenska odosielame tovar prepravnými spoločnosťami UPS a Packeta. Tovar ktorý máme na sklade odosielame ihneď po prijatí platby. Pri objednávke so spôsobom úhrady na dobierku tovar odosielame v deň prijatia objednávky za predpokladu, že bola objednávka vytvorená do 13:00. Cena prepravy spoločnosťou UPS je 4,80€ s DPH, preprava spoločnosťou Packeta (do výdajného miesta) je 5,00€ s DPH. Doprava pre objednávky v rámci Slovenska v hodnote 360€ s DPH resp. vyššej je zdarma.

Objednávky do zahraničia odosielame prostredníctvom prepravných spoločností UPS, DHL, Packeta a Messenger, v závislosti od druhu, hmotnosti a rozmeru tovaru. Čas prepravy a cena je kalkulovaná individuálne v závislosti na destinácii, type tovaru a celkovej hmotnosti resp. objemu zásielky.


Kuriér s dobierkou

Kuriér s dobierkou

V rámci Slovenska je možné tovar odoslať aj na dobierku. Na dobierku využívame prepravnú spoločnosť UPS, ktorá účtuje za dobierku 1,20€ s DPH. Táto čiastka je pripočítaná k cene prepravy, preto odporúčame radšej využiť niektorú z bezhotovostných platobných metód.


Expres kuriér

Express kuriér

V rámci Bratislavy ponúkame prepravu s doručením tovaru v deň objednania prostredníctvom expresnej prepravnej spoločnosti careXpress. Tovar je odosielaný ihneď po prijatí platby, najneskôr však do 14:00. Pri tomto type prepravy nie je možné platiť dobierkou. Cena prepravy v rámci Bratislavy je 7,20€ s DPH.

Služba je dostupná pre nasledovné lokality:

  • Staré Mesto, Petržalka, Kramáre, Nové Mesto, Nivy, Ružinov, Karlova Ves, Dlhé Diely, Dúbravka, Prievoz, Vinohrady, Koliba, Pošeň, Ostredky, Trnávka, Slovnaft, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Dolné hony, Rača, Stará Dúbravka, Letisko, Zlaté piesky a Lamač.

Vašu online objednávku je možné uhradiť nižšie uvedenými spôsobmi. Nie všetky možnosti platby sú dostupné pre všetky druhy tovarov a služieb.


Platba v hotovosti

Platba v hotovosti na predajni

Tovar je pri jeho preberaní na predajni možné hradiť v hotovosti (cash). Úhradu v hotovosti je možné vykonať iba v eurách a podľa zákona č. 394/2012 Z. z. o obmedzení platieb v hotovosti nesmie prijímaná hotovosť presiahnuť 5000€ s DPH.


Platba kartou

Platba kartou na predajni

Tovar je pri jeho preberaní na predajni možné uhradiť platobnou kartou. Platobné karty JCB, Diners, American Express neakceptujeme, platbu je možné vykonať iba kartami VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro. Bezpečnosť platby je garantovaná použitím technológie 3-D Secure, ktorá je podporovaná kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard.


Dobierka

Dobierka (platba pri prevzatí tovaru)

Tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Poplatok za dobierku 1,20€. Táto suma sa premietne do ceny poštovného, preto odporúčame využiť platbu prevodom, alebo elektronickú platbu.

Nie všetky produkty je možné objednať resp. zaplatiť na dobierku, informujte sa prosím vopred. Maximálna celková cena objednávky pre platbu dobierkou je 500 €.


Bankový prevod

Bankový prevod

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet na ten istý e-mail obdržíte daňový doklad. Pri platbe prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby
  • je nutné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky; v opačnom prípade je možné považovať objednávku za zrušenú

Online bankový prevod

Online bankový prevod

Veľmi rýchly spôsob platby pre majiteľov účtu v Tatra Banka, Slovenská sporiteľňa, VÚB, UniCredit Bank Slovakia, Poštová banka, či užívateľov služby VIAMO. Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť váš účet a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky a kliknutí na logo banky, budete presmerovaní na stránky vašej banky pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne nasledujúci pracovný deň.


Online platba kartou

Online platba kartou

Rýchla a bezpečná platba platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou kartou prostredníctvom platobnej brány CardPay spoločnosti Tatra banka, a.s., sa uhradí po dokončení transakcie. Pri platbe na bráne CardPay budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.