Aktualizace Blackmagic Design

Blackmagic Camera 8.2
Aktualizácia 8.2 pre kamery Blackmagic ponúka podporu nových modelov vrátane. Blackmagic Studio Camera 4K Plus G2, možnosť aktualizácie/správy kamier Blackmagic Studio Camera 4K a 6K cez Ethernet, podporu rozhrania REST API, bezpečné prihlásenie a zvýšenú sieťovú kompatibilitu pre kameru Studio Camera a produkty Blackmagic Studio Converter, vylepšenia podpory ovládača Zoom Demand, možnosť zapnúť obmedzenie gamutu v ponuke nahrávania, podpora NTP, prehliadanie a prenos súborov HTTP/HTTPS a podpora novej knižnice Blackmagic RAW 3.4.

Blackmagic RAW 3.4
... obsahuje podporu pre novú kameru Blackmagic Cinema Camera 6K ako aj pre médiá Blackmagic RAW zaznamenané prostredníctvom kombinácie produktov Blackmagic Video Assist 12G HDR a Fujifilm GFX100 II.

DaVinci Resolve Studio 18.6/Fusion Studio 18.6
Nová verzia aplikácie 18 .6 DaVinci Resolve Studio implementuje podporu nových funkcií v produktových radoch Blackmagic Cloud Storage a Blackmagic Camera vrátane automatickej synchronizácie médií projektu, vylepšeného spracovania písma pre titulky, podpory extrakcie 3D tvarov a vykresľovania scén v USD v module/aplikácii Fusion, a podpory najnovších štandardov Dolby Vision a UWA Audio Vivid 3D audio.

Blackmagic Web Presenter 3.3
Nový softvér pre Blackmagic Web Presenter HD a 4K pridáva podporu pre protokol streamovania SRT, ako aj podporu kodeku H.265 pre variant Web Presenter 4K.

ATEM Switchers 9.2 / 9.2 SDK
Nový softvér pre réžiu ATEM implementuje podporu streamingového protokolu SRT pre produkt ATEM Streaming Bridge.

Zastavte sa tu.

Dátum: 21. 09. 2023, Kategória: Novinky