Audio News

Bezdrôtový mikrofónový systém AVMATRIX WM12 ponúka prenosovú vzdialenosť až 100 m (priama viditeľnosť) v pásme 2,4 GHz GFSK, možnosť prevádzky dvoch vysielačov v rámci jedného systému pre dvojkanálovú prevádzku, ľahkú nositeľnú konštrukciu vysielača (25 g) s integrovaným mikrofónom a možnosť pripojenia klopového mikrofónu tretej strany, ľahko čitateľný displej OLED na prijímacej jednotke na jednoduchú konfiguráciu, dva zvukové výstupy (3,5 mm jack) a výstup USB, výdrž batérie až 15 hodín pre vysielač a 4 hodiny pre prijímač, praktické puzdro na prenášanie, tlačidlo rýchleho stlmenia atď. Integrovaný všesmerový mikrofón má frekvenčný rozsah 100 Hz - 20 kHz s toleranciou +/- 3 dB, maximálny akustický tlak 110 dB SPL a odstup signál/šum >/= 90 dB. Predávajú sa ako duálne (2x TX + 1x RX) a jednoduché (1x TX + 1x RX) sady. V predaji približne za 14 dní.

Dátum: 25. 01. 2024, Kategória: Blog
CELÝ ČLÁNOK

Nový firmvér pre populárne zvukové rekordéry a rozhrania USB po dlhom čase Sound Devices MixPre! Verzia 9.00 prináša niekoľko významných nových funkcií vrátane možnosti spustiť dve inštancie voliteľného zásuvného modulu NoiseAssist na sérii MixPre II pre dvojkanálové spracovanie, podporu nového plateného zásuvného modulu +2ch pre MixPre-3 (I a II), ktorý mení tento 3-kanálový/5-stopový rekordér na 5-kanálový/7-stopový rekordér (aktivuje nové stopy 4 a 5 pre mixovanie a nahrávanie, ako aj príslušné vylepšenia používateľského rozhrania vč. na stiahnutie tu.

Dátum: 09. 11. 2023, Kategória: Novinky
CELÝ ČLÁNOK

Nové produkty obľúbenej austrálskej značky Røde, vrátane dynamického mikrofónu, budú čoskoro na sklade PodMic USB a zaujímavý režim streamovania Streamer X. Nový Streamer X kombinuje ergonomické ovládacie rozhranie a kartu na odbavenie audiovizuálneho obsahu vrátane nahrávania videa 4K30 HDMI; je tiež vybavený kombinovaným vstupom XLR a nízkošumovým mikrofónovým predzosilňovačom Revolution Preamp, integrovaným bezdrôtovým mikrofónovým prijímačom Røde Series IV (vrátane Wireless GO II a Wireless ME), DSP pre zvukové efekty vrátane kompresora a zosilňovača Aphex Aural Exciter, konfigurovateľné podložky napr. na spúšťanie prehrávania zvuku, aplikáciu efektov atď, rozhranie USB-C na pripojenie k počítačom, kompatibilita s aplikáciou na streamovanie Unify atď

Dátum: 04. 07. 2023, Kategória: Novinky
CELÝ ČLÁNOK