Elgato Zvukové rozhranie Wave XLR

Kompaktné rozhranie USB, ktoré dáva vášmu mikrofónu superschopnosti, Wave XLR je vybavené patentovanou technológiou proti skresleniu, vymeniteľnými konštrukčnými komponentmi a integráciou s vlastným mixážnym softvérom.

Viac informácií

204 € s DPH 170 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 29. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Kód tovaru:
UHELGM000000007
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Kompaktné rozhranie USB, ktoré dáva vášmu mikrofónu superschopnosti, Wave XLR je vybavené patentovanou technológiou proti skresleniu, vymeniteľnými konštrukčnými komponentmi a integráciou s vlastným mixážnym softvérom.

VEZMITE SI SVOJ MIKROFÓN

Milujete svoj mikrofón XLR. S Wave XLR, kompaktným rozhraním USB, ktoré dodá vášmu mikrofónu superschopnosti, ho budete milovať ešte viac.

VŠETKO V JEDNOM A EŠTE VIAC

Wave XLR zastane prácu viacerých zariadení a obsahuje funkcie, ktoré v bežných zvukových rozhraniach nenájdete. Napríklad patentovanú technológiu proti skresleniu, kapacitné tlačidlo stlmenia, priamu integráciu s vlastným mixážnym softvérom Wave Link a vymeniteľný čelný panel.
MULTIFUNKČNÝ OVLÁDACÍ VOLIČ
PREPÍNANIE FANTÓMOVÉHO NAPÁJANIA
PREPÍNANIE MEDZI MIKROFÓNOM A MIXOM NA POČÍTAČI
NASTAVENIE VÝSTUPNEJ HLASITOSTI
NASTAVENIE ZOSILŇOVAČA VSTUPU
E

DOSTATOK VÝKONU

Dodajte svojmu mikrofónu potrebné zosilnenie bez externého predzosilňovača. Vďaka zosilneniu až 75 dB s veľmi nízkym šumom znejú notoricky necitlivé dynamické mikrofóny hlasno a čisto, zatiaľ čo 48 V fantómového napájania oživí kondenzátorové mikrofóny.
Podcasting setup featuring Wave XLR and a dynamic microphone, with Wave Link software on the monitor screen

ZOSILNITE BEZ CLIPPINGU

Teraz už nemusíte sledovať úrovne naživo, ani sa pokúšať zachrániť skreslený zvuk v postprodukcii. Keď vstupná úroveň dosiahne maximum, patentovaná technológia Clipguard okamžite presmeruje zvuk cez druhú signálovú cestu, ktorá beží pri nižšej hlasitosti. Výsledkom je čistý zvukový výstup bez ohľadu na to, ako hlasno kričíte.
S OCHRANOU CLIPGUARD

PREPÍNATEĽNÉ FILTRE S NÍZKYM ÚTLMOM

Duálne voliteľné filtre umožňujú odstrániť nízke frekvencie pre blízke a vzdialené polohy mikrofónu.
OFF
80 HZ
120 HZ
Get amped without clipping

VIACKANÁLOVÝ PRÍKAZ

Herný zvuk, hlasový chat, hudba, upozornenia, vzorky, viacero mikrofónov* a ďalšie. Deväť nezávislých vstupných kanálov vám umožňuje miešať zdroje zvuku v reálnom čase.
*Viacnásobné mikrofóny Wave nie sú v súčasnosti podporované

MAJSTROVSTVO SUBMIXOVANIA

Vytvorte dva úplne nezávislé výstupné mixy - jeden pre vás, druhý pre vaše publikum - a monitorujte každý z nich za chodu.

TRHOVISKO

TISÍCE EFEKTOV

Pridávajte zvukové efekty z Marketplace alebo zo zásuvných modulov VST tretích strán priamo do mixážneho pultu Wave Link, bez potreby manuálnej inštalácie. Aplikujte ich na ľubovoľný vstupný kanál - napríklad mikrofón, hru alebo hlasový chat - a potom si prispôsobte nastavenia a vytvorte si vlastný zvuk.

VIAC FUNKCIÍ

OVLÁDANIE BEZ NÁMAHY

Stlmte hudbu chránenú autorskými právami v mixe streamu, aby ste sa vyhli porušovaniu, a počúvajte ju ďalej prostredníctvom mixu monitora.

STREAM READY

Pridajte Wave Link ako hlavný zdroj zvuku v aplikácii OBS Studio a získajte úplnú kontrolu nad pracovným postupom so zvukom.

INTELIGENTNÉ SPRACOVANIE

Wave Link je šetrný k vášmu procesoru* - nie je potrebný žiadny externý hardvér na spracovanie zvuku.

*Zaťaženie CPU závisí od používania VST

VÁŠ PRACOVNÝ PROCES. EVOLVOVANÉ.

Stream Deck bezproblémovo spolupracuje s Wave Link a poskytuje vám úplnú štúdiovú kontrolu. Jednoducho nastavte tlačidlá na stlmenie zdrojov, upravte úrovne a preskočte stopy - čokoľvek. Alebo vytvárajte Multi Actions na súčasnú úpravu nastavení zvuku, osvetlenia a kamery - všetko jediným ťuknutím. Je to pokročilá automatizácia A/V na dosah ruky. Dotykové a plne prispôsobiteľné. Hybridné mixážne riešenie ako žiadne iné.

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Elgato
Kategória: Audio rozhrania

Blog a novinky

Dátum: 13. 05. 2024, Kategória: Blog

Elgato Wave XLR

Novozásobené zvukové rozhranie USB Elgato Wave XLR s integrovaným mikrofónovým predzosilňovačom, automatickou ochranou proti skresleniu a…