K&F 82MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistan

82mm filter ND64 (6 stupňov) pre objektív Pevný filter neutrálnej hustoty, vodotesný, odolný proti poškriabaniu, antireflexný a priesvitný zelený film, Nano-X

Viac informácií

81.81 € s DPH 68.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

82mm filter ND64 (6 stupňov) pre objektív Pevný filter neutrálnej hustoty, vodotesný, odolný proti poškriabaniu, antireflexný a priesvitný zelený film, Nano-X

* Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nevyhnutnou súčasťou vašej tašky na fotoaparát. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby zabránili preexponovaniu, znižujú množstvo svetla vstupujúceho do objektívu a vy môžete pri fotografovaní používať pomalšiu uzávierku. Často sa používa pri fotografovaní krajinných objektov, ako sú vodopády, tečúca voda, vlny, hory a rieky.
* Vyrobené zo 100 % prvotriedneho optického skla - filtre ND objektívu K&F Concept sú vyrobené zo 100 % profesionálneho optického skla, na ktoré je nanesená obojstranná viacvrstvová zdokonalená povrchová úprava a zaručujú prvotriednu kvalitu fotografií.
* Chráňte svoj cenný objektív pred vodou, prachom, poškriabaním, olejom - ND filter K&F je viacvrstvovo potiahnutý ochrannými fóliami proti vode, prachu a poškriabaniu, ktoré sú ideálne na fotografovanie krajiny v exteriéri.
* ultra tenký okrajový dizajn 0,13" - Filtre K&F sú vyrobené nanotechnológiou, ktorá zabraňuje širokouhlej vinetácii. Mimoriadne odolný rám z leteckého hliníka zaisťujúci odolnosť a prevenciu zasekávania.
* 30 dní bez udania dôvodu na vrátenie - Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 82 mm objektívmi. Pred objednaním si prosím overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre