K&F 49MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistan

Filtre K&F Concept ND Lens sú nevyhnutným doplnkom výbavy každého fotografa, najmä pre outdoorových nadšencov. Tieto filtre…

Viac informácií

39.61 € s DPH 33.01 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filtre K&F Concept ND Lens sú nevyhnutným doplnkom výbavy každého fotografa, najmä pre outdoorových nadšencov. Tieto filtre sú navrhnuté na boj proti preexponovaniu a účinne znižujú množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, čo umožňuje používať kratšie časy uzávierky, takže sú vhodné najmä na snímanie vonkajších krajiniek. Tieto ND filtre na objektívy sú vyrobené zo 100 % prvotriedneho optického skla a majú obojstrannú viacvrstvovú zdokonalenú povrchovú úpravu, ktorá zaručuje špičkovú kvalitu fotografií. Nielenže zvyšujú kvalitu obrazu, ale vďaka viacvrstvovým ochranným fóliám odolným voči vode, prachu, poškriabaniu a oleju chránia váš cenný objektív pred vodou, prachom, škrabancami a poškriabaním. Ich ultratenký 0,13" dizajn ráfika, vyvinutý pomocou nanotechnológie, eliminuje širokouhlé vinetácie. Tieto filtre sú skonštruované tak, aby vydržali, a majú mimoriadne pevný rám z leteckého hliníka, ktorý je odolný a zároveň odolný voči zasekávaniu. Navyše sa na ne vzťahuje 30-dňová záruka vrátenia bez udania dôvodu, aby ste mali istotu. Kompatibilné so všetkými 49 mm objektívmi, pred objednaním je nevyhnutné overiť veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu a označená symbolom "ø" (priemer).

  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nevyhnutnou súčasťou vašej tašky na fotoaparát. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby zabránili preexponovaniu, znižujú množstvo svetla vstupujúceho do objektívu a vy môžete pri fotografovaní používať pomalšiu uzávierku. Často sa používa pri fotografovaní krajinných objektov, ako sú vodopády, tečúca voda, vlny, hory a rieky.
  • * Vyrobené zo 100 % prvotriedneho optického skla - filtre ND objektívu K&F Concept sú vyrobené zo 100 % profesionálneho optického skla, na ktoré je nanesená obojstranná viacvrstvová zdokonalená povrchová úprava a zaručujú prvotriednu kvalitu fotografií.
  • * Chráňte svoj cenný objektív pred vodou, prachom, poškriabaním, olejom - ND filter K&F je viacvrstvovo potiahnutý ochrannými fóliami proti vode, prachu a poškriabaniu, ktoré sú ideálne na fotografovanie krajiny v exteriéri.
  • * ultra tenký okrajový dizajn 0,13" - Filtre K&F sú vyrobené nanotechnológiou, ktorá zabraňuje širokouhlej vinetácii. Mimoriadne odolný rám z leteckého hliníka zaisťujúci odolnosť a prevenciu zasekávania.
  • * 30 dní bez udania dôvodu na vrátenie - Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 49 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre