K&F 67MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistan

Filter K&F Concept s pevnou neutrálnou hustotou ND64 poskytuje pevnú redukciu svetla o 6 f-stopov, čo umožňuje techniky dlhej expozície a rozmazania pohybu pri jasnejšom svetle. Prvotriedne japonské optické sklo AGC s 28 viacvrstvovými nanometrovými vrstvami poskytuje vynikajúce antireflexné , odolné proti poškriabaniu a vodotesné schopnosti.…

Viac informácií

62.25 € s DPH 51.88 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filter K&F Concept s pevnou neutrálnou hustotou ND64 poskytuje pevnú redukciu svetla o 6 f-stopov, čo umožňuje techniky dlhej expozície a rozmazania pohybu pri jasnejšom svetle. Prvotriedne japonské optické sklo AGC s 28 viacvrstvovými nanometrovými vrstvami poskytuje vynikajúce antireflexné , odolné proti poškriabaniu a vodotesné schopnosti. Filter K&F Concept ND8 podporuje použitie pri fotografovaní krajiny a športu, nezmení pôvodnú farbu objektov, dokáže skutočne reprodukovať pôvodnú scénu

  • Filtre K&F Concept ND Lens sú nevyhnutnou súčasťou vašej tašky na fotoaparát. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby zabránili preexponovaniu, znižujú množstvo svetla vstupujúceho do objektívu a vy môžete pri fotografovaní používať pomalšiu uzávierku. Často sa používa pri fotografovaní krajinných objektov, ako sú vodopády, tečúca voda, vlny, hory a rieky.
  • Vyrobené zo 100 % prvotriedneho optického skla - filtre ND objektívu K&F Concept sú vyrobené zo 100 % profesionálneho optického skla, na ktoré je nanesená obojstranná viacvrstvová zdokonalená povrchová úprava a zaručujú prvotriednu kvalitu fotografií.
  • * Chráňte svoj cenný objektív pred vodou, prachom, poškriabaním, olejom - ND filter K&F je viacvrstvovo potiahnutý ochrannými fóliami proti vode, prachu a poškriabaniu, ktoré sú ideálne na fotografovanie krajiny v exteriéri.
  • * ultra tenký okrajový dizajn 0,13" - Filtre K&F sú vyrobené nanotechnológiou, ktorá zabraňuje širokouhlej vinetácii. Mimoriadne odolný rám z leteckého hliníka zaisťujúci odolnosť a prevenciu zasekávania.
  • * 30 dní bez udania dôvodu na vrátenie - Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 67 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Neutral Density ND64
Neutral Density ND64
Neutral Density ND64
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraND
Typ filtraND64
Formát filtra67mm