K&F 55mm filter Nano-X ND64 (6 krokov) s pevnou neutrálnou hustotou, vodotesný, odolný voči poškriabaniu

Vylepšite svoje outdoorové fotografie s filtrami ND pre objektívy K&F Concept, ktoré musíte mať vo svojej taške na fotoaparát. Tieto filtre pomáhajú predchádzať preexponovaniu tým, že redukujú prichádzajúce svetlo, čo vám umožní zachytiť úžasné krajiny, vodopády a ďalšie zábery s dlhšími časmi uzávierky. Sú vyrobené z prvotriedneho optického skla s obojstrannými…

Viac informácií

32 € s DPH 26.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Vylepšite svoje outdoorové fotografie s filtrami ND pre objektívy K&F Concept, ktoré musíte mať vo svojej taške na fotoaparát. Tieto filtre pomáhajú predchádzať preexponovaniu tým, že redukujú prichádzajúce svetlo, čo vám umožní zachytiť úžasné krajiny, vodopády a ďalšie zábery s dlhšími časmi uzávierky. Sú vyrobené z prvotriedneho optického skla s obojstrannými viacvrstvovými vrstvami a nielenže zlepšujú kvalitu fotografií, ale tiež chránia váš objektív pred vodou, prachom, poškriabaním a olejom. Mimoriadne tenký 0,13" dizajn ráfika zabraňuje širokouhlej vinetácii a odolný rám z leteckého hliníka zaručuje dlhú životnosť. Tieto filtre, ktoré sú kompatibilné so všetkými 55 mm objektívmi, sa dodávajú s 30-dňovou zárukou vrátenia bez udania dôvodu, čo z nich robí ideálnu voľbu pre vaše potreby pri fotografovaní v prírode.

  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nevyhnutnou súčasťou vašej tašky na fotoaparát. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby zabránili preexponovaniu, znižujú množstvo svetla vstupujúceho do objektívu a vy môžete pri fotografovaní používať pomalšiu uzávierku. Často sa používa pri fotografovaní krajinných objektov, ako sú vodopády, tečúca voda, vlny, hory a rieky.
  • * Vyrobené zo 100 % prvotriedneho optického skla - filtre ND objektívu K&F Concept sú vyrobené zo 100 % profesionálneho optického skla, na ktoré je nanesená obojstranná viacvrstvová zdokonalená povrchová úprava a zaručujú prvotriednu kvalitu fotografií.
  • * Chráňte svoj cenný objektív pred vodou, prachom, poškriabaním, olejom - ND filter K&F je viacvrstvovo potiahnutý ochrannými fóliami proti vode, prachu a poškriabaniu, ktoré sú ideálne na fotografovanie krajiny v exteriéri.
  • * ultra tenký okrajový dizajn 0,13" - Filtre K&F sú vyrobené nanotechnológiou, ktorá zabraňuje širokouhlej vinetácii. Mimoriadne odolný rám z leteckého hliníka zaisťujúci odolnosť a prevenciu zasekávania.
  • * 30 dní bez udania dôvodu na vrátenie - Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 55 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraND
Typ filtraND64
Formát filtra55mm