K&F 58MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistan

Zlepšite svoju outdoorovú fotografiu s filtrami ND pre objektívy K&F Concept, ktoré sú nevyhnutným doplnkom vašej tašky na fotoaparát. Tieto filtre sú vytvorené na boj proti nadmernej expozícii a účinne redukujú prichádzajúce svetlo, čo vám umožní používať pri záberoch dlhšie časy uzávierky. Ideálne na zachytenie úchvatných krajiniek, ako sú vodopády,…

Viac informácií

50.93 € s DPH 42.44 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 05. 12.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Zlepšite svoju outdoorovú fotografiu s filtrami ND pre objektívy K&F Concept, ktoré sú nevyhnutným doplnkom vašej tašky na fotoaparát. Tieto filtre sú vytvorené na boj proti nadmernej expozícii a účinne redukujú prichádzajúce svetlo, čo vám umožní používať pri záberoch dlhšie časy uzávierky. Ideálne na zachytenie úchvatných krajiniek, ako sú vodopády, tečúca voda, oceánske vlny a horské výhľady. Filtre ND objektívov K&F Concept, ktoré sa skladajú z prvotriedneho optického skla s obojstrannou viacvrstvovou povrchovou úpravou, zaručujú prvotriednu kvalitu fotografií. Okrem toho tieto filtre chránia váš drahocenný objektív pred vodou, prachom, poškriabaním a olejom, pričom sú vybavené vodotesnými a ochrannými fóliami proti poškriabaniu pri fotografovaní v exteriéri. Vďaka mimoriadne tenkému 0,13" ráfiku a robustnému rámu z leteckého hliníka sú tieto filtre navrhnuté tak, aby zabránili širokouhlej vinetácii a zároveň zabezpečili dlhodobú životnosť. Táto súprava filtrov s priemerom 58 mm poskytuje bezproblémové uchytenie pre všetky objektívy s priemerom 58 mm a pred objednaním si prosím dvakrát skontrolujte veľkosť závitu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo pod krytkou objektívu, vždy označená symbolom "ø" (priemer). Navyše si môžete vychutnať slobodu 30-dňovej záruky vrátenia bez udania dôvodu, ktorá vám dodá pokoj.

  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nevyhnutnou súčasťou vašej tašky na fotoaparát. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby zabránili preexponovaniu, znižujú množstvo svetla vstupujúceho do objektívu a vy môžete pri fotografovaní používať pomalšiu uzávierku. Často sa používa pri fotografovaní krajinných objektov, ako sú vodopády, tečúca voda, vlny, hory a rieky.
  • * Vyrobené zo 100 % prvotriedneho optického skla - filtre ND objektívu K&F Concept sú vyrobené zo 100 % profesionálneho optického skla, na ktoré je nanesená obojstranná viacvrstvová zdokonalená povrchová úprava a zaručujú prvotriednu kvalitu fotografií.
  • * Chráňte svoj cenný objektív pred vodou, prachom, poškriabaním, olejom - ND filter K&F je viacvrstvovo potiahnutý ochrannými fóliami proti vode, prachu a poškriabaniu, ktoré sú ideálne na fotografovanie krajiny v exteriéri.
  • * ultra tenký okrajový dizajn s uhlopriečkou 0,13" - Filtre K&F sú vyrobené nanotechnológiou, ktorá zabraňuje širokouhlej vinetácii. Mimoriadne odolný rám z leteckého hliníka zaisťujúci odolnosť a prevenciu zasekávania.
  • * 30 dní bez udania dôvodu na vrátenie - Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 58 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre