K&F 62MM Nano-X ND64 (6 Stop) Lens Filter Fixed Neutral Density Filter, Waterproof, Scratch-Resistant

Uistite sa, že vaša taška na fotoaparát je vybavená základnými filtrami K&F Concept ND Lens Filters, ktoré sú nevyhnutnou výbavou pre fotografovanie v exteriéri. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby zabránili preexponovaniu znížením množstva svetla, ktoré vstupuje do objektívu, čo vám umožní použiť pomalší čas uzávierky, ideálny na zachytenie úchvatných…

Viac informácií

53.2 € s DPH 44.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Uistite sa, že vaša taška na fotoaparát je vybavená základnými filtrami K&F Concept ND Lens Filters, ktoré sú nevyhnutnou výbavou pre fotografovanie v exteriéri. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby zabránili preexponovaniu znížením množstva svetla, ktoré vstupuje do objektívu, čo vám umožní použiť pomalší čas uzávierky, ideálny na zachytenie úchvatných krajinných scén, ako sú vodopády, tečúca voda, vlny, hory a rieky. Tieto ND filtre sú vyrobené zo 100 % prvotriedneho optického skla a sú ošetrené obojstrannou viacvrstvovou zdokonalenou vrstvou, ktorá zaručuje prvotriednu kvalitu fotografií. Poskytujú robustnú ochranu vášho cenného objektívu s viacvrstvovou vrstvou, ktorá je vodotesná, odolná proti prachu a poškriabaniu, takže sú ideálne na vonkajšie fotografovanie v rozmanitých krajinách. Mimoriadne tenký 0,13" dizajn ráfika, vytvorený pomocou nanotechnológie, eliminuje širokouhlú vinetáciu a je vybavený mimoriadne odolným rámom z leteckého hliníka, ktorý zaručuje odolnosť a zabraňuje zasekávaniu. Spoločnosť K&F Concept ponúka pre váš pokoj 30-dňovú záruku bez udania dôvodu. Pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu), ktorá je označená symbolom "ø" (priemer), aby ste zaistili kompatibilitu.

  • * Must Have for Outdoors - K&F Concept ND Lens Filters je nevyhnutnou súčasťou vašej tašky na fotoaparát. Tieto filtre sú navrhnuté tak, aby zabránili preexponovaniu, znižujú množstvo svetla vstupujúceho do objektívu a vy môžete pri fotografovaní používať pomalšiu uzávierku. Často sa používa pri fotografovaní krajinných objektov, ako sú vodopády, tečúca voda, vlny, hory a rieky.
  • * Vyrobené zo 100 % prvotriedneho optického skla - filtre ND objektívu K&F Concept sú vyrobené zo 100 % profesionálneho optického skla, na ktoré je nanesená obojstranná viacvrstvová zdokonalená povrchová úprava a zaručujú prvotriednu kvalitu fotografií.
  • * Chráňte svoj cenný objektív pred vodou, prachom, poškriabaním, olejom - ND filter K&F je viacvrstvovo potiahnutý ochrannými fóliami proti vode, prachu a poškriabaniu, ktoré sú ideálne na fotografovanie krajiny v exteriéri.
  • * ultra tenký okrajový dizajn 0,13" - Filtre K&F sú vyrobené nanotechnológiou, ktorá zabraňuje širokouhlej vinetácii. Mimoriadne odolný rám z leteckého hliníka zaisťujúci odolnosť a prevenciu zasekávania.
  • * 30 dní bez udania dôvodu na vrátenie - Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 62 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre