K&F 72MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Okrúhly filter od spoločnosti K&F Concept je jedinečným riešením na boj proti nepriaznivému vplyvu svetelného znečistenia na nočné fotografie, zlepšuje kontrast a jasnosť v rôznych prostrediach, od mestskej krajiny až po astrofotografiu. Tieto filtre sú vyrobené z vysokokvalitných obojstranných materiálov Nano-Coating s technológiou odolnou voči vode a…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -23%
98.48 € 75.94 € s DPH 63.28 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 05. 12.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Okrúhly filter od spoločnosti K&F Concept je jedinečným riešením na boj proti nepriaznivému vplyvu svetelného znečistenia na nočné fotografie, zlepšuje kontrast a jasnosť v rôznych prostrediach, od mestskej krajiny až po astrofotografiu. Tieto filtre sú vyrobené z vysokokvalitných obojstranných materiálov Nano-Coating s technológiou odolnou voči vode a poškriabaniu a poskytujú výnimočnú ostrosť, nízku odrazivosť a nulovú vinetáciu. Blokovaním bežných vlnových dĺžok svetelného znečistenia výrazne zlepšujú celkové farby scény. Vďaka mimoriadne tenkej 3,8 mm konštrukcii rámu a odolnému materiálu zo zliatiny leteckého hliníka tieto filtre zabezpečujú nulovú vinetáciu pre všetky značky fotoaparátov. Kompatibilné so všetkými 58 mm objektívmi, pred objednaním si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu a označená symbolom "Ø" (priemer), napríklad Ø52 pre veľkosť závitu objektívu 52 mm.

  • * Jedinečná funkcia: Svetelné znečistenie má negatívny vplyv nielen na kvalitu nočných fotografií mesta a architektúry, ale aj na vedeckú astrofotografiu v mestských oblastiach. Okrúhly filter K&F Concept pomáha znižovať nežiaduci účinok svetelného znečistenia, vďaka čomu sú fotografie kontrastnejšie a jasnejšie.
  • * Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z obojstranného nanopovrchu používajú technológiu odolnú voči vode a poškriabaniu , prinášajú vysokokvalitné rozlíšenie, nízky odraz a žiadnu vinetáciu.
  • * Vysoká kvalita: Výrazné zlepšenie farieb na celej scéne.
  • * Super tenký: Ultra tenký dizajn rámu 3,8 mm a materiál zo zliatiny leteckého hliníka Super, nebude spôsobovať vinetáciu pre žiadnu značku fotoaparátu.
  • * POZNÁMKA: Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 58 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). tomuto číslu vždy predchádza symbol "Ø" (priemer). Napríklad: Ø52 = veľkosť závitu objektívu 52 mm.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraNatural Night
Formát filtra72mm