K&F 77mm XK44 prírodný nočný filter, HD, vodotesný, odolný proti poškriabaniu

Okrúhly filter K&F Concept ponúka jedinečnú funkciu v boji proti nepriaznivým účinkom svetelného znečistenia, čím nielen zvyšuje kvalitu nočných mestských a architektonických fotografií, ale aj zlepšuje výsledky vedeckej astrofotografie v mestskom prostredí. Tieto prírodné nočné filtre, vyrobené z vysokokvalitných materiálov, sú vybavené obojstrannou povrchovou…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: 81.11 €
81.11 € s DPH 67.59 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Okrúhly filter K&F Concept ponúka jedinečnú funkciu v boji proti nepriaznivým účinkom svetelného znečistenia, čím nielen zvyšuje kvalitu nočných mestských a architektonických fotografií, ale aj zlepšuje výsledky vedeckej astrofotografie v mestskom prostredí. Tieto prírodné nočné filtre, vyrobené z vysokokvalitných materiálov, sú vybavené obojstrannou povrchovou úpravou Nano-Coating s technológiou odolnou voči vode a poškriabaniu, ktorá zaručuje vynikajúcu čistotu, nízku odrazivosť a nulovú vinetáciu. Vďaka schopnosti blokovať najbežnejšie vlnové dĺžky svetelného znečistenia tieto filtre výrazne zvyšujú kvalitu farieb celej scény. Ich mimoriadne tenký 3,8 mm rámček spolu s použitím materiálu zo super leteckej hliníkovej zliatiny eliminuje obavy z vinetácie pri fotoaparátoch akejkoľvek značky. Kompatibilné so všetkými 58 mm objektívmi, nezabudnite si však overiť veľkosť závitu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu a označená symbolom "Ø" (priemer), napríklad Ø52 = veľkosť závitu objektívu 52 mm.

  • * Jedinečná funkcia: Svetelné znečistenie má negatívny vplyv nielen na kvalitu nočných fotografií mesta a architektúry, ale aj na vedeckú astrofotografiu v mestských oblastiach. Okrúhly filter K&F Concept pomáha znižovať nežiaduci účinok svetelného znečistenia, vďaka čomu sú fotografie kontrastnejšie a jasnejšie.
  • * Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z obojstranného nanopovrchu používajú technológiu odolnú voči vode a poškriabaniu , prinášajú vysokokvalitné rozlíšenie, nízky odraz a žiadnu vinetáciu.
  • * Vysoká kvalita: Výrazné zlepšenie farieb na celej scéne.
  • * Super tenký: Ultra tenký dizajn rámu 3,8 mm a materiál zo zliatiny leteckého hliníka Super, nebude spôsobovať vinetáciu pre žiadnu značku fotoaparátu.
  • * POZNÁMKA: Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 58 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). tomuto číslu vždy predchádza symbol "Ø" (priemer). Napríklad: Ø52 = veľkosť závitu objektívu 52 mm.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre