K&F 52MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Bojujte proti svetelnému znečisteniu a vylepšite svoje nočné fotografie pomocou okrúhleho filtra K&F Concept. Jedinečná funkcia tohto filtra minimalizuje nepriaznivé účinky svetelného znečistenia a poskytuje snímky so zvýšeným kontrastom a jasnosťou, či už zachytávate mestské scenérie, architektúru alebo skúmate nočnú oblohu na astrofotografiu. Filter…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -23%
62.25 € 47.98 € s DPH 39.98 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Bojujte proti svetelnému znečisteniu a vylepšite svoje nočné fotografie pomocou okrúhleho filtra K&F Concept. Jedinečná funkcia tohto filtra minimalizuje nepriaznivé účinky svetelného znečistenia a poskytuje snímky so zvýšeným kontrastom a jasnosťou, či už zachytávate mestské scenérie, architektúru alebo skúmate nočnú oblohu na astrofotografiu. Filter K&F Concept Natural Night Filter je vyrobený z prvotriednych materiálov a je vybavený obojstrannou povrchovou úpravou Nano-Coating, vďaka ktorej je vodotesný, odolný proti poškriabaniu a má nízku odrazivosť. Účinne blokuje najbežnejšie vlnové dĺžky svetelného znečistenia, čo má za následok zlepšenie farieb celej scény. Mimoriadne tenký dizajn s hrúbkou iba 3,8 mm, vyrobený z leteckej hliníkovej zliatiny, zaručuje kompatibilitu so širokou škálou fotoaparátov rôznych značiek bez vytvárania vinetácie. Táto súprava filtrov je určená pre 58 mm objektívy, preto si pred objednaním overte veľkosť závitu svojho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu symbolom označujúcim priemer (Ø), aby ste si overili kompatibilitu. Napríklad Ø52 zodpovedá veľkosti závitu objektívu 52 mm. Zvýšte úroveň svojej nočnej fotografie pomocou tohto základného filtra.

* Jedinečná funkcia: Svetelné znečistenie má negatívny vplyv nielen na kvalitu nočných fotografií mesta a architektúry, ale aj na vedeckú astrofotografiu v mestských oblastiach. Okrúhly filter K&F Concept pomáha znižovať nežiaduci účinok svetelného znečistenia, vďaka čomu sú fotografie kontrastnejšie a jasnejšie.
* Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z obojstranného nanopovrchu používajú technológiu odolnú voči vode a poškriabaniu , prinášajú vysokokvalitné rozlíšenie, nízky odraz a žiadnu vinetáciu.
* Vysoká kvalita: Výrazné zlepšenie farieb na celej scéne.
* Super tenký: Ultra tenký dizajn rámu 3,8 mm a materiál zo zliatiny leteckého hliníka Super, nebude spôsobovať vinetáciu pre žiadnu značku fotoaparátu.
* POZNÁMKA: Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 58 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). tomuto číslu vždy predchádza symbol "Ø" (priemer). Napríklad: Ø52 = veľkosť závitu objektívu 52 mm.

K&F Concept Clear-Night Filter
Filter Clear-Night bol vždy výzvou pre fotografov, ktorí radi fotografujú mestá v noci. Tento nepríjemný opar robí zachytávanie hviezd a nebeských objektov oveľa náročnejším. Nový filter svetelného znečistenia K&F Concept 67 mm je k dispozícii pre digitálne zrkadlovky so 67 mm objektívom a pomáha znížiť účinky svetelného znečistenia. Špeciálna vrstva na filtri pomáha zastaviť vstup žltých a oranžových vlnových dĺžok svetla do objektívu, čo vedie k jasnejším fotografiám nočnej oblohy. Pri záberoch architektúry alebo dlhých expozíciách v mestskom prostredí sa zachovajú aj jemné štruktúry a kontrasty v objekte a už nie sú preexponované. Pomocou rozsiahleho filtrovania teplejších vlnových dĺžok svetla sa fotografie účinne "ochladia" a zachovajú si rovnaké detaily a kontrasty, aké vidíte očami. V dôsledku tohto ochladzovacieho efektu odporúčame fotografom, aby vždy používali manuálne vyváženie bielej a zvolili farebnú teplotu v rozmedzí 700K až 1500K odčítania, ktoré bolo urobené bez vloženého filtra, aby sa zabezpečila farebná autenticita vašich fotografií.
K&F Concept Clear-Night Filter
28 Multi-Layer Coatings
Eliminates Light Pollution Non-Destructively
Waterproof & Scratch Resistant
28 Viacvrstvové povlaky
Filtre K&F Concept Natural Night na oboch stranách skla s nanometrovými vrstvami , prinášajú vysokokvalitné rozlíšenie, nízky odraz a žiadnu vinetáciu
Eliminuje svetelné znečistenie nedeštruktívne
Eliminácia svetelného znečistenia je nevyhnutná na zachytenie krásnych snímok nočnej oblohy, avšak nájsť miesto na fotografovanie bez svetelného znečistenia môže byť neuveriteľne ťažké, ak nie nemožné, v závislosti od miesta, kde fotografujete.
Vodotesnosť a odolnosť voči poškriabaniu
Nanometrové povlaky na oboch stranách, od zeme až po zem, odpudzujú nečistoty, vodu, olej a iné prvky tým, že sa perličkami skôr absorbujú, ako absorbujú a rozmazávajú. Aby odolali extrémnemu vetru, slanej vode, prachu a iným abrazívnym podmienkam a prvkom.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraNatural Night
Formát filtra52mm