K&F 62MM MV36 Slim Variable/Fader NDX, ND8~ND2000, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Ide o profesionálny 62 mm variabilný ND filter s pozoruhodným rozsahom redukcie svetla od ND8 do ND2000 (3 až 11 stupňov). Je navrhnutý na dosiahnutie výsledkov s ultravysokým rozlíšením a je vybavený inovatívnou nanopovrchovou úpravou s 18 vrstvami, vďaka čomu sú vaše fotografie a videá bez nežiaduceho efektu "X". Štíhly, robustný hliníkový rám Magnalium…

Viac informácií

45.27 € s DPH 37.73 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Ide o profesionálny 62 mm variabilný ND filter s pozoruhodným rozsahom redukcie svetla od ND8 do ND2000 (3 až 11 stupňov). Je navrhnutý na dosiahnutie výsledkov s ultravysokým rozlíšením a je vybavený inovatívnou nanopovrchovou úpravou s 18 vrstvami, vďaka čomu sú vaše fotografie a videá bez nežiaduceho efektu "X". Štíhly, robustný hliníkový rám Magnalium zvyšuje odolnosť a pre väčšie pohodlie sa dodáva s robustnou úložnou škatuľkou. Ideálny pre profesionálov, ktorí hľadajú výnimočnú kvalitu obrazu.

Ide o variabilný ND filter s rozsahom redukcie svetla od ND8 do ND2000, ktorý umožňuje znížiť svetlo o 3 až 11 stupňov. Filter má veľkosť 62 mm a je určený pre profesionálov, ktorí hľadajú výsledky s veľmi vysokým rozlíšením. Je vybavený inovatívnou nanopovrchovou úpravou s 18 vrstvami a dodáva sa vo verzii s tenkým krúžkom. Filter využíva optické sklo s vysokým rozlíšením a antireflexné ochranné vrstvy, ktoré zabezpečujú, že zachytené fotografie a videá nemajú efekt "X". Má robustný a odolný hliníkový rám Magnalium a dodáva sa s pevným úložným boxom na filter.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
Typ filtraVND
Formát filtra62mm