K&F 58MM MV36 Slim Variable/Fader NDX, ND8~ND2000, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

KF Concept ND8-ND2000 Nano-X Variabilný ND filter je univerzálny 58 mm filter, ktorý ponúka redukciu svetla o 3 až 11 stupňov. Je ideálny pre fotografov a kameramanov, je vyrobený z japonského optického skla AGC, má 24-vrstvovú multicoating a je uložený v tenkom 7,5 mm krúžku z hliníkovej zliatiny leteckej kvality. Tento filter umožňuje kreatívne ovládanie…

Viac informácií

43.01 € s DPH 35.84 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

KF Concept ND8-ND2000 Nano-X Variabilný ND filter je univerzálny 58 mm filter, ktorý ponúka redukciu svetla o 3 až 11 stupňov. Je ideálny pre fotografov a kameramanov, je vyrobený z japonského optického skla AGC, má 24-vrstvovú multicoating a je uložený v tenkom 7,5 mm krúžku z hliníkovej zliatiny leteckej kvality. Tento filter umožňuje kreatívne ovládanie rýchlosti uzávierky a clony, takže je ideálny na zachytenie rozmazania pohybu a riadenie hĺbky ostrosti v rôznych svetelných podmienkach. Jeho viacnásobne odolná vodotesná povrchová úprava zaručuje špičkovú kvalitu obrazu a jednoduchú údržbu.

ND8-ND2000 Nano-X Variabilný ND filter od spoločnosti KF Concept je 58 mm filter, ktorý umožňuje nastaviteľnú redukciu svetla od 3 do 11 stupňov. Rovnomerne stmavuje celý záber, čím umožňuje dosiahnuť dlhšie časy uzávierky alebo širšie clony ako zvyčajne. To je užitočné najmä na vytváranie efektov pohybovej neostrosti a ovládanie hĺbky ostrosti, vďaka čomu je ideálny na fotografovanie krajiniek a v jasných svetelných podmienkach. Vyrobený z japonského optického skla AGC zachováva vysokú kvalitu obrazu. Jeho viacnásobne odolná vodotesná povrchová úprava odpudzuje prach, nečistoty a ľahko sa čistí. Vďaka 24-vrstvovému multicoatingu a tenkému 7,5 mm filtračnému krúžku z hliníkovej zliatiny leteckej kvality ponúka tento filter výnimočný výkon.

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre

Hlavné parametre

Typ filtraVariable ND
Typ filtraVND
Formát filtra58mm