K&F 58MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

S okrúhlym filtrom K&F Concept zachytíte úžasné nočné mestské scenérie, architektonické fotografie a astrofotografiu v mestských oblastiach. Tento filter bojuje proti nepriaznivým účinkom svetelného znečistenia, čím zvyšuje kontrast a jasnosť vašich fotografií. Filtre K&F Concept Natural Night sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú vybavené…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -24%
70.18 € 53.68 € s DPH 44.73 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

S okrúhlym filtrom K&F Concept zachytíte úžasné nočné mestské scenérie, architektonické fotografie a astrofotografiu v mestských oblastiach. Tento filter bojuje proti nepriaznivým účinkom svetelného znečistenia, čím zvyšuje kontrast a jasnosť vašich fotografií. Filtre K&F Concept Natural Night sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú vybavené obojstrannou povrchovou úpravou Nano-Coating, ktorá využíva technológiu odolnú voči vode a poškriabaniu a poskytuje výsledky s vysokým rozlíšením, nízkym odrazom a bez vinetácie. Blokujú najbežnejšie vlnové dĺžky svetelného znečistenia nočnej oblohy, čím výrazne zlepšujú farby celej scény. Vďaka ultratenkej konštrukcii rámu s rozmermi len 3,8 mm a vyhotoveniu zo zliatiny super leteckého hliníka tento filter nevytvára vinetáciu na fotoaparátoch žiadnej značky. Upozorňujeme, že táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 58 mm objektívmi a pred objednaním je nevyhnutné overiť veľkosť závitu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu. Veľkosti závitu vždy predchádza symbol "Ø" (priemer), napríklad Ø52 = veľkosť závitu objektívu 52 mm. Zvýšte úroveň nočných fotografií pomocou inovatívnej technológie filtrov K&F Concept.

  • * Jedinečná funkcia: Svetelné znečistenie má negatívny vplyv nielen na kvalitu nočných fotografií mesta a architektúry, ale aj na vedeckú astrofotografiu v mestských oblastiach. Okrúhly filter K&F Concept pomáha znižovať nežiaduci účinok svetelného znečistenia, vďaka čomu sú fotografie kontrastnejšie a jasnejšie.
  • * Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z obojstranného nanopovrchu používajú technológiu odolnú voči vode a poškriabaniu , prinášajú vysokokvalitné rozlíšenie, nízky odraz a žiadnu vinetáciu.
  • * Vysoká kvalita: Výrazné zlepšenie farieb na celej scéne.
  • * Super tenký: Ultra tenký dizajn rámu 3,8 mm a materiál zo zliatiny leteckého hliníka Super, nebude spôsobovať vinetáciu pre žiadnu značku fotoaparátu.
  • * POZNÁMKA: Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 58 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). tomuto číslu vždy predchádza symbol "Ø" (priemer). Napríklad: Ø52 = veľkosť závitu objektívu 52 mm.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre