K&F 67MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Filter Natural Night od spoločnosti K&F Concept je nevyhnutnou súčasťou výbavy mestských a astrofotografov, pretože bojuje proti svetelnému znečisteniu a zvyšuje kontrast a jasnosť. Tento filter je vyrobený z obojstrannej technológie Nano-Coating, je vodotesný, odolný proti poškriabaniu a ponúka vynikajúcu kvalitu s minimálnym odrazom a bez vinetácie.…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -23%
84.89 € 65.74 € s DPH 54.78 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 05. 12.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Filter Natural Night od spoločnosti K&F Concept je nevyhnutnou súčasťou výbavy mestských a astrofotografov, pretože bojuje proti svetelnému znečisteniu a zvyšuje kontrast a jasnosť. Tento filter je vyrobený z obojstrannej technológie Nano-Coating, je vodotesný, odolný proti poškriabaniu a ponúka vynikajúcu kvalitu s minimálnym odrazom a bez vinetácie. Blokovaním bežných vlnových dĺžok svetelného znečistenia výrazne zlepšuje farby na vašich záberoch nočnej oblohy. Mimoriadne tenký, 3,8 mm rámik vyrobený z leteckej hliníkovej zliatiny je kompatibilný s fotoaparátmi rôznych značiek. Pred objednaním si overte veľkosť závitu svojho objektívu (zvyčajne je vyznačená na tubuse objektívu alebo pod krytkou objektívu); táto súprava je vhodná pre všetky 58 mm objektívy, označené symbolom "Ø", za ktorým nasleduje priemer (napr. Ø52 = 52 mm veľkosť závitu objektívu).

  • * Jedinečná funkcia: Svetelné znečistenie má negatívny vplyv nielen na kvalitu nočných fotografií mesta a architektúry, ale aj na vedeckú astrofotografiu v mestských oblastiach. Okrúhly filter K&F Concept pomáha znižovať nežiaduci účinok svetelného znečistenia, vďaka čomu sú fotografie kontrastnejšie a jasnejšie.
  • * Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z obojstranného nanopovrchu používajú technológiu odolnú voči vode a poškriabaniu , prinášajú vysokokvalitné rozlíšenie, nízky odraz a žiadnu vinetáciu.
  • * Vysoká kvalita: Výrazné zlepšenie farieb na celej scéne.
  • * Super tenký: Ultra tenký dizajn rámu 3,8 mm a materiál zo zliatiny leteckého hliníka Super, nebude spôsobovať vinetáciu pre žiadnu značku fotoaparátu.
  • * POZNÁMKA: Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 58 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). tomuto číslu vždy predchádza symbol "Ø" (priemer). Napríklad: Ø52 = veľkosť závitu objektívu 52 mm.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre