K&F 82MM XK44 Natural Night Filter, HD, Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Okrúhly filter od spoločnosti K&F Concept vyniká svojou jedinečnou funkciou a rieši všadeprítomný problém svetelného znečistenia, ktorý ovplyvňuje nielen mestské nočné krajiny a architektonickú fotografiu, ale aj vedeckú astrofotografiu v mestskom prostredí. Tento špecializovaný filter účinne znižuje nežiaduce účinky svetelného znečistenia, čím zvyšuje…

Viac informácií

123.38 € s DPH 102.82 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: zajtra
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu

Popis produktu

Okrúhly filter od spoločnosti K&F Concept vyniká svojou jedinečnou funkciou a rieši všadeprítomný problém svetelného znečistenia, ktorý ovplyvňuje nielen mestské nočné krajiny a architektonickú fotografiu, ale aj vedeckú astrofotografiu v mestskom prostredí. Tento špecializovaný filter účinne znižuje nežiaduce účinky svetelného znečistenia, čím zvyšuje kontrast a jasnosť fotografií. Tieto prírodné nočné filtre vyrobené z obojstrannej technológie Nano-Coating, ktorá je vodotesná a odolná proti poškriabaniu, poskytujú vysokokvalitné rozlíšenie obrazu, minimálne odrazy a žiadnu vinetáciu. Sú starostlivo navrhnuté tak, aby blokovali najbežnejšie vlnové dĺžky svetelného znečistenia na nočnej oblohe, čo vedie k výraznému zlepšeniu farieb na celej scéne. Vďaka ultratenkému rámčeku s rozmermi len 3,8 mm a konštrukcii zo super leteckej hliníkovej zliatiny tieto filtre zaručene nevytvárajú vinetáciu a sú kompatibilné so všetkými značkami fotoaparátov. Na zabezpečenie kompatibility si overte veľkosť závitu objektívu vášho fotoaparátu, ktorá sa zvyčajne nachádza na tubuse objektívu alebo je vytlačená pod krytkou objektívu a vždy jej predchádza symbol "Ø" (priemer). Napríklad: Ø52 = veľkosť závitu objektívu 52 mm.

  • * Jedinečná funkcia: Svetelné znečistenie má negatívny vplyv nielen na kvalitu nočných fotografií mesta a architektúry, ale aj na vedeckú astrofotografiu v mestských oblastiach. Okrúhly filter K&F Concept pomáha znižovať nežiaduci účinok svetelného znečistenia, vďaka čomu sú fotografie kontrastnejšie a jasnejšie.
  • * Materiál: K&F Concept Natural Night Filters vyrobené z obojstranného nanopovrchu používajú technológiu odolnú voči vode a poškriabaniu , prinášajú vysokokvalitné rozlíšenie, nízky odraz a žiadnu vinetáciu.
  • * Vysoká kvalita: Výrazné zlepšenie farieb na celej scéne.
  • * Super tenký: Ultra tenký dizajn rámu 3,8 mm a materiál zo zliatiny leteckého hliníka Super, nebude spôsobovať vinetáciu pre žiadnu značku fotoaparátu.
  • * POZNÁMKA: Táto súprava filtrov je kompatibilná so všetkými 58 mm objektívmi. Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). tomuto číslu vždy predchádza symbol "Ø" (priemer). Napríklad: Ø52 = veľkosť závitu objektívu 52 mm.
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre