malé podcastové studio CAST-150

  • 2x camera, 2x tripod, 3x studio light, 3x light stand

NDI|HX (vyžaduje volitelnou licenci). V prodeji od 1/2023.

Viac informácií

0 € s DPH 0 € bez DPH
Dostupnosť
na požiadanie
Výrobca
Kód tovaru:
KAT-21087
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

  • 2x camera, 2x tripod, 3x studio light, 3x light stand

NDI|HX (vyžaduje volitelnou licenci). V prodeji od 1/2023.

Optický výkon na presné snímanie
Integrovaný objektív ponúka 24-násobný optický zoom od 25 do 600 mm (ekvivalent 35 mm). i.ZOOM dosahuje 32-násobný zoom pri rozlíšení 4K a 48-násobný pri rozlíšení FHD. Objektív je vybavený štyrmi motormi, z ktorých každý samostatne poháňa štyri skupiny šošoviek; v kompaktnom tele tak možno dosiahnuť 24-násobný optický zoom. Vďaka objektívu LEICA Dicomar, ktorý spĺňa prísne kritériá kvality spoločnosti Leica Camera AG, pokiaľ ide o rozlíšenie, kontrast atď., možno dosiahnuť úžasný obraz, v ktorom sú potlačené odlesky a iné optické chyby. K dispozícii sú dva manuálne krúžky, jeden na zaostrovanie a druhý na ovládanie zoomu alebo clony. Ručné krúžky majú každý inú veľkosť, aby sa dali rozlíšiť prstami a nezamotali sa. Na výber sú filtre 1/4, 1/16, 1/64 a Clear ND.

Veľmi rýchle a presné automatické zaostrovanie
Vynikajúca rýchlosť a stabilita zaostrovania a sledovanie objektu v rozlíšení 4K aj Full-HD sa dosahuje pomocou funkcie Face Detection AF/AE spolu s presným zaostrovacím mechanizmom v objektíve. AF/AE s detekciou tváre poskytuje presné zaostrenie a expozíciu objektu. Okrem toho je možné nastaviť farebné rozlíšenie objektov - túto funkciu možno aktivovať jednoduchým dotykom na LCD panel - pre ešte presnejšiu detekciu.

Päťosová hybridná optická stabilizácia
V režime UHD a FHD sa okrem optickej stabilizácie obrazu (O.I.S.) aktivuje aj elektronická stabilizácia obrazu, ktorá detekuje a koriguje chvenie rúk v piatich osiach vrátane rotačného rozmazania. Celý systém ponúka účinnú korekciu v nestabilných podmienkach, napríklad pri snímaní zhora a zdola. Systém Ball O.I.S. znižuje trenie v pohonnej jednotke a umožňuje jemnú korekciu takmer nepostrehnuteľného pohybu ruky fotoaparátu. Výsledkom sú nádherné zábery s potlačeným chvením rúk aj pri vysokom 24-násobnom optickom priblížení!

Kompaktné telo a nahrávanie 4Kp60
Konštrukcia rozptyľujúca teplo vrátane nového typu tenkého ventilátora kombinuje najmenšie rozmery, najnižšiu hmotnosť kamery a integrovaný objektív schopný nahrávať v rozlíšení 4K 60p. Vďaka odvádzaniu vzduchu zo zadného panela zariadenia a účinnému odvádzaniu tepla z predného panela je možné fotografovať dlhšie a s vyššou spoľahlivosťou.

Nahrávanie v najvyššej kvalite
Nové modely fotoaparátov prichádzajú na trh vybavené riešením Venus Engine, ktoré zahŕňa technológie vyvinuté pre platformu LUMIX vrátane 10-bitového interného záznamu so vzorkovaním farieb 4:2:2 s maximálnou rýchlosťou 29,98p v UHD a maximálnou rýchlosťou 59,97p v FHD. Keď je nastavené 10-bitové nahrávanie, videokamera ponúka 10-bitový výstup cez HDMI so vzorkovaním 4:2:2, kvalitou 4K a 60p, čo umožňuje zachytávať vysokokvalitný obraz pomocou externého rekordéra. Podporovaný je aj nový vysokoúčinný záznam HEVC (LongGOP/10-bit 4:2:0/MOV) pre záznam 59,97p s vysokým dátovým tokom 200 Mb/s.

Spomalenézábery
V režime FHD je možný spomalený záznam pri 120 fps (59,94 Hz) / 100 fps (50 Hz). 10-bitový záznam je podporovaný v režime plného záberu aj v režime orezaného záberu s vysokou snímkovou frekvenciou. Automatické zaostrovanie možno použiť aj pri snímaní spomalených záberov.

Špičkové funkcie a dizajn
Výkonné video svetlo je zabudované priamo v rukoväti (okrem modelu HC-X1500, kde je voliteľným príslušenstvom VW-HU1). Jas možno plynule regulovať pomocou prepínača stmievania v rozsahu 30-100 % na snímanie pri slabom osvetlení. V ešte slabšie osvetlených prostrediach môžete použiť komerčne dostupné infračervené svetlá (ideálne s vlnovou dĺžkou 850 nm) v režime infračerveného snímania. 3,5-palcový monitor má rozlíšenie 2 760 000 bodov, čo je približne dvojnásobný jas a približne dvojnásobný počet bodov v porovnaní s bežným monitorom HC-X1000. Vďaka tomu je lepšie čitateľný aj na jasnom slnečnom svetle. Elektrostatický dotykový panel zjednodušil aj ovládanie pri výbere položiek ponuky. Výklopný hľadáčik s 1 555 bodmi a výstup na LCD displej umožňujú potvrdiť záber na LCD monitore aj pri jeho prezeraní v elektronickom hľadáčiku, čo zvyšuje efektivitu práce. Na podporu rýchleho a presného manuálneho zaostrovania sú nové modely fotoaparátov vybavené funkciou Focus Assist s možnosťou výberu režimov Expand, Peaking a One-push AF. Batéria nevyčnieva z profilu tela fotoaparátu a ponúka približne 4,5 hodiny nepretržitej prevádzky.

Dva sloty na karty SD
K dispozícii sú dva sloty na pamäťové karty SD. Pri neobmedzenom nahrávaní sa nahrávanie automaticky prepína zo slotu 1 na slot 2. Môžete si tiež vybrať medzi simultánnym nahrávaním alebo nahrávaním na pozadí. Maximálna veľkosť súboru, ktorý možno zapísať na obe karty SD, je 96 GB. Nahrávanie pokračuje, aj keď veľkosť súboru prekročí 96 GB.

48 kHz/24-bitový lineárny záznam zvuku PCM
Pre každý z dvoch kanálov je k dispozícii fantómové napájanie +48 V a prepínač úrovne MIC/ LINE s nastavením zosilnenia. Podporovaný je 24-bitový lineárny záznam PCM (MOV), 16-bitový záznam AAC (MP4) a vysokokvalitný dvojkanálový záznam zvuku Dolby Audio (AVCHD). V prípade modelu HC-X1500 je rukoväť k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo.

Praktické možnosti pripojenia
Vďaka integrovanému modulu Wi-Fi nie je potrebný samostatný modul bezdrôtovej siete LAN - Wi-Fi môžete používať priamo z videokamery. Pomocou aplikácie HC ROP pre tablet je k dispozícii bezdrôtové diaľkové ovládanie vrátane nastavení zariadenia a ovládania objektívu. Streamovanie HD s podporou RTSP/RTP/RTMP/RTMPS ponúka priame pripojenie a streamovanie na Facebook, YouTube a ďalšie platformy, napríklad zo živých koncertov, športových podujatí atď. Modely XC2000 a C10 ponúkajú aj výstup 3G-SDI.

  • Ultrakompaktná videokamera 4K/60p 10-bit s 24x f/1,8 Leica od 25 mm - do 600 mm f/4, odnímateľná ručná kamera s 2x XLR a LED svetlom, výstup 3G-SDI, hľadáčik, manuálne krúžky a rad priamo voliteľných funkcií pre náročných používateľov
  • 24-násobný optický zoom Leica s mimoriadne širokouhlým ohniskom od 25 mm a vysokou svetelnosťou od f/1,8
  • 1/2,5" citlivý snímač BSI MOS s rozlíšením 8,29 Mpx a 5-osový hybridný optický stabilizátor
  • Video s plným snímačom 4K pri rozlíšení 4K 30p 4:2:2 10-bitov (4:2:0 60p 10-bitov)
  • Nový motor Venus s generovaním viacpixelového jasu a inteligentným spracovaním detailov
  •  

CX10 FW 1.2 (10/11 2020)

Aktualizácia 1.2 prináša podporu niekoľkých nových formátov záznamu (P2HD AVC-Intra 100/50, P2HD AVC-LongG12 a HEVC LongGOP 100M 4K59,94p/50p), nové nastavenia "White Clip" a "Knee Off", podporu streamovacích služieb RTMP Azure Media Services a Twitch, ako aj povinné opravy chýb (vrátane neaktívneho režimu Super Gain+ pri návrate z režimu náhľadu miniatúr).

 

Parametre

Parametre

Výrobca:
Kategória: Broadcast

Hlavné parametre

Rozlíšenie4K (DCI)
RozlíšenieUHD
Stream službyYouTube Live
Stream službyFacebook Live
Optický Zoom24x
Bajonetintegrovaný objektív
VýstupHDMI
VýstupSDI

Ostatné parametre

Vyhotovenie kameryhandycam
Svetelnosť objektívu1.8f
Min. ohnisková vzdialenosť25mm
Max. ohnisková vzdialenosť600mm
Typ médiaSD karta
Typ batérieAG-VBR
Farebná hĺbka10 bit
Ďalšie funkcieStreaming