Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K G2

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K G2 je vylepšený model, ktorý prináša 5" výklopný LCD monitor, napájanie batériou NP-F550 ako verzia 6K Pro a kompatibilitu s existujúcim voliteľným elektronickým hľadáčikom Blackmagic Pocket Cinema PRO EVF. Vvylepšenú podporu…

Viac informácií

2 271.6 € 2 158.02 € s DPH 1 798.35 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: zajtra od 09:00
Odošleme: zajtra
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Praha 2 ks
Kód tovaru:
CINECAMPOCHDEF6K2
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K G2 je vylepšený model, ktorý prináša 5" výklopný LCD monitor, napájanie batériou NP-F550 ako verzia 6K Pro a kompatibilitu s existujúcim voliteľným elektronickým hľadáčikom Blackmagic Pocket Cinema PRO EVF. Vvylepšenú podporu objektívov a automatického zaostrovania  a kompatibilitu s ovládačmi Blackmagic Design Zoom/Focus Demand.

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K G2 je ručná digitálna filmová kamera s pokročilou technológiou, s rozlíšením 6K, snímačom HDR s vysokým rozlíšením 6144 x 3456 Super 35, duálnym natívnym ISO, bajonetom EF a priamym záznamom na disky USB-C ! Tento výkonný model pridáva nastaviteľnú dotykovú obrazovku a väčšiu batériu pre dlhší čas prevádzky. Dokonca môžete pridať voliteľný hľadáčik Blackmagic Pocket Cinema PRO EVF!

Kľúčové funkcie Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K G2

 • Pokročilá konštrukcia z uhlíkových kompozitov
 • Snímač s rozlišením 6.144 x 3.456, 13 EV dynamického rozsahu a duální nativní citlivostí
 • Kompatibilní s širokou paletou objektivů EF
 • Citlivost až ISO 25.600 pro záznam za nízké úrovně okolního osvětlení
 • Standardní záznamové formáty kompatibilní s běžnými editačními aplikacemi
 • Polohovatelný HDR LCD displej
 • Algoritmy Blackmagic Generation 5 Color Science pro zpracování obrazu
 • Volitelný hledáček Blackmagic Pocket Cinema Camera Pro EVF
 • Profesionální Mini XLR audio vstupy s 48V fantomovým napájením mikrofonů
 • Napájení prostřednictvím akumulátorů typu NP-F570 příp. pomocí volitelného příslušenství Blackmagic Pocket Camera
 • Battery Pro Grip
 • Plná verze postprodukční aplikace DaVinci Resolve Studio

 

Blackmagic Pocket Cinema Camera g2

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K G2 je technologicky zdokonalená ručná digitálna filmová kamera s rozlíšením 6K, snímačom HDR s vysokým rozlíšením 6144 x 3456 Super 35, duálnym natívnym ISO, bajonetom EF a priamym záznamom na disky USB-C! Tento výkonný model pridáva nastaviteľnú dotykovú obrazovku a väčšiu batériu pre dlhší čas prevádzky. Dokonca môžete pridať voliteľný hľadáčik OLED!

hollywood style

Získajte "hollywoodsky vzhľad" s digitálnym filmom!

Kamera Pocket Cinema Camera má profesionálne funkcie, ktoré potrebujete pre výrobu filmov, televíznych programov a dokumentárnych filmov, teraz však môžete tie isté funkcie použiť na revolučné vylepšenie iných typov práce, ako sú videá na blogu, obsah YouTube a ďalšie.

Získate rovnaké funkcie, aké nájdete v drahých digitálnych filmových kamerách, ktoré umožňujú zachytiť bohatšie farby, vyššie detaily obrazu a širší dynamický rozsah medzi najjasnejšími svetlami a najhlbšími tieňmi.

Vďaka tomu vyzerajú nahrávky tak úžasne a teraz môžete získať rovnako vynikajúce produkčné vlastnosti pre akýkoľvek druh práce. Predstavte si, že získate filmovú kvalitu pre nezávislú filmovú tvorbu, hudobné videoklipy, svadby, firemné videá, dokumentárne filmy a ďalšie!

Kompaktné telo
Elegantné telo fotoaparátu ponúka - napriek kompaktnej ručnej konštrukcii - množstvo profesionálnych funkcií. Kamera je vyrobená z pokročilého uhlíkového kompozitného materiálu a má multifunkčnú rukoväť vybavenú ovládacími prvkami na spustenie/zastavenie záznamu, nastavenie citlivosti, vyváženia bielej, clony a rýchlosti uzávierky. Výrobca venoval pozornosť aj zníženiu šumu snímača pre čistejšie vykreslenie tmavších častí obrazu a vyššiu citlivosť. Integrovaný LCD displej výrazne uľahčuje nastavenie správneho zaostrenia

Lightweight Carbon

Lightweight Carbon, Fiber Polycarbonate Composite

Elegantný dizajn Blackmagic Pocket Cinema Camera ukrýva neuveriteľné množstvo špičkových funkcií digitálneho filmu v miniatúrnom, prenosnom prevedení. Kamera je vyrobená z ľahkého polykarbonátového kompozitu z uhlíkových vlákien a je vybavená multifunkčnou rukoväťou so všetkými ovládacími prvkami pre nahrávanie, ISO, WB a nastavením uhla uzávierky priamo na dosah ruky.

Keďže ide o pokročilý digitálny filmový videokameru, snímač je navrhnutý tak, aby znižoval tepelný šum, čo umožňuje dosiahnutie jasnejších tieňov a vyššej citlivosti ISO. Veľký 5-palcový displej LCD navyše umožňuje dokonalé zaostrenie pri rozlíšení 4K a 6K. Vo výbave máte aj odnímateľný kryt batérie, 4 mikrofóny odolné proti nárazom, odolný držiak objektívu a zabudovaný reproduktor.

Multifunkčná rukoväť

Multifunkčná rukoväť s ovládaním na dosah prstov!

Multifunkčná rukoväť má ergonomický dizajn, vďaka ktorému máte dôležité funkcie, ako je ISO, WB a tlačidlá spúšte, na dosah ruky.

Pod ukazovákom sa nachádza aj otočné kolečko na rýchle nastavenie clony! Ďalšie ovládacie prvky presahujú rámec tých, ktoré nájdete na digitálnych zrkadlovkách, čo znamená, že nemusíte loviť v ponukách na malej obrazovke, aby ste našli požadovaný pokyn! Blackmagic Pocket Cinema Camera je vybavená ľahko dosiahnuteľnými tlačidlami na nahrávanie a snímanie, ktoré sú umiestnené presne tam, kde ich očakávate, vrátane používateľsky priraditeľných funkčných tlačidiel umožňujúcich tlačidlá pre vysokú snímkovú frekvenciu, zaostrenie zoomu, farby a ďalšie. Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro pridáva aj ďalšie ovládacie prvky ND filtra.

Ovládacie prvky na zadnom paneli Pohodlne umiestnené pod pravou opierkou palca môžete rýchlo meniť rýchlosť snímania pomocou tlačidla vysokej snímkovej frekvencie, približovať obraz pomocou lupy, pristupovať k ponukám nastavenia a rýchlo prehrávať zábery na prehliadanie.

Ovládacie prvky na zadnom paneli Pohodlne umiestnené pod pravou opierkou palca môžete rýchlo meniť rýchlosť snímania pomocou tlačidla vysokej snímkovej frekvencie, zväčšovať obraz pomocou lupy, pristupovať k ponukám nastavenia a rýchlo prehrávať zábery na prehliadanie.

Cinematic Digital Film Sensor

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K má natívne rozlíšenie snímača 4096 x 2160, zatiaľ čo modely 6K majú natívne rozlíšenie 6144 x 3456. Či už natáčate pri jasnom slnečnom svetle, alebo takmer bez svetla, 13-stupňový dynamický rozsah s dvojitou natívnou citlivosťou ISO až do 25 600 poskytuje úžasné snímky s nízkym šumom za všetkých svetelných podmienok.

Modely 6K sú navyše vybavené väčším snímačom Super 35, ktorý umožňuje snímanie s malou hĺbkou ostrosti a anamorfné objektívy.

Všetky modely umožňujú snímať až 60 snímok za sekundu v plnom rozlíšení alebo 120 snímok za sekundu v okne. Úžasný snímač v kombinácii s technológiou Blackmagic color science znamená, že získate rovnakú zobrazovaciu technológiu ako pri najdrahších digitálnych filmových kamerách.

Kompatibilita s filmami Cinema a fotografickými objektívmi!

Kompatibilita s filmami Cinema a fotografickými objektívmi!

Vďaka 3 modelom si môžete vybrať medzi objektívmi EF alebo MFT, vďaka čomu je Blackmagic Pocket Cinema Camera kompatibilná s najväčším rozsahom a najpopulárnejšími objektívmi na svete!

Modely 6K sú vybavené bajonetom EF, takže môžete používať objektívy, ktoré už vlastníte, z iných kamier, ako je digitálna zrkadlovka, URSA Mini Pro alebo dokonca pôvodná kamera Blackmagic Cinema Camera!

Môžete používať bežne dostupné fotografické objektívy, ktoré poskytujú neuveriteľný kreatívny výber a nádherné efekty objektívu v kvalite celovečerných filmov.

Aktívny držiak objektívu umožňuje nastaviť zaostrenie a clonu pomocou tlačidiel na fotoaparáte alebo dotykovej obrazovky. Pre ešte väčšiu flexibilitu možno bajonet MFT na modeli 4K prispôsobiť objektívom PL, C, EF alebo iným typom objektívov!

Built in ND Filters

Vstavané ND filtre

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Pro je vybavená kvalitnými motorizovanými IR ND filtrami, ktoré umožňujú rýchlo zredukovať množstvo svetla vstupujúceho do kamery. Filtre s 2, 4 a 6 stupňami, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali kolorimetrii a vedeckým poznatkom o farbách kamery, vám poskytujú dodatočnú voľnosť aj pri náročnom osvetlení. IR filtre boli navrhnuté tak, aby rovnomerne filtrovali optické aj infračervené vlnové dĺžky, čím sa eliminuje infračervené znečistenie snímok. Aktivačné tlačidlá sa nachádzajú na zadnej strane tela fotoaparátu, umiestnené v dosahu palca z multifunkčnej rukoväte. Nastavenia filtrov, ktoré si môže vybrať používateľ, sa môžu dokonca zobraziť buď ako číslo ND, redukcia stôp alebo zlomok na displeji LCD!

vysoký dynamický rozsah (HDR)

Snímajte neuveriteľne vysokým dynamickým rozsahom (HDR)

Vzdialenosť medzi najsvetlejšou a najtmavšou časťou snímky sa nazýva dynamický rozsah a meria sa v stupňoch. Pocket Cinema camery majú neuveriteľných 13 stupňov dynamického rozsahu, čo znamená, že zachovávajú viac detailov v najsvetlejších a najtmavších častiach obrazu, než dokážu jednoduché videokamery. To umožňuje nastaviť expozíciu pre scénu v interiéri, napríklad v kaviarni, a pritom zachovať detaily jasného vonkajšieho svetla, ktoré preniká cez okno. Získate tiež viac farieb ako pri štandardnom farebnom priestore DCI-P3, ktorý sa používa pri produkcii kinofilmov. Navyše je s kamerou dodávané štúdio DaVinci Resolve Studio, takže pri úprave farieb získate úplnú tvorivú slobodu s úplným nastavením expozície a farebnej úpravy!

Postprodukcia

Postprodukcia - známe formáty súborov!

Kamera Blackmagic Pocket Cinema Camera nahráva do štandardných formátov , takže nemusíte strácať čas prekódovaním médií. Súbory sú kompatibilné so všetkými postprodukčnými softvérmi, takže môžete pracovať so softvérom podľa vlastného výberu alebo použiť dodaný softvér DaVinci Resolve Studio. Záznam funguje v štandardných 10-bitových súboroch Apple ProRes vo všetkých formátoch do 4K alebo 12-bitových Blackmagic RAW vo všetkých formátoch do 6K. Blackmagic RAW je najrýchlejšie rastúci formát RAW. Vývojári si môžu stiahnuť a používať bezplatný súbor Blackmagic RAW SDK a pridať podporu do svojich aplikácií. Najlepšie je, že multimediálne súbory fungujú vo všetkých operačných systémoch a navyše môžete formátovať multimediálne karty a disky v systéme HFS+ pre Mac a ExFAT

 

Snímač Super 35 6K
Vrecková kamera Blackmagic Cinema Camera 6K má väčší snímač Super 35 s rozlíšením 6144 x 3456 a bajonet EF na použitie s väčšími fotografickými objektívmi a menšou hĺbkou ostrosti. Rozlíšenie 6K tiež uľahčuje úpravu kompozície záberu orezaním alebo vytvorenie detailov výrezom bez straty kvality obrazu. Modely Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K a 6K ponúkajú veľmi široký dynamický rozsah (13 clonových čísel) na dosiahnutie dokonalých detailov v najsvetlejších a najtmavších častiach obrazu. Elektrooptický systém kamery zachováva aj väčší počet farieb ako farebný priestor DCI-P3 definovaný na premietanie filmového materiálu..
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K
Režimy nahrávania
Zariadenia z radu Blackmagic Pocket Cinema Camera ponúkajú aj dva režimy natívnej citlivosti (ISO 400 / 3200) a ISO až do 25 600 na minimalizáciu šumu a široký dynamický rozsah. Variant 6K zaznamenáva video s rozlíšením 6144 x 3456 16:9 pri frekvencii až 50 snímok/s alebo 6144 x 2560 2,4:1 a 5744 x 3024 17:9 pri 60 snímkach/s. V režime výrezu snímača možno použiť vyššie snímkové frekvencie: až 120 snímok za sekundu v režime 2,8K 2868 x 1512 17:9. Okrem toho je k dispozícii anamorfný režim 6:5 3,7K 3728 x 3104 s frekvenciou až 60 snímok za sekundu!

Štandardné formáty
Vreckové kamery Blackmagic Cinema Cameras používajú štandardný 10-bitový formát Apple ProRes (až do rozlíšenia 4K) alebo 12-bitový formát Blackmagic RAW (až do rozlíšenia 6K) bez potreby konverzie formátu počas postprodukcie. Médiá možno formátovať pre súborové systémy HFS+ (macOS) aj ExFAT (Windows): k dispozícii sú sloty na karty CFast a SD/UHS-II a obrovskou výhodou je možnosť nahrávania na externé disky USB-C! Používatelia môžu používať bežné karty SD na nahrávanie v štandarde HD alebo médiá UHS-II a CFast na nahrávanie materiálu Blackmagic RAW v rozlíšení 4K a 6K. V závislosti od nastavení kompresie možno na 256GB kartu SD UHS-II nahrať viac ako hodinu materiálu v rozlíšení 6K
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K
Blackmagic RAW
Blackmagic RAW je revolučný kodek navrhnutý na záznam dát zo snímača pri zachovaní maximálnej kvality obrazu. Na rozdiel od vysoko komprimovaných kodekov (napr. H.264), ktoré vytvárajú rušivé kompresné artefakty, materiál Blackmagic RAW je bohatý na detaily a farby, ktoré sa dajú použiť v celom postprodukčnom reťazci, od strihu až po korekciu farieb a mastering. Zachováva aj metadáta s nastaveniami fotoaparátu, takže používatelia môžu neskôr upraviť parametre expozície, ISO, vyváženie bielej atď. bez straty kvality

Dotykový displej
Na zadnom paneli zariadenia sa nachádza veľký 5" dotykový displej, ktorý uľahčuje tvorbu záberov a presné zaostrovanie, nie nepodobný populárnemu displeju/rekordéru Blackmagic Video Assist! Displej vás informuje o dôležitých nastaveniach prístroja, umožňuje prechádzať ponukami, zaostrovať dotykom a zobrazovať informácie o meraní vrátane histogramu, úrovní, vodiacich prvkov atď
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K
Blackmagic OS
Na ovládanie kamery sa používa operačný systém Blackmagic OS prevzatý z obľúbeného modelu URSA Mini, ktorý ponúka gestá na pohodlné zobrazenie stavu záznamu, úpravu metadát alebo konfiguráciu kamery. Samozrejme, môžete zobraziť indikátory zaostrenia a expozície, 3D korekciu LUT, HDR, vkladanie metadát, upravovať nastavenia formátu Blackmagic RAW, časový kód atď

Vynikajúca reprodukcia farieb
Kamera je vybavená štvrtou generáciou algoritmov od spoločnosti Blackmagic. Štvrtá generácia motora na spracovanie obrazu od spoločnosti Blackmagic Design prevzatá zo špičkového modelu URSA Mini Pro G2. Výsledkom je vysoko verná reprodukcia farieb vrátane prirodzených tónov pleti a bohatej úrovne detailov v najtmavších a najsvetlejších oblastiach
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K
Rozhranie
Rozhranie HDMI s konektorom plnej veľkosti podporuje HDR a 10-bitový výstup a k dispozícii sú konektory Mini XLR vrátane podpory 48V fantómového napájania na pripojenie profesionálnych kondenzátorových mikrofónov, ako aj 3,5 mm vstup pre mikrofón, výstup pre slúchadlá alebo napájací konektor s poistkou proti náhodnému odpojeniu
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K
3D korekcia LUT
3D korekcie LUT umožňujú realizovať náhľad zaznamenaného materiálu so širokým dynamickým rozsahom, napríklad v podobe, v akej bude neskôr distribuovaný. Pocket Cinema Camera podporuje import štandardných 17 a 33-bodových 3D LUT korekcií, samozrejme, ponúka aj továrenské predvoľby (napr. Extended Video, Film to Video, Film to Rec.2020 a ďalšie)

Synchronizácia
Samozrejmosťou je podpora časového kódu: zariadenie je vybavené interným generátorom synchronizačného signálu na bezproblémové snímanie s viacerými kamerami. K 3,5 mm zvukovému vstupu možno pripojiť externé generátory časového kódu a dodaný softvér DaVinci Resolve automaticky vyhľadá a synchronizuje všetky zábery..
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K
Napájanie
Modely Blackmagic Pocket Cinema Camera používajú štandardné batérie LP-E6 s možnosťou externého napájania jednosmerným prúdom vrátane dodávaného napájacieho zdroja, ktorý môže súčasne napájať kameru a dobíjať jej internú batériu. Rozhranie USB-C ďalej rozširuje možnosti napájania o nabíjačky telefónov, napájacie zdroje notebookov, externé batérie atď. Voliteľný batériový grip nahrádza internú batériu dvojicou batérií Sony série L, čím sa výrazne predlžuje životnosť batérie.

DaVinci Resolve Studio je súčasťou balenia
Súčasťou produktov Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K a 6K je aj plná verzia renomovanej aplikácie DaVinci Resolve Studio so špičkovými funkciami na spracovanie audiovizuálnych záznamov. DaVinci Resolve 16+ obsahuje novú revolučnú sekciu Strih na maximálne zjednodušenie vyhľadávania a úpravy videí, ako aj profesionálne funkcie na korekciu farieb, strih, postprodukciu zvuku a vizuálne efekty!


Blackmagic Camera Setup 7.9 (6/2022)

Firmware 7.9 implementuje podporu pre novú kameru BMPCC 6K G2, nové grafické rozhranie, vylepšenú podporu objektívov a automatického zaostrovania pre varianty BMPCC 4K/6K/6K Pro a kompatibilitu s ovládačmi Blackmagic Design Zoom/Focus Demand pre všetky varianty 6K. Pre všetky aktuálne modely vreckových kamier Cinema Camera aktivuje aj výstup metadát pre doteraz nepoužívaný interný gyroskopický senzor kamery na následnú automatickú stabilizáciu materiálu BRAW v aplikácii DaVinci Resolve 18 (od piatej beta verzie)!

 

Parametre

Parametre

Výrobca: Blackmagic Design
Kategória: Digital Cinema

Hlavné parametre

Veľkosť snímača kamerySuper35
Rozlíšenie4K (DCI)
RozlíšenieUHD
RozlíšenieFull HD
Rozlíšenie6K
BajonetEF
VýstupHDMI

Ostatné parametre

Formát záznamuBMD RAW
Formát záznamuProRes
FPSHD 120fps
FPS4K 60fps
FPS6K 60fps
Typ médiaCFast
Typ médiaSD karta
Typ batérieNP-F
Ďalšie funkcieHDR
Ďalšie funkcieDual ISO
Natívne ISO25600
PRÍSLUŠENSTVO (58)

Audio

Azden SGM-250MX

Skladom 1 ks
bez DPH 212.5 € 255 €

Batérie / Nabíjačky / Zdroje

BLACKMAGIC DESIGN Battery - NP-F570

Na odoslanie 5 ks
bez DPH 39 € 46.8 €
 • Novinka

SmallRig Nabíjačka batérií NP-F970 pre fotoaparáty 4086

Skladom 2 ks
bez DPH 11.22 € 13.46 €
 • Darček zadarmo

Viltrox baterie NP-F550

Darček v cene 17 €
Skladom > 5 ks
bez DPH 23.81 € 28.57 €

Nitecore USN3 PRO (Sony NP-F Charger)

Skladom > 5 ks
bez DPH 30.55 € 36.66 €
 • Top produkt

CONST LS-F570

Skladom > 5 ks
bez DPH 24 € 28.8 €

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

SmallRig Klietka pre kameru BMPCC 4K a 6K s pripojeným batériovým gripom 2765

Skladom 1 ks
bez DPH 101.83 € 122.19 €
 • Doprava zdarma

Tentacle Sync E (štandardná sada)

Na ceste 5 ks
bez DPH 365.7 € 438.84 €

Blackmagic Pocket Cinema Camera Battery Pro Grip

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 149 € 178.8 €
 • -19 %

SmallRig Professional Accessory Kit for BMPCC 6K Pro / 6K G2 3299B

ŠPECIÁLNA AKCIA: -19%
Na odoslanie 5 ks
bez DPH 297.52 € 357.02 €

Lexar Pro 2000X SDHC/SDXC UHS-II 128G

Skladom 1 ks
bez DPH 189 € 226.8 €

Lexar Pro 1800X SDHC/SDXC UHS-II 256GB

7-14 dní
bez DPH 129.46 € 155.35 €
 • -33 %

SmallRig Half Cage for BMPCC 4K (2254)

ŠPECIÁLNA AKCIA: -33% končí za: 40d: 08h: 11m
Na odoslanie 5 ks
bez DPH 52.5 € 63 €
 • -6 %

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-II 128GB 300MB/s

na telefón
bez DPH 175 € 210 €

SmallRig Half Cage for BMPCC 6K Pro / 6K G2 3665

Skladom 1 ks
bez DPH 71.96 € 86.35 €

SmallRig Ľahká horná doska pre BMPCC 4K a 6K APT2510

Skladom 3 ks
bez DPH 41.04 € 49.25 €
 • Doprava zdarma

LEXAR Pro 3500X Cfast (VPG-130) R525/W445 512GB

3-5 dní
bez DPH 832 € 998.4 €

SmallRig Full Cage for BMPCC 6K Pro / 6K G2 (Advanced Version) 3517

Skladom 3 ks
bez DPH 132.75 € 159.3 €

Wise 256GB CFast 2.0 Blue 3400X

14-30 dní
bez DPH 286.91 € 344.29 €

Lexar Pro 3500X Cfast (VPG-130) R525/W445 128GB

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 229 € 274.8 €

SMALLRIG FULL CAGE FOR BMPCC 4K & 6K (DARK OLIVE) 2766

Skladom > 5 ks
bez DPH 95.9 € 115.08 €

Tentacle Sync E (Single Set)

14-30 dní
bez DPH 208.52 € 250.22 €

SmallRig Full Cage for BMPCC 6K Pro / 6K G2 3270B

Skladom 3 ks
bez DPH 101.83 € 122.19 €
 • -6 %
 • Doprava zdarma

RED PRO CFAST 512GB

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 480 € 576 €

SmallRig Battery Grip Compatible Cage for BMPCC 6K Pro / 6K G2 3382

Na odoslanie 5 ks
bez DPH 173.83 € 208.59 €

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-II 64GB 300MB/s

Skladom 1 ks
bez DPH 83.92 € 100.7 €
 • Doprava zdarma

SmallRig Master Kit pre BMPCC 6K Pro / 6K G2

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 451.82 € 542.18 €

Wise 128GB SDXC UHS-II Memory Card

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 181.4 € 217.68 €

SmallRig Klietka pre Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K & 6K 2203B

Skladom 3 ks
bez DPH 81.26 € 97.51 €

Káble a konektory

Canare Mini XLR (M-samec) / XLR (M-samec) audio kábel 0,3m

Skladom > 5 ks
bez DPH 7.6 € 9.12 €

Canare Mini XLR (M-samec) / XLR (F-samica) audio kábel - 1,0m

Skladom > 5 ks
bez DPH 9.2 € 11.04 €

Blackmagic Design Video Assist Mini XLR Cables

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 29 € 34.8 €
 • 4K / UHD

Infinitec HDMI to HDMI ultra tenký flexibilný 4K kábel, 80cm

Skladom > 5 ks
bez DPH 19 € 22.8 €

Canare Mini XLR (M-samec) / XLR (F-samica) audio kábel - 0,5m

Skladom 5 ks
bez DPH 8.7 € 10.44 €

Canare Mini XLR (M-samec) / XLR (F-samica) audio kábel - 0,7m

Skladom 5 ks
bez DPH 8.9 € 10.68 €

SmallRig Ultra Slim 4K HDMI Adapter Cable 3019

Skladom > 5 ks
bez DPH 10.18 € 12.22 €

Infinitec HDMI na HDMI ultra tenký flexibilný 4K kábel, 50cm

Skladom > 5 ks
bez DPH 19 € 22.8 €

Canare Mini XLR (M-samec) / XLR (M-samec) audio kábel 0,5m

Skladom > 5 ks
bez DPH 7.8 € 9.36 €

Monitory

 • Novinka

Feelworld F6 Plus V2

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 180.11 € 216.13 €
 • -20 %
 • Doprava zdarma

Blackmagic Pocket Cinema Camera Pro EVF

ŠPECIÁLNA AKCIA: -20% končí za: 10d: 07h: 54m
Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 399.42 € 479.3 €

Objektívy a Filtre

 • Novinka
 • Doprava zdarma

Viltrox S 56 mm T1.5 (MFT)

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 395.5 € 474.6 €
 • Doprava zdarma

Meike 50mm T2.1 S35 Prime Lens EF

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 650 € 780 €
 • Doprava zdarma

Meike 24mm T2.1 FF-Prime (bajonet EF)

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 1 199 € 1 438.8 €

SmallRig MagicFIZ Wireless Follow Focus Basic Kit (3781)

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 257.74 € 309.29 €
 • Doprava zdarma

Meike 35mm T2.1 S35 Prime Cine Lens EF

Na odoslanie 3 ks
bez DPH 650 € 780 €
 • Novinka
 • Doprava zdarma

Viltrox S 23 mm T1.5 (MFT)

Na odoslanie 3 ks
bez DPH 395.5 € 474.6 €
 • Doprava zdarma

Meike MK-35T2.1 FF-Prime (EF Mount)

Skladom 1 ks
bez DPH 998 € 1 197.6 €
 • Doprava zdarma

Meike MK-85MM T2.1 FF-Prime EF

Skladom 1 ks
bez DPH 998 € 1 197.6 €
 • -5 %
 • Doprava zdarma

Súprava 3 objektívov DZOFILM Pictor Zoom (14-30/20-55/50-125, T2.8) (čierna)

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 7 129.45 € 8 555.34 €
 • Doprava zdarma

SmallRig MagicFIZ Wireless Follow Focus Two Motor Kit (3918)

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 718.97 € 862.77 €
 • Novinka
 • Doprava zdarma

Viltrox S 33 mm T1.5 (MFT)

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 395.5 € 474.6 €
 • Doprava zdarma

Meike 75mm T2.1 Super 35 Prime (bajonet EF)

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 650 € 780 €

Štúdiová technika

 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM SDI Pro ISO

Skladom 2 ks
bez DPH 749.55 € 899.46 €
 • -5 %
 • Doprava zdarma

Blackmagic Design ATEM SDI Extreme ISO

Na odoslanie 5 ks
bez DPH 1 418.35 € 1 702.02 €
ALTERNATÍVY (7)
 • -4 %
 • Doprava zdarma
 • Top produkt

Sony Alpha A7 III (telo)

7-14 dní
bez DPH 1 990 € 2 388 €
 • Doprava zdarma

Sony Alpha A7 III + FE 28-70mm f/3.5-5.6 OSS

7-14 dní
bez DPH 2 250 € 2 700 €
 • Doprava zdarma

Sony Alpha A7 III + FE 24-105mm f/4 G OSS

7-14 dní
bez DPH 2 665 € 3 198 €
 • Doprava zdarma

Sony Alpha A7S III (body)

7-14 dní
bez DPH 3 330 € 3 996 €
 • Doprava zdarma

Sony ILME-FX3

7-14 dní
bez DPH 3 790 € 4 548 €
 • Doprava zdarma

Sony Alpha A7 IV (telo)

7-14 dní
bez DPH 2 323.33 € 2 788 €
 • Doprava zdarma
 • Darček zadarmo

Sony Alpha A7 IV + FE 28–70mm F3,5–5,6 OSS (sada vrátane objektívu)

Darček v cene 85.17 €
Skladom 2 ks
bez DPH 2 582.5 € 3 099 €