Exascend pamäťová karta CFX série CFast 2.0 s kapacitou 512 GB

Karty Exascend CFX série CFast 2.0 boli prispôsobené pre fotografov, kameramanov a ďalších náročných profesionálov, ktorí oceňujú extrémnu spoľahlivosť a vysoké prenosové rýchlosti. Karty sú vybavené vysokokvalitnou pamäťou 3D TLC flash a zbernicou SATA III 6 Gb/s pre prenosové rýchlosti až 550 MB/s (nepretržité čítanie) a 530 MB/s (zápis). Ponúkajú tiež vysokú…

Viac informácií

452 € s DPH 376.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 04.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Karty Exascend CFX série CFast 2.0 boli prispôsobené pre fotografov, kameramanov a ďalších náročných profesionálov, ktorí oceňujú extrémnu spoľahlivosť a vysoké prenosové rýchlosti. Karty sú vybavené vysokokvalitnou pamäťou 3D TLC flash a zbernicou SATA III 6 Gb/s pre prenosové rýchlosti až 550 MB/s (nepretržité čítanie) a 530 MB/s (zápis). Ponúkajú tiež vysokú spoľahlivosť s hodnotami MTBF (Mean Time Before Failure) 2 milióny hodín, UBER (Uncorrectable Bit Error Rate) <1 sektor na 1017 prečítaných bitov, teplotnú odolnosť v rozsahu -5 až 70 °C a spoľahlivosť (TBW, celkový počet zapísaných terabajtov) 300 TB. K dispozícii je aj integrovaná ochrana dát vč. AES 256, šifrovanie firmvéru, zálohovanie firmvéru, RAID ECC a technológia TCG Opal.

Všeobecné vlastnosti
Navrhnuté pre kinematografiu
Spoločnosť Exascend navrhla sériu CFX tak, aby spĺňala náročné požiadavky moderných fotografických a kinematografických aplikácií a zabezpečila stabilný špičkový výkon.

Skutočný výkon SATA
Táto karta CFast posúva hranice rozhrania SATA III s extrémnymi rýchlosťami čítania a zápisu.

Pripravená na akékoľvek prostredie
Táto karta je navrhnutá tak, aby aj v extrémnych prostrediach naďalej fungovala čo najlepšie.

Vyladená k dokonalosti
Vďaka jedinečným službám prispôsobenia spoločnosti Exascend vylaďuje svoje karty tak, aby čo najviac vyhovovali vašim aplikáciám.

Pokročilé technológie
Afterburner
Afterburner je technológia Exascend na zvýšenie výkonu, ktorá využíva vyrovnávaciu pamäť SLC na zvýšenie rýchlosti sekvenčného čítania a zápisu v pamäťových zariadeniach s 3D TLC NAND.
Vyladenie napájania
Jedinečná úroveň kontroly nad hardvérom, firmvérom a výrobou umožňuje spoločnosti Exascend poskytovať bezkonkurenčné služby ladenia. Vyladením výkonu ich produktov špeciálne pre vaše aplikácie môžete dosiahnuť najvyšší možný pomer výkonu k teplote a výkonu k spotrebe.
Neobmedzené nadmerné zásobovanie
Spoločnosť Exascend ponúka neobmedzený over-provisioning (OP), ktorý umožňuje zákazníkom nastaviť ideálnu úroveň OP presne podľa požiadaviek ich aplikácie. Žiadne umelé obmedzenia. Neobmedzená flexibilita.
SuperCruise
SuperCruise je charakteristická technológia Exascend, ktorá optimalizuje výkon zápisu pre stabilitu, čím pomáha zabezpečiť stabilný výkon zápisu aj v tých najnáročnejších aplikáciách.
AES-256
Bezpečné úložné riešenia Exascend ponúkajú najvyššiu úroveň ochrany údajov s prakticky neprelomiteľným šifrovaním AES-256, ktoré zaručuje bezkonkurenčné šifrovanie v súlade s prísnymi požiadavkami federálnych agentúr na bezpečnosť údajov.
A

Parametre

Parametre

Výrobca: Exascend
Kategória: CFAST karty

Hlavné parametre

Kapacita karty512GB
Rýchlosť zápisu530MB/s
Rýchlosť čítania550MB/s
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo pre: Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K (1)

Blackmagic Design URSA Mini Pro 12K

  • Doprava zdarma
Nová profesionálna digitálna filmová kamera s úplne novým snímačom Super 35 12K (12
6 954 €
14-30 dní
VHODNÉ PRE (1)