PreSonus StudioLive 16.0.2 USB

Ľahko prenosný mixpult PreSonus StudioLive 16.0.2 USB, cenovo dostupný a úžasne výkonný

Viac informácií

880 € s DPH 733.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na telefón
Výrobca
Doprava zdarma pri nákupe tohto produktu
Kód tovaru:
FPRE098
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Ľahko prenosný mixpult PreSonus StudioLive 16.0.2 USB, cenovo dostupný a úžasne výkonný

Malé rozmery. Väčšie možnosti.
Na ploche menšej ako 2 štvorcové stopy (0,19 štvorcového metra) ponúka kompaktný 16-kanálový StudioLive 16.0.2 USB 8 mono vstupných kanálov, 4 stereo kanály a 4 pomocné zbernice, z ktorých každá má kvalitný 60 mm fader. Získate veľkorysé analógové vstupy/výstupy, 12 polovodičových mikrofónových predzosilňovačov triedy A XMAX, vstup Talkback s mikrofónovým predzosilňovačom triedy A, rozsiahle spracovanie signálu s fyzickými ovládacími prvkami, ovládanie MIDI, presné meranie a zabudované viackanálové nahrávacie rozhranie. Rovnako ako všetky mixážne pulty StudioLive sa aj 16.0.2 USB dodáva so sadou úzko integrovaného softvéru na nahrávanie, ovládanie a analýzu zvuku. A je taký ľahký a kompaktný, že ho môžete ľahko držať v jednej ruke a schovať pod pazuchu.

Jednoduchosť analógových zariadení sa snúbi s výkonom digitálnych.
Keď mixujete živé podujatie alebo máte umelca v štúdiu, musíte byť schopní pracovať rýchlo. Známe, ľahko použiteľné rozhranie StudioLive® 16.0.2 USB udržuje všetky dôležité ovládacie prvky viditeľné a dostupné - nie zahrabané v ponukách alebo vrstvách. Naša filozofia dizajnu je jednoduchá: Jeden fader pre každý mono alebo stereo kanál; jeden výstup pre každú zbernicu. K tomu pridajte ľahko prístupné, farebne označené funkčné tlačidlá, otočné ovládače trimovania a jasne označené jednotlivé gombíky pre EQ a spracovanie dynamiky. Pomocné vysielače majú vlastné fyzické ovládacie prvky. Každý kanál má veľký, jasný displej merača. Nenechajte sa však oklamať analógovým dojmom: StudioLive 16.0.2 USB ponúka výkon moderného digitálneho mixovania, viacstopové nahrávanie, bezdrôtové diaľkové ovládanie a ďalšie funkcie.

Nikdy sa vám nestane, že by ste nemali dostatok signálových procesorov.
Mixážne pulty StudioLive 16.0.2 USB poskytujú dostatok výkonu DSP, bez obmedzení, bez zdieľaných zdrojov, bez zisťovania, aké spracovanie je kde k dispozícii. Všetko spracovanie máte k dispozícii vždy, bez kompromisov a výhrad. Jedinečný Fat Channel poskytuje kompresor, limitér, expander a trojpásmový poloparametrický ekvalizér na každom kanáli a zbernici; highpass filter na každom kanáli; fázový reverz pre kanálové mikrofónové predzosilňovače; knižnicu profesionálne vytvorených predvolieb; a možnosť uložiť a selektívne vyvolať nastavenia procesora. Na hlavnej zbernici sa nachádza 31-pásmový grafický ekvalizér. K tomu dostanete dva 32-bitové efektové procesory delay/reverb, každý s vlastnou vyhradenou zbernicou mixu a knižnicou užitočných efektových predvolieb.

Špičkový zvuk.
Pripojte mixážny pult StudioLive 16.0.2 USB a okamžite budete počuť detaily a čistotu, ktoré by ste očakávali len v oveľa drahších konzolách. Mixážne pulty StudioLive pracujú s frekvenciou až 48 kHz pre mixovanie a nahrávanie vo vysokom rozlíšení. Vysokokvalitné prevodníky Burr-Brown na každom vstupe a výstupe poskytujú vo svojej triede najlepší dynamický rozsah 118 dB, takže zachytíte každé vysoké a nízke tóny s veľkou presnosťou a bez počuteľného skreslenia. A naše mikrofónne predzosilňovače XMAX poskytujú neuveriteľne vysoký headroom, hlboké basy, hladké výšky a celkovo bohatý zvuk.

Nahrávanie je v DNA StudioLive 16.0.2 USB.
Vstavané viacstopové nahrávacie rozhranie StudioLive 16.0.2 USB 18x16 je úzko integrované so zvyškom mixážneho pultu - nie je to dodatočná myšlienka, ktorú sme pridali. Všetkých 16 kanálov a hlavný mix sa nepretržite prenášajú do počítača Mac alebo Windows pripojeného cez USB. Každý kanál môže nezávisle pristupovať k svojmu analógovému vstupu alebo k vyhradenému digitálnemu návratu z počítača. A s mixážnymi pultmi StudioLive je nahrávanie jednoduché a ľahké: stačí spustiť dodávaný, predkonfigurovaný softvér Capture® a jedným kliknutím zaznamenať všetky kanálové vstupy a hlavný mix. Alebo nahrávajte pomocou dodaného DAW Studio One® Artist - alebo pomocou akéhokoľvek nahrávacieho softvéru, ktorý podporuje ASIO alebo Core Audio. Teraz môžete rovnako ľahko nahrávať v štúdiu alebo na koncerte.

Integrovaný multiplatformový softvér pre flexibilné ovládanie a nahrávanie jedným kliknutím.
Rovnako ako všetky mixážne pulty PreSonus StudioLive je aj StudioLive 16.0.2 USB úzko integrovaný s celým balíkom najmodernejšieho softvéru. Mixujte bezdrôtovo alebo cez káblovú sieť odkiaľkoľvek pomocou softvéru UC Surface s dotykovým ovládaním pre macOS®, Windows®, Android™ a iPadOS®. Ovládajte jednotlivé monitorovacie mixy na pódiu pomocou QMix®-UC pre iPhone®/iPod® touch a Android. Automatizujte virtuálne zvukové kontroly a nahrávajte predstavenia pomocou aplikácie Capture pre Mac a Windows. Upravujte, vylepšujte a digitálne vydávajte svoje nahrávky pomocou aplikácie Studio One Artist. USB mixážne pulty a softvér StudioLive 16.0.2 spolupracujú a vytvárajú ucelený ekosystém, ktorý vám pomôže dosiahnuť vašu tvorivú víziu.

Vyhradené analógové pripojenia pre predvídateľný tok signálu.
Keď sa pozriete na zadný panel mixážneho pultu StudioLive 16.0.2 USB, nájdete robustné pripojenia, ktoré by ste očakávali od analógového mixážneho pultu: vyvážené mikrofónové vstupy na každom z 8 mono kanálov; 8 vyvážených ¼-palcových linkových vstupov; 4 nevyvážené linkové vstupy RCA; a vyhradené vyvážené výstupy pre každú zo 4 pomocných zberníc a hlavnú stereo zbernicu. Každý vstupný kanál a odosielanie zbernice má svoj vlastný vyhradený konektor - žiadne zdieľanie, žiadne kompromisy - takže vždy viete, čo tečie z každého výstupu.

Parametre

Parametre

Výrobca:
Kategória: Mixpulty
OBSAH BALENIA

Obsah balenia:

  • PreSonus StudioLive 16.0.2 USB

ŠPECIFIKÁCIE

Požiadavky na počítačový systém:
Nižšie sú uvedené minimálne požiadavky na počítačový systém pre UC Surface, QMix®-UC a Studio One®.

Mac®
MacOS® 10.13 alebo vyššia verzia (iba 64-bitová)
Intel® Core™ i3 alebo lepší
Minimálne 4 GB RAM (odporúča sa 8 GB alebo viac)

Windows®
Windows 10 (iba 64-bitový)
Intel Core i3 alebo lepší
Minimálne 4 GB RAM (odporúča sa 8 GB alebo viac)

Systémy Mac a Windows
Port USB 2.0
Pripojenie na internet
Dôrazne odporúčaná interná alebo externá pamäťová jednotka s rýchlosťou 7200 otáčok za minútu
30 GB priestoru na pevnom disku
Monitor s rozlíšením 1366x768

iOS
iOS® 10 alebo novší
iPad® Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini s Retina displejom, iPad (4. generácia)

Android
Android™ 6.0 (Marshmallow) alebo novší
Smartfón so systémom Android (QMix-UC)
Tablet so systémom Android (8-palcový) s rozlíšením 1024x768 (UC Surface)

PRÍSLUŠENSTVO (3)

Audio

Saramonic UTC-XLR (XLR > USB-C)

Skladom > 5 ks
bez DPH 63 € 75.6 €

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

Timecode Systems USB Sync and Charge Cable

7-14 dní
bez DPH 5 € 6 €

Káble a Konektory

  • Novinka

Hollyland USB-C to Jack

Skladom > 5 ks
bez DPH 11.67 € 14 €
ALTERNATÍVY (9)

Yamaha MG10XU

Skladom 1 ks
bez DPH 217 € 260.4 €
  • Doprava zdarma

Yamaha MG12XU

Skladom 1 ks
bez DPH 345 € 414 €
  • Doprava zdarma

Yamaha MG16XU

3-5 dní
bez DPH 454 € 544.8 €
  • Doprava zdarma

Yamaha MG20XU

3-5 dní
bez DPH 663 € 795.6 €

Yamaha MG06X

3-5 dní
bez DPH 145 € 174 €

Yamaha AG06

Skladom 1 ks
bez DPH 154 € 184.8 €
  • -29 %

Saramonic SR-PAX2

ŠPECIÁLNA AKCIA: -29% končí za: 11d: 01h: 53m
Skladom 4 ks
bez DPH 102 € 122.4 €
  • -27 %

Saramonic SR-AX107

ŠPECIÁLNA AKCIA: -27% končí za: 11d: 01h: 53m
Skladom > 5 ks
bez DPH 139 € 166.8 €
  • Doprava zdarma

SSL SiX

ŠPECIÁLNA AKCIA
Skladom 1 ks
bez DPH 1 124 € 1 348.8 €