Tilta Klietka na kameru pre základnú súpravu BMCC 6K - čierna

Základ tejto klietky pre fotoaparát BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancier pre telo fotoaparátu a umožňuje používateľom upevniť rôzne príslušenstvo na zlepšenie funkčnosti fotoaparátu. Táto aktualizovaná verzia je vybavená hornou doskou, ktorá dokonale ladí so závitom 1/4″-20 na hornej strane tela fotoaparátu Full Frame, ktorý v súčasnosti nie je…

Viac informácií

165 € s DPH 137.5 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste 2 ks
Popis produktu

Popis produktu

Základ tejto klietky pre fotoaparát BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancier pre telo fotoaparátu a umožňuje používateľom upevniť rôzne príslušenstvo na zlepšenie funkčnosti fotoaparátu. Táto aktualizovaná verzia je vybavená hornou doskou, ktorá dokonale ladí so závitom 1/4″-20 na hornej strane tela fotoaparátu Full Frame, ktorý v súčasnosti nie je kompatibilný s našou predchádzajúcou verziou tejto klietky.

  • [PROTECTIVE ARMOR] pre BMCC 6K Chráni kameru a minimalizuje opotrebovanie v priebehu času
  • [MONTÁŽNE PRÍSLUŠENSTVO] prostredníctvom koľajnice NATO, rozeta kompatibilná s Arri, prijímače studenej pätice, závity 1/4"-20 s lokalizačnými kolíkmi
  • [RÔZNE KONFIGURÁCIE] prostredníctvom odnímateľného dizajnu umožňujúceho nastavenie polovičnej klietky a L-skrinky
  • [XENO TOP HANDLE] Poskytuje ďalšie montážne body a zvýšenú flexibilitu pri ovládaní alebo manipulácii
  • kompatibilný prostredníctvom nastaviteľného rozšírenia spodnej dosky a dvojitého 15 mm držiaka prútov [BATTERY GRIP]

Predstavujeme prepracovanú základnú súpravu klietky pre kameru Blackmagic Cinema Camera 6K!

Základ tejto klietky pre kameru BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancier pre telo kamery a umožňuje používateľom upevniť rôzne príslušenstvo na zlepšenie funkčnosti kamery.
Táto aktualizovaná verzia obsahuje hornú dosku, ktorá dokonale ladí so závitom 1/4″-20 na hornej strane tela kamery Full Frame, ktorý momentálne nie je kompatibilný s našou predchádzajúcou verziou tejto klietky.
Nový dizajn je tiež vybavený dvoma skrutkami na pripojenie klietky k spodnej časti fotoaparátu, čo vytvára neuveriteľne bezpečné tri kontaktné body.
Klietka Full Cage ponúka niekoľko závitov 1/4"-20 s lokalizačnými bodmi, prijímače studenej pätice, rozetu kompatibilnú s Arri a koľajnicu NATO Rail pre bočné rukoväte a príslušenstvo na báze NATO.
Modul pravého bočného ramena je možné odstrániť, čím sa táto klietka Full Cage zmení na klietku Half Cage, ktorá ponúka väčšiu flexibilitu v situáciách, keď sa vyžaduje ľahšia konštrukcia, napríklad pri použití gimbalu.
Spodná doska poskytuje niekoľko montážnych bodov 1/4″-20 na pripevnenie kamery k rôznym rýchloupínacím doskám a je kompatibilná s prijímačom ARCA DJI RS3 Pro.
Pri používaní polovičnej klietky možno spodnú dosku rozšíriť tak, aby podporovala batériový grip Black Magic Design, a obsahuje 15 mm držiak na tyč, aby ste mohli používať príslušenstvo založené na tyči v správnom zarovnaní LWS s batériovým gripom.
Súčasťou základnej sady je horná rukoväť Xeno, ktorá sa ku klietke pripevňuje pomocou skrutky 1/4″-20 s polohovacím kolíkom
Rukoväť je vybavená silikónovou polstrovanou rukoväťou, vďaka ktorej je manipulácia s ňou pohodlnejšia, a zároveň obsahuje množstvo montážnych bodov pre ďalšie príslušenstvo, ako napríklad prijímač studenej pätice, závity 1/4″-20 a 3/8″-16.
Dodávaný 90-stupňový adaptér HDMI sa pripevňuje ku klietke v blízkosti portu HDMI, čo ponúka bezpečné pripojenie, ktoré obmedzuje opotrebovanie portu.
Súprava obsahuje aj držiak disku SSD, ktorý sa upevňuje pomocou skrutky 1/4″-20 s polohovacím kolíkom a umožňuje používateľom upnúť disk SSD Samsung T5 na externé nahrávanie.

EVF BMD NEMÁ úplne voľný priestor v hornej doske klietky. Dbajte na opatrnosť, aby nedošlo k poškodeniu EVF.

Trojbodový uzamykací mechanizmus na bezpečnú inštaláciu

Trojbodová montáž na zaistenie klietky k telu, čím sa zlepšuje zážitok zo snímania.

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Flexibilné prispôsobenie

Kompatibilný s pôvodným batériovým gripom po odstránení základnej dosky

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Odnímateľný dizajn

Rôzne konfigurácie zahŕňajú plnú klietku/polovičnú klietku/L-Bracket

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Jednoduché rozšírenie Flexibilné konfigurácie

Viacero závitov sa prispôsobí rôznemu príslušenstvu.

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Hotove kity
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo pre: Blackmagic Design Cinema Camera 6K (1)

Blackmagic Design Cinema Camera 6K

  • Doprava zdarma
Blackmagic Cinema Camera 6K je špičková digitálna filmová kamera so snímačom 6K,
2 879 €
Na odoslanie > 5 ks
VHODNÉ PRE (1)