Tilta Klietka na kameru pre súpravu BMCC 6K Advanced Kit - čierna

Predstavujeme prepracovanú súpravu Advanced Camera Cage Kit pre kameru Blackmagic Cinema Camera 6K!

Viac informácií

440 € s DPH 366.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Predstavujeme prepracovanú súpravu Advanced Camera Cage Kit pre kameru Blackmagic Cinema Camera 6K!

Základ tejto klietky pre fotoaparát BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancier pre telo fotoaparátu a umožňuje používateľom upevniť rôzne príslušenstvo na zlepšenie funkčnosti fotoaparátu.

Táto aktualizovaná verzia je vybavená hornou doskou, ktorá dokonale ladí so závitom 1/4″-20 na hornej strane tela fotoaparátu Full Frame, pričom je vybavená spojením s dvoma skrutkami na spodnej strane, čo vytvára neuveriteľne bezpečné tri kontaktné body.

Klietka Full Cage ponúka niekoľko závitov 1/4"-20 s lokalizačnými kolíkmi, prijímače studenej pätice, rozetu kompatibilnú s Arri a koľajnicu NATO Rail, pričom je pôsobivo modulárna, keďže modul pravého ramena možno odobrať a vytvoriť z neho klietku Half Cage alebo L-Bracket.

Spodná doska poskytuje niekoľko montážnych bodov 1/4″-20 na upevnenie fotoaparátu na rôzne rýchloupínacie dosky a je kompatibilná s prijímačom ARCA DJI RS3 Pro.

Pri použití Half Cage možno spodnú dosku rozšíriť tak, aby podporovala batériový grip Black Magic Design, a obsahuje 15 mm držiak na tyč na používanie príslušenstva založeného na tyči v správnom zarovnaní LWS s batériovým gripom.

Ak nepoužívate Battery Grip, na klietku možno namontovať priloženú 15m základnú dosku LWS typu VI, ktorá pridáva 15mm podporu tyče a umožňuje používateľom namontovať príslušenstvo založené na tyči, ako sú matte boxy a systémy follow focus.

Spodná časť tejto základnej dosky sa pripája k našim závesom Tilta Dovetails a podporuje rôzne rýchloupínacie dosky prostredníctvom závitov 1/4″-20 a 3/8″-16.

Súprava Advanced Kit obsahuje pokročilú napájaciu rukoväť(batéria nie je súčasťou balenia), ktorá sa montuje na ľavú stranu klietky prostredníctvom koľajnice NATO Rail a je vybavená 12 V portom Micro DC (3,5/1,35 mm) a 8 V portom USB-C na napájanie fotoaparátu alebo iného príslušenstva.

Rukoväť je tiež schopná ovládať funkciu Run Stop na fotoaparáte BMCC 6K prostredníctvom priloženého kábla Run Stop, pričom otáčanie rukoväte poskytuje flexibilné ovládanie pri snímaní z ruky.

Súčasťou tejto súpravy je horná rukoväť Xeno, ktorá sa montuje na klietku pomocou skrutky 1/4″-20 s polohovacím kolíkom a má silikónovú polstrovanú rukoväť, vďaka ktorej je manipulácia pohodlnejšia, a zároveň obsahuje množstvo montážnych bodov pre ďalšie príslušenstvo, ako je prijímač studenej pätice, závit 1/4″-20 a 3/8″-16.

Dodávaný 90-stupňový adaptér HDMI sa pripevňuje ku klietke v blízkosti portu HDMI, ktorý ponúka bezpečné pripojenie, ktoré obmedzuje opotrebovanie portu.

Súprava obsahuje aj držiak disku SSD, ktorý sa upevňuje pomocou skrutky 1/4″-20 s polohovacím kolíkom a umožňuje používateľom upnúť disk SSD Samsung T5 na externé nahrávanie.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Klietky