Tilta Klietka na celú kameru pre BMCC 6K - čierna

Predstavujeme prepracovanú klietku pre kameru Blackmagic Cinema Camera 6K! Táto klietka pre kameru BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancier pre telo kamery a umožňuje používateľom upevniť rôzne príslušenstvo na zlepšenie funkčnosti kamery. Táto aktualizovaná verzia obsahuje hornú dosku, ktorá dokonale ladí so závitom 1/4″-20 na hornej strane…

Viac informácií

109 € s DPH 90.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 07.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Predstavujeme prepracovanú klietku pre kameru Blackmagic Cinema Camera 6K! Táto klietka pre kameru BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancier pre telo kamery a umožňuje používateľom upevniť rôzne príslušenstvo na zlepšenie funkčnosti kamery. Táto aktualizovaná verzia obsahuje hornú dosku, ktorá dokonale ladí so závitom 1/4″-20 na hornej strane tela kamery Full Frame, ktorý momentálne nie je kompatibilný s našou predchádzajúcou verziou tejto klietky.

  • [PROTECTIVE ARMOR] pre BMCC 6K Chráni kameru a minimalizuje opotrebovanie v priebehu času
  • [MONTÁŽNE PRÍSLUŠENSTVO] prostredníctvom koľajnice NATO, rozeta kompatibilná s Arri, prijímače studenej pätice, závity 1/4"-20 s lokalizačnými kolíkmi
  • [RÔZNE KONFIGURÁCIE] prostredníctvom odnímateľnej konštrukcie umožňujúcej nastavenie polovičnej klietky a L-skrinky
  • [KOMPATIBILNÝ S ARCA] Spodná doska umožňuje rýchlu montáž na DJI RS 3/Pro
  • kompatibilný prostredníctvom nastaviteľného rozširujúceho držiaka spodnej dosky [BATTERY GRIP]

Predstavujeme prepracovanú klietku pre kameru Blackmagic Cinema Camera 6K!
Táto klietka na kameru pre BMCC 6K (Full Frame) poskytuje ochranný pancier pre telo kamery a umožňuje používateľom upevniť rôzne príslušenstvo na zlepšenie funkčnosti kamery.

Táto aktualizovaná verzia obsahuje hornú dosku, ktorá dokonale ladí so závitom 1/4″-20 na hornej strane tela kamery Full Frame, ktorý momentálne nie je kompatibilný s našou predchádzajúcou verziou tejto klietky.
Nový dizajn je tiež vybavený dvoma skrutkami na pripojenie klietky k spodnej časti fotoaparátu, čo vytvára neuveriteľne bezpečné tri kontaktné body.
Klietka Full Cage ponúka niekoľko závitov 1/4"-20 s lokalizačnými bodmi, prijímače studenej pätice, rozetu kompatibilnú s Arri a koľajnicu NATO Rail pre bočné rukoväte a príslušenstvo na báze NATO.
Modul pravého bočného ramena je možné odstrániť, čím sa táto klietka Full Cage zmení na klietku Half Cage, ktorá ponúka väčšiu flexibilitu v situáciách, keď sa vyžaduje ľahšia konštrukcia, napríklad pri použití gimbalu.
Spodná doska poskytuje niekoľko montážnych bodov 1/4″-20 na pripevnenie kamery k rôznym rýchloupínacím doskám a je kompatibilná s prijímačom ARCA DJI RS3 Pro.
Pri použití polovičnej klietky možno spodnú dosku rozšíriť tak, aby podporovala batériový grip Black Magic Design.

UPOZORNENIE: Držiak na 15 mm tyč Battery Grip NIE JE SÚČASŤOU CELEJ klietky pre fotoaparát.

Hľadáčik BMD EVF NEMÔŽE úplne preklenúť hornú dosku klietky. Dbajte na opatrnosť, aby nedošlo k poškodeniu EVF.

Full Camera Cage for BMCC 6K - Black

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Klietky
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo pre: Blackmagic Design Cinema Camera 6K (1)

Blackmagic Design Cinema Camera 6K

  • Doprava zdarma
Blackmagic Cinema Camera 6K je špičková digitálna filmová kamera so snímačom 6K,
2 599 €
Na odoslanie > 5 ks
VHODNÉ PRE (1)