Tilta Kompletná klietka na fotoaparát pre Sony BURANO

Táto klietka Full Camera Cage poskytuje ochranný pancier pre telo fotoaparátu a umožňuje montáž rôzneho príslušenstva na zlepšenie funkčnosti fotoaparátu. Táto klietka na kameru je vybavená rôznymi montážnymi bodmi vrátane štandardných roziet Arri, 15 mm držiakov na tyče, závitov 1/4″-20 a 3/8″-16, pričom oba majú polohovacie body. Rozety Arri Standard sú…

Viac informácií

559 € s DPH 465.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na otázku
Popis produktu

Popis produktu

Táto klietka Full Camera Cage poskytuje ochranný pancier pre telo fotoaparátu a umožňuje montáž rôzneho príslušenstva na zlepšenie funkčnosti fotoaparátu. Táto klietka na kameru je vybavená rôznymi montážnymi bodmi vrátane štandardných roziet Arri, 15 mm držiakov na tyče, závitov 1/4″-20 a 3/8″-16, pričom oba majú polohovacie body. Rozety Arri Standard sú umiestnené tak, aby boli identické s rozetami na pôvodnom tele kamery a sú kompatibilné s pôvodnou ovládacou rukoväťou.

Funkcie

Camera Cage for Sony BURANO Pro Kit (Canceled)

Modulárny dizajn, ľahký a užívateľsky prívetivý

Klietka fotoaparátu je skonštruovaná z vysoko funkčnej hliníkovej zliatiny série 7000, aby bola ľahká a odolná. Systém má 15 mm základnú dosku, hornú dosku, bočné ramená, 15 mm držiaky prútov a bočnú montážnu dosku.

Camera Cage for Sony BURANO Pro Kit (Canceled)

Nový dizajn držiakov na prúty, upevňuje sa na hornú a bočnú časť klietky kamery. Flexibilná montáž

Držiak na 15 mm prúty možno namontovať na horné a bočné ramená klietky fotoaparátu. Poskytuje flexibilné možnosti pre motory ovládania objektívu, ako aj vertikálne zostavy fotoaparátu a podpery objektívu.

Camera Cage for Sony BURANO Pro Kit (Canceled)

Funkcie Štandardné rozety Arri s identickými montážnymi pozíciami

Klietka kamery má zabudované rozety Arri Standard s montážnymi pozíciami identickými s pôvodnou konštrukciou kamery. Sú kompatibilné s pôvodnou ovládacou rukoväťou.

Camera Cage for Sony BURANO Pro Kit (Canceled)

Nová nastaviteľná bočná montážna doska

Kompletná klietka kamery má bočnú montážnu dosku, ktorá podporuje nastavenie výšky a uhla. Viacero montážnych bodov na hornej doske pomáha rozšíriť funkčnosť tejto montážnej dosky.

Camera Cage for Sony BURANO Basic Kit

Otočný držiak EVF

Podporuje vertikálne a horizontálne nastavenia prostredníctvom dvoch kĺbových bodov, ktoré sú vybavené funkciou tlmenia, aby sa zabránilo pádu držiaka pri uvoľnení.

Camera Cage for Sony BURANO Basic Kit
Camera Cage for Sony BURANO Advanced Kit
Camera Cage for Sony BURANO Pro Kit (Canceled)
Full Camera Cage Plus for Sony BURANO
  • [Navrhnuté na mieru] pre digitálnu kameru Sony Burano 8K
  • [MONTÁŽNE BODY] Obsahujú štandardné rozety Arri, závity 1/4"-20 a 3/8"-16, oba s polohovacími bodmi
  • [BOČNÁ MONTÁŽNA PLOCHA] Poskytuje ďalšie možnosti montáže príslušenstva, ako sú bezdrôtové videovysielače
  • [Základná doska 15 mm] Podporuje 15 mm tyče LWS a príslušenstvo, ako sú matné boxy a systémy následného zaostrovania
  • [TOP PLATE] Poskytuje možnosti montáže a plnú kompatibilitu s originálnou hornou rukoväťou Predstavujeme kompletnú klietku fotoaparátu pre Sony BURANO

Táto klietka Full Camera Cage poskytuje ochranný pancier pre telo fotoaparátu a umožňuje montáž rôzneho príslušenstva na zlepšenie funkčnosti fotoaparátu.

Táto klietka na fotoaparát je vybavená rôznymi montážnymi bodmi vrátane štandardných roziet Arri, 15 mm držiakov na tyče, závitov 1/4″-20 a 3/8″-16, pričom obidva majú polohovacie body.

Rozety Arri Standard sú umiestnené tak, aby boli identické s rozetami na pôvodnom tele kamery a sú kompatibilné s pôvodnou ovládacou rukoväťou.

Držiak 15 mm tyče možno namontovať na hornú dosku alebo bočné ramená, ktoré ponúkajú flexibilné možnosti pre motory ovládania objektívu, ako aj podpery objektívu a vertikálne konfigurácie kamery.

Dodávaná 15 mm základná doska LWS a dvojité 15 mm tyče umožňujú používateľom namontovať príslušenstvo založené na tyčiach, ako sú matné boxy a systémy následného zaostrovania, zatiaľ čo spodná časť tejto základnej dosky sa pripája k našim závesom Tilta Dovils a je vybavená závitmi 1/4″-20 a 3/8″-16.

Táto klietka obsahuje aj bočnú montážnu dosku, ktorá podporuje nastavenie výšky a uhla. Možno ju pripevniť k viacerým montážnym bodom na hornej doske, čo pomôže rozšíriť funkčnosť tejto dosky.

Vrchná doska je tiež vybavená vyhradeným otvorom pre originálnu vrchnú rukoväť fotoaparátu. Dodávaná horná rukoväť ponúka rôzne montážne body a zlepšuje možnosti manipulácie so systémom.

Súčasťou balenia je aj multifunkčná minisada náradia, kompaktná, odolná a univerzálna súprava náradia určená pre klietky a podporné systémy fotoaparátov, ktorá obsahuje šesť univerzálnych nástrojov.

Klietka na fotoaparát je vyrobená z vysoko funkčnej hliníkovej zliatiny série 7000, ktorá je ľahká a odolná.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Klietky
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Príslušenstvo pre: SONY BURANO (1)

SONY BURANO

Všestranná, ľahká a kompaktná plnoformátová 8K filmová kamera so 16-stupňovou šírkou
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
VHODNÉ PRE (1)