Tilta Klietka na fotoaparát pre základnú súpravu Sony BURANO

Predstavujeme základnú súpravu klietky pre fotoaparát Sony BURANO. Základom tejto súpravy je klietka Full Camera Cage, ktorá poskytuje ochranný pancier pre telo fotoaparátu a umožňuje montáž rôzneho príslušenstva na zlepšenie funkčnosti fotoaparátu. Táto klietka na fotoaparát obsahuje rôzne montážne body vrátane roziet Arri, 15 mm držiakov na tyče,…

Viac informácií

770 € s DPH 641.67 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na otázku
Popis produktu

Popis produktu

Predstavujeme základnú súpravu klietky pre fotoaparát Sony BURANO. Základom tejto súpravy je klietka Full Camera Cage, ktorá poskytuje ochranný pancier pre telo fotoaparátu a umožňuje montáž rôzneho príslušenstva na zlepšenie funkčnosti fotoaparátu. Táto klietka na fotoaparát obsahuje rôzne montážne body vrátane roziet Arri, 15 mm držiakov na tyče, závitov 1/4″-20 a 3/8″-16, pričom oba majú polohovacie body.

Rozety Arri Standard sú umiestnené tak, aby boli identické s rozetami na pôvodnom tele kamery a sú kompatibilné s pôvodnou ovládacou rukoväťou.

Držiak 15 mm tyče je možné namontovať na hornú dosku alebo bočné ramená, čo poskytuje flexibilné možnosti pre motory ovládania objektívu, ako `podpery objektívu a vertikálne nastavenia kamery.

Dodávaná 15mm základná doska LWS a duálne 15mm tyče umožňujú používateľom namontovať príslušenstvo založené na tyčiach, ako sú matné boxy a systémy následného zaostrovania, zatiaľ čo spodná časť tejto základnej dosky sa pripája k našim závesom Tilta Dovils a je vybavená závitmi 1/4″-20 a 3/8″-16.

Táto klietka obsahuje aj bočnú montážnu dosku, ktorá podporuje nastavenie výšky a uhla a ktorú možno pripevniť k viacerým montážnym bodom na hornej doske, aby sa rozšírila funkčnosť tejto dosky.

Vrchná doska je tiež vybavená vyhradeným otvorom pre priloženú vrchnú rukoväť, ktorá je kompatibilná aj s originálnou vrchnou rukoväťou fotoaparátu. Dodávaná horná rukoväť ponúka rôzne montážne body a zlepšuje možnosti manipulácie so systémom.

Držiak na 15 mm tyč ponúka pohodlný spôsob montáže dodaného otočného držiaka EVF, ktorý umožňuje väčšiu flexibilitu pri nakláňaní a otáčaní elektronického hľadáčika fotoaparátu.

Klietka fotoaparátu je vyrobená z vysoko funkčnej hliníkovej zliatiny série 7000, ktorá je ľahká a odolná.

Súčasťou balenia je aj multifunkčná minisada náradia, kompaktná, odolná a univerzálna súprava náradia určená pre klietky fotoaparátov a podporné systémy, ktorá obsahuje šesť univerzálnych nástrojov.

Camera Cage for Sony BURANO Pro Kit (Canceled)

Modulárny dizajn, ľahký a užívateľsky prívetivý

Klietka fotoaparátu je vyrobená z vysoko funkčnej hliníkovej zliatiny série 7000, ktorá zaručuje jej nízku hmotnosť a odolnosť. Systém má 15 mm základnú dosku, hornú dosku, bočné ramená, 15 mm držiaky prútov a bočnú montážnu dosku.

Camera Cage for Sony BURANO Pro Kit (Canceled)

Nový dizajn držiakov na prúty, upevňuje sa na hornú a bočnú časť klietky kamery. Flexibilná montáž

Držiak prútov s priemerom 15 mm možno namontovať na horné a bočné ramená klietky fotoaparátu. Poskytuje flexibilné možnosti pre motory ovládania objektívu, ako aj vertikálne zostavy fotoaparátu a podpery objektívu.

Camera Cage for Sony BURANO Pro Kit (Canceled)

Funkcie Štandardné rozety Arri s identickými montážnymi pozíciami

Klietka kamery má zabudované rozety Arri Standard s montážnymi pozíciami identickými s pôvodnou konštrukciou kamery. Sú kompatibilné s pôvodnou ovládacou rukoväťou.

Camera Cage for Sony BURANO Pro Kit (Canceled)

Nová nastaviteľná bočná montážna doska

Kompletná klietka kamery má bočnú montážnu dosku, ktorá podporuje nastavenie výšky a uhla. Viacero montážnych bodov na hornej doske pomáha rozšíriť funkčnosť tejto montážnej dosky.

Camera Cage for Sony BURANO Basic Kit

Otočný držiak EVF

Podporuje vertikálne a horizontálne nastavenia prostredníctvom dvoch kĺbových bodov, ktoré sú vybavené funkciou tlmenia, aby sa zabránilo pádu držiaka pri uvoľnení.

Parametre

Parametre

Výrobca: Tilta
Kategória: Klietky