Sony Alpha A7S III (body)

Sony Alpha A7S III je bezzrkadlovka s novým 12.1 MPx full frame snímačom typu EXMOR R a novým BIONZ XR obrazovým procesorom. Nahrávanie videa až 4K 120fps v 10-bit 4: 2: 2, a 15-krokov dynamického rozsahu s možnosťou nastavenia rozsahu ISO od 40 až do 409 600. Zaostrovací systém je vybavený 759 AF bodmi, ktoré pokrývajú 92% snímača.…

Viac informácií

4 536 € 3 996 € s DPH 3 330 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 03. 04.
Na odoslanie 1 ks
Praha 1 ks
Kód tovaru:
ILCE7SM3B.CEC
Pridať do porovnania História cien
Popis produktu

Popis produktu

Sony Alpha A7S III je bezzrkadlovka s novým 12.1 MPx full frame snímačom typu EXMOR R a novým BIONZ XR obrazovým procesorom. Nahrávanie videa až 4K 120fps v 10-bit 4: 2: 2, a 15-krokov dynamického rozsahu s možnosťou nastavenia rozsahu ISO od 40 až do 409 600. Zaostrovací systém je vybavený 759 AF bodmi, ktoré pokrývajú 92% snímača. Vylepšenia sa týka aj Real-time Eye AF. Nový XAVC-HS (H.265) a nový XAVC-S-I (All-I) kodek, 16 Bit RAW dáta výstup, S-Log profil, predĺžená výdrž fotoaparátu a Digital Audio Interface. IBIS až do 5.5 stôp + nový aktívny režim, duálny kombinovaný slot na karty typu Cfexpress Type A / SD UHS-II a vylepšená odolnosť proti vlhkosti a prachu

Architektúra systému nového modelu Alpha 7S III bola od základov prepracovaná tak, aby zabezpečila výnimočný výkon pri nahrávaní videí i fotografovanie. Celkom nový full framový obrazový snímač Exmor R ™ CMOS so zadným osvitom a 12,1 MP (približný počet efektívnych MP) využíva celý rad pokročilých techník zachytenie svetla, ktoré zabezpečia vysokú citlivosť s nízkou úrovňou šumu pri slabom osvetlení, aby bolo potrebné používať veľké osvetľovacie zostavy. Okrem zdokonalenej kvality prináša tento nový obrazový snímač vôbec prvýkrát pri fotoaparáte zo série S systém detekcie fáza AF (focal plane phase-detection AF). Model Alpha 7S III je tiež vybavený novým obrazovým procesorom BIONZ XR ™, ktorý obrazový snímač dopĺňa a zaisťuje až osemkrát väčší výkon spracovania, minimalizuje latenciu pri spracovaní, až trojnásobne obmedzuje výskyt "rolling shutter" efektu a stojí za mnohými charakteristikami tohto fotoaparátu pre fotografovanie aj nahrávanie videí. Nový systém je tiež vybavený najjasnejším a najväčším elektronickým OLED eye-level hľadáčikom na svete s 9,44 miliónmi bodov. Novinka je tiež prvým fotoaparátom na svete, ktorý je vybavený duálnymi slotmi pre pamäťové karty typu CFexpress Type A. To umožňuje vysokorýchlostný prenos dát pri zachovaní kompaktných rozmerov.

Profesionálne riešenie pre nahrávanie videa
Alpha 7S III ponúka záznam videa do internej pamäte vo formáte 4K rýchlosťou 120 snímok za sekundu s 10-bitovou farebnou hĺbkou a vzorkovaním farieb 4: 2: 2. Vďaka tomu nahráva úchvatné videa. Nový fotoaparát prichádza s flexibilnejším a efektívnejším postprodukčnom pracovným procesom s množstvom pokročilých režimov pre nahrávanie videa, napríklad režim All-intra a MPEG-H HEVC / H.265 kódovanie (XAVC HS ™). Alpha 7S III uľahčuje integráciu nahratých záberov s ďalšími profesionálnymi videokamerami, pretože ponúka tri rôzne nastavenia farebného gamutu: S-Gamut, S-Gamut3, a S-Gamut3.Cine. Užívatelia môžu pri použití gamutu S-Gamut3 alebo S-Gamut3.Cine ľahko kombinovať stopáž nakrúcanej pomocou Alpha 7S III so zábermi nakrúcanými na profesionálnych videokamerách. Tým sa zjednoduší postprodukčný pracovný proces pri práci s viacerými kamerami. Okrem kriviek gamma S-Log3 podporuje Alpha 7S III obrazový profil HLG (Hybrid Log-Gamma) s minimálnou nutnosťou postprodukcie. Alpha 7S III tiež umožňuje 16-bitový výstup v RAWe do externého záznamového zariadenia prostredníctvom HDMI typu A, ponúka tak dodatočnú flexibilitu pri postprodukcii.

Zlepšená kvalita obrazu
Nový obrazový snímač CMOS a obrazový procesor BIONZ XR ™, ktorými je Alpha 7S III vybavená, prinášajú legendárnu citlivosť série S zo zásadne zlepšenou reprodukciou farieb a podaním textúr, a tým aj lepšiu celkovú kvalitu obrazu. Základná citlivosť ISO bola znížená na 80. Výsledkom je štandardný rozsah citlivosti ISO 80-102400 (rozšíriteľný na 80-409600 pre video a 40-409600 pre fotografie), ktorý prináša flexibilnejšiu citlivosť ISO plus široký dynamický rozsah s nízkou hladinou šumu pri všetkých nastaveniach. Vďaka tomu je kvalita obrazu lepšia o približne 1 krok redukcie šumu pri nastavení strednej a vysokej citlivosti
Reprodukcia farieb a textúr lístia, ľudskej pleti a ďalších je ideálny a konzistentný, bez ohľadu na zdroje svetla. Gradácia bola tiež zdokonalená pre lepšie podanie pleťových tónov a podčiarkuje roll-off u portrétov. Tiež vylepšuje výkon automatického vyváženia bielej - AWB (Auto WB), keď nový snímač viditeľného a infračerveného svetla "Visible light + IR Sensor" pomáha docieliť presnejšie vyváženie bielej pri umelom osvetlení, vrátane žiariviek a LED osvetlenia.

Pokročilé automatické zaostrovanie pre hybridné použitie
Vôbec prvýkrát ponúka model série Alpha 7S, Alpha 7S III, automatické ostrenie Fast Hybrid AF, ktoré kombinuje fázovú detekciu a detekciu kontrastu AF, dáva fotoaparátu schopnosť sledovať objekty po veľkej ploche výnimočnou rýchlosťou, presne a plynule, dokonca aj pri použití s malou hĺbkou ostrosti . Jemný výraz zaostrenie umožňujú objektívy typu E-mount od Sony.

V záberoch, kde sa odohráva rýchlejší pohyb, sú k dispozícii funkcie Real-time Tracking a Real-time Eye AF, ktoré udržujú nepretržité zaostrenie na snímaný objekt. Pokročilá funkcia Real-time Eye AF od Sony zlepšuje výkon detekcie o 30% oproti predchádzajúcemu systému vďaka novému obrazovému procesoru. Zaisťuje presnú, spoľahlivú detekciu, a to aj v prípade, že sa fotografovaná osoba odvráti. Funkcia Real-time Tracking sa aktivuje jednoducho tak, že sa na displeji dotknete fotografovaného objektu. Zároveň s tým sa aktivuje aj funkcia Real-time Eye AF, ak fotoaparát detekuje oko.

Flexibilné nastavenia automatického ostrenia pri natáčaní videa
A7 S III je vybavená niekoľkými funkciami automatického ostrenia pre profesionálnych užívateľov, vrátane siedmich nastavenie prechodového efektu AF Transition Speed, ktorý umožní ľahko nastaviť plynulé preostrenie, a päť nastavení citlivosti pre zmenu zaostrenia na objekt (AF Subject Shift Sensitivity), ktoré užívateľovi umožňujú nastaviť si podľa vlastných potrieb, ako ľahko autofokus preostrí, alebo zostane zaostrený na vybraný objekt
Funkcia Touch Tracking umožňuje užívateľovi nielen spustiť Real-time Tracking, ale aj upravovať kompozíciu a natáčať pri použití gimbalu. Po novom je možné dotykové ostrenie prostredníctvom dotykového displeja alebo diaľkovo pomocou aplikácie Imaging Edge Mobile v prípade, že je aktivovaný režim manuálneho ostrenia.

Nová konštrukcia odvádzajúca teplo
Dizajn konštrukcia Alpha 7S III bol prepracovaný tak, aby zabezpečil efektívne odvádzanie tepla a predchádzal prehrievaniu - dokonca aj pri predĺženom nepretržitom natáčaní videa v 10-bitovej kvalite 4K 60p 4: 2: 2 po dobu jednej hodiny aj dlhšie. Novo vyvinutá unikátna konštrukcia

odvádzajúa teplo udržuje teploty obrazového snímača a obrazového procesora v medziach ich normálnych prevádzkových teplôt, zamedzuje prehrievaniu. Kompaktné rozmery tela pritom zostávajú zachované.

Funkcia Movie Assist
Alpha 7S III je prvým fotoaparátom radu Alpha ponúkajúca režim Active Mode, ktorý poskytuje podporu pri obzvlášť náročnom natáčaní videa z ruky pri cestovaní, a to vďaka päťoséj optickej stabilizácii obrazu v tele.

Je to tiež prvé telo zo série Alpha typu E-mount s výklopným displejom do boku, ktorý má variabilný uhol natočenia, takže je ideálny pre zábery pri pripevnení na gimbal, komplikované uhly záberu, nahrávanie z ruky a ďalšie. Displej sa otáča do strán, hore a dole a je vybavený 3.0 LCD dotykovým panelom s rozlíšením 1,44 milióna bodov, ktorý zaisťuje dobrú viditeľnosť aj v jasnom svetle vonkajšieho prostredia.

Do pätice fotoaparátu Multi Interface (MI) bolo pridané digitálne zvukové rozhranie pre čistejšie zvukové nahrávky pomocou kompatibilného externého mikrofónu Sony. Vďaka sade adaptéru XLR-K3M XLR, ktorú možno pre Alpha 7S III použiť, je navyše možné prvýkrát nahrávať 4kanálový 24bitový digitálny záznam zvuku priamo pomocou fotoaparátu radu Alpha. Rovnako ako u ostatného príslušenstva pre päticu MI nie je potreba káblov ani batérií. To poskytuje neobmedzenú slobodu pri natáčaní so systémom Alpha.

Výnimočné fotografie
Alpha 7S III má rýchly hybridný AF systém (Fast Hybrid AF) sa 759 bodmi fázovej detekcie ktoré pokrývajú 92% plochy obrazového snímača. Fotoaparát tiež dosahuje vysokej presnosti automatického ostrenia a ostrý precízne a spoľahlivo aj pri zlej hladine osvetlenia až EV-6. Sériové snímanie je možné v elektronickej i mechanickej závierke s rýchlosťou až 10 snímok za sekundu alebo až 8 snímok za sekundu v režime živého náhľadu a umožňuje zaobstarať viac ako 1 000 nekomprimovaných snímok v RAWe.

Ako prvý na svete prichádza Alpha 7S III s elektronickým hľadáčikom typu 0.64 Quad-XGA s 9,44 miliónmi bodov (približne), OLED displejom s vysokým rozlíšením a vylepšenú optikou, ktoré prinášajú najvyššie rozlíšenie vo svojej triede. Hľadáčik Alpha 7S III ponúka 0,90x zväčšenie, diagonálny zorný uhol pokrývajúci 41 °, zorné pole vysoké 25 mm pre jasné zobrazenie od rohu k rohu s minimálnym skreslením. Je tiež odolný voči prachu, zahmlievaniu a vlhkosti, pohotovo reaguje a má prepínateľné režimy pre rôzne typy objektov.

Ako vôbec prvý z digitálnych fotoaparátov Sony ponúka Alpha 7S III formát HEIF (High Efficiency Image File Format), ktorý umožňuje 10-bitovou gradáciu a pokročilú technológiu kompresie, ktorá uchová kvalitu obrazu, aj keď zásadne zmenší veľkosť súboru a šetrí tým kapacitu úložiska. Fotografie snímanej v režime HEIF je možné premietať na kompatibilných HDR (HLG) televízoroch Sony, ktoré sprostredkujú realistický dynamický rozsah, prostredníctvom priameho pripojenia fotoaparátu Alpha 7S III cez HDMI.

Pamäťová karta CFexpress Type A pre vysokorýchlostný prenos dát
Ďalším svetovým prvenstvom modelu Alpha 7S III je, že je vybavená dvoma slotmi pre pamäťové médiá, ktoré sú kompatibilné s kartami CFexpress Type A, ale podporujú tiež karty UHS-I a UHS-II SDXC / SDHC. To umožňuje vysoké rýchlosti zápisu a čítania, rozmery tela fotoaparátu pritom zostávajú kompaktné. Karty CFexpress Type A sa ideálne hodí k vysokorýchlostnému sériovému fotografovanie do RAWu, rovnako ako k nahrávanie videí v kvalite 4K 120P s veľkým dátovým tokom, prináša rýchlosti zápisu novej generácie, vďaka ktorým je možné rýchlo vyprázdniť buffer fotoaparátov, ktoré generujú veľké objemy fotografií a dát videí . Vysokorýchlostný prenos dát do počítača je možný približne 1,7-krát vyššou rýchlosťou než pri použití SD karty. Duálne sloty ponúkajú možnosť nastavenia režimu automatického prepnutia bez ukončenia videa, ktorý predlžuje dĺžku nepretržitého nahrávania, čo platí aj pre nahrávanie pri vysokom dátovom toku.

Vysoká spoľahlivosť dáva tvorcom novú slobodu
Profesionálny užívatelia potrebujú viac než len sofistikované funkcie a výkon. Potrebujú tiež spoľahlivosť a odolnosť, ktoré sa očakávajú od akéhokoľvek profesionálneho nástroja. Alpha 7S III dostala prepracovaný grip pre väčšie pohodlie a bezpečný úchop, vylepšenú funkciu odstraňovanie prachu a vyznačuje sa tiež odolnosťou proti prachu a vlhkosti, ktorá maximalizuje spoľahlivosť v náročných podmienkach. Je vybavená odolným a spoľahlivým konektorom HDMI typu A a je prvým fotoaparátom radu Alpha podporujúcim USB PD (napájanie), ktoré umožňuje dodávať vyššie napätie z externého zdroja, takže používatelia môžu po dlhšiu dobu zhotovovať snímky a natáčať s minimálnym vybíjaním internej batérie.

Pokročilé pripojenie pre profesionálne pracovné prostredie
Alpha 7S III bola navrhnutá a nakonfigurovaná s niekoľkými pokročilými možnosťami pripojenia tak, aby poskytovala podporu foto a video novinárom a športovým fotografom, ktorí potrebujú zdieľať fotografie alebo videá čo najrýchlejšie. Fotoaparát podporuje bezdrôtovú sieť LAN 5GHz / 2,4 GHz (IEEE 802.11ac) a ponúka technológiu MIMO (viac vstupov a viac výstupov - multiple-input and multiple-output) pre zlepšenie kvality komunikácie pomocou viacerých antén. V porovnaní s Alpha7R IV má vďaka tomu dvojnásobnú rýchlosť. Je tiež vybavená novou podporu tetheringu cez USB. Po pripojení k zariadeniu kompatibilnému s technológiou 5G (technológia 5. generácie pre mobilné siete), ako je telefón "Sony Xperia 1 II", pomocou kábla USB, je možné použiť rýchly a stabilný prenos súborov FTP pomocou siete 5G. Vysokorýchlostné káblové pripojenie USB k LAN tiež ponúka stabilný a rýchly prenos FTP pre videa i fotografie. K dispozícii je konektor USB Type-C ™, ktorý podporuje rýchly prenos dát SuperSpeed USB 5Gpbs (USB 3.2), čo umožňuje vysokorýchlostný prenos dát pomocou aplikácie Imaging Edge Desktop Remote (Tethered) pre bezproblémové spracovanie veľkých obrazových súborov

OBSAH BALENIA

 • 1x Sony A7SIII
 • telo bez objektívu
 • 1x krytka telaSony ALC-B1EM
 • 1x napájací kábel
 • 1x Li-ion batéria Sony NP-FZ100
 • 1x nabíjačka batérieSony BC-QZ1
 • 1x ochrana káblov
 • 1x Napájanie.AC UUD12
 • 1x popruh
 • 1x krytka sánok pre príslušenstvo
 • 1x očnica
 • 1x USB kábel Typ C / Typ A

ŠPECIFIKÁCIE

Objektív

OBJÍMKA OBJEKTÍVU
Objímka E-mount

Obrazový snímač

POMER STRÁN
3:2
POČET PIXELOV (EFEKTÍVNY)
Približne 12,1 megapixela
POČET PIXELOV (CELKOVÝ)
Približne 12,9 megapixela
TYP SNÍMAČA
35 mm formát Full Frame (35,6 × 23,8 mm), snímač Exmor R CMOS
PROTIPRACHOVÝ SYSTÉM
Áno (Ochranná vrstva proti vzniku elektrického náboja na optickom filtri a ultrazvukový vibračný mechanizmus)

Zaznamenávanie (fotografie)

FORMÁT ZÁZNAMU
JPEG (DCF verzie 2.0, Exif verzie 2.32, kompatibilné s MPF Baseline), HEIF (kompatibilné s MPEG-A MIAF), RAW (kompatibilné s formátom Sony ARW 4.0)
VEĽKOSŤ OBRÁZKA (PIXELY) [3:2]
35 mm Full Frame L: 4 240 x 2 832 (12 M), M: 2 768 x 1 848 (5,1 M), S: 2 128 x 1 416 (3,0 M), APS-C L: 2 768 x 1 848 (5,1 M), M: 2 128 x 1 416 (3,0 M), S: 1 376 x 920 (1,3 M)
VEĽKOSŤ OBRÁZKA (PIXELY) [4:3]
35 mm Full Frame L: 3 776 x 2 832 (11 M), M: 2 464 x 1 848 (4,6 M), S: 1 888 x 1 416 (2,7 M) APS-C L: 2 464 x 1 848 (4,6 M), M: 1 888 x 1 416 (2,7 M), S: 1 232 x 920 (1,1 M)
VEĽKOSŤ OBRÁZKA (PIXELY) [16:9]
35 mm Full Frame L: 4 240 x 2 348 (10 M), M: 2 768 x 1 550 (4,3 M), S: 2 128 x 1 200 (2,6 M), APS-C L: 2 768 x 1 560 (4,3 M), M: 2 128 x 1 200 (2,6 M), S: 1 376 x 776 (1,1 M)
VEĽKOSŤ OBRÁZKA (V PIXELOCH) [1:1]
35 mm Full Frame L: 2 832 x 2 832 (8 M), M: 1 840 x 1 840 (3,4 M), S: 1 408 x 1 408 (2,0 M), APS-C L: 1 840 x 1 840 (3,4 M), M: 1 408 x 1 408 (2,0 M), S: 912 x 912 (0,8 M)
REŽIMY KVALITY OBRAZU
RAW (Komprimovaný/Nekomprimovaný), JPEG (Extra Fine/Fine/Standard), HEIF (4:2:0/4:2:2) (Extra Fine/Fine/Standard), RAW a JPEG, RAW a HEIF
OBRAZOVÝ EFEKT
-
KREATÍVNY ŠTÝL
-
PROFIL OBRAZU
Áno (Vypnuté/PP1 - PP10) Parametre: Úroveň čiernej, Gama (videozáznam, fotografia, Cine1-4, ITU709, ITU709 [800 %], S-Log2, S-Log3, HLG, HGL1 - 3), Gama pre čiernu farbu, Ohyb a sklon, Režim farieb, Sýtosť, Fáza farieb, Hĺbka farieb, Detail, Kopírovanie, Resetovanie
KREATÍVNY VZHĽAD
ST, PT, NT, VV, VV2, FL, IN, SH, BW, SE, Vlastný vzhľad (1 - 6)
FUNKCIE DYNAMICKÉHO ROZSAHU
Vypnuté, Optimalizácia dynamického rozsahu (Automaticky/Úroveň (1 - 5))
FAREBNÝ PRIESTOR
Norma sRGB (s rozsahom sYCC) a norma Adobe RGB kompatibilná s technológiou TRILUMINOS Color. Štandard BT.2020.
14BIT RAW
Áno

Zaznamenávanie (video)

FORMÁT ZÁZNAMU
XAVC S, XAVC HS
KOMPRESIA VIDEA
XAVC S: MPEG-4 AVC/H.264, XAVC HS: MPEG-H HEVC/H.265
FORMÁT ZÁZNAMU ZVUKU
XAVC S: LPCM 2-kan., LPCM 2-kan. (48 kHz 16-bitový), LPCM 2-kan. (48 kHz 24-bitový), LPCM 4-kan. (48 kHz 24-bitový), MPEG-4 AAC-LC 2-kan.
FAREBNÝ PRIESTOR
Štandard BT.2020 kompatibilný s technológiou TRILUMINOS Color
OBRAZOVÝ EFEKT
-
KREATÍVNY ŠTÝL
-
PROFIL OBRAZU
Áno (Vypnuté/PP1 - PP10) Parametre: Úroveň čiernej, Gama (videozáznam, fotografia, Cine1-4, ITU709, ITU709 [800 %], S-Log2, S-Log3, HLG, HGL1 - 3), Gama pre čiernu farbu, Ohyb a sklon, Režim farieb, Sýtosť, Fáza farieb, Hĺbka farieb, Detail, Kopírovanie, Resetovanie
KREATÍVNY VZHĽAD
ST, PT, NT, VV, VV2, FL, IN, SH, BW, SE, Vlastný vzhľad (1 - 6)
SYSTÉM NAHRÁVANIA VIDEOZÁZNAMOV (XAVC HS 4K)
3 840 x 2 160 (4:2:0, 10-bitový, NTSC) (približne): 120p (200 Mb/s), 60p (150 Mb/s/75 Mb/s/45 Mb/s), 24p (100 Mb/s/50 Mb/s/30 Mb/s); 3 840 x 2 160 (4:2:0, 10-bitový, PAL) (približne): 100p (200 Mb/s), 50p (150 Mb/s/75 Mb/s/45 Mb/s); 3 840 x 2 160 (4:2:2, 10-bitový, NTSC) (približne): 120p (280 Mb/s), 60p (200 Mb/s/100 Mb/s), 24p (100 Mb/s/50 Mb/s); 3 840 x 2 160 (4:2:2, 10-bitový, PAL) (približne): 100p (280 Mb/s), 50p (200 Mb/s/100 Mb/s)
SYSTÉM NAHRÁVANIA VIDEOZÁZNAMOV (XAVC S 4K)
3 840 x 2 160 (4:2:0, 8-bitový, NTSC) (približne): 120p (200 Mb/s), 60p (150 Mb/s), 30p (100 Mb/s/60 Mb/s), 24p (100 Mb/s/60 Mb/s); 3 840 x 2 160 (4:2:0, 8-bitový, PAL) (približne): 100p (200 Mb/s), 50p (150 Mb/s), 25p (100 Mb/s/60 Mb/s); 3 840 x 2 160 (4:2:2, 10-bitový, NTSC) (približne): 120p (280 Mb/s), 60p (200 Mb/s), 30p (140 Mb/s), 24p (100 Mb/s); 3 840 x 2 160 (4:2:2, 10-bitový, PAL) (približne): 100p (280 Mb/s), 50p (200 Mb/s), 25p (140 Mb/s)
SYSTÉM NAHRÁVANIA VIDEOZÁZNAMOV (XAVC S HD)
1 920 x 1 080 (4:2:0, 8-bitový, NTSC) (približne): 120p (100 Mb/s/60 Mb/s), 60p (50 Mb/s/25 Mb/s), 30p (50 Mb/s/16 Mb/s), 24p (50 Mb/s); 1 920 x 1 080 (4:2:0, 8-bitový, PAL) (približne): 100p (100 Mb/s/60 Mb/s), 50p (50 Mb/s/25 Mb/s), 25p (50 Mb/s/16 Mb/s); 1 920 x 1 080 (4:2:2, 10-bitový, NTSC) (približne): 60p (50 Mb/s), 30p (50 Mb/s), 24p (50 Mb/s); 1 920 x 1 080 (4:2:2, 10-bitový, PAL) (približne): 50p (50 Mb/s), 25p (50 Mb/s)
SYSTÉM NAHRÁVANIA VIDEOZÁZNAMOV (XAVC S-I 4K)
3 840 x 2 160 (4:2:2, 10-bitový, NTSC) (približne): 60p (600 Mb/s), 30p (300 Mb/s), 24p (240 Mb/s); 3 840 x 2 160 (4:2:2, 10-bitový, PAL) (približne): 50p (500 Mb/s), 25p (250 Mb/s)
SYSTÉM NAHRÁVANIA VIDEOZÁZNAMOV (XAVC S-I HD)
1 920 x 1 080 (4:2:2, 10-bitový, NTSC) (približne): 60p (222 Mb/s), 30p (111 Mb/s), 24p (89 Mb/s); 1 920 x 1 080 (4:2:2, 10-bitový, PAL) (približne): 50p (185 Mb/s), 25p (93 Mb/s)
SPOMALENÝ A ZRÝCHLENÝ POHYB (SNÍMKOVÁ FREKVENCIA SNÍMANIA)
Režim NTSC: 1 snímka/s, 2 snímky/s, 4 snímky/s, 8 snímok/s, 15 snímok/s, 30 snímok/s, 60 snímok/s, 120 snímok/s, 240, Režim PAL: 1 snímka/s, 2 snímky/s, 3 snímky/s, 6 snímok/s, 12 snímok/s, 25 snímok/s, 50 snímok/s, 100 snímok/s, 200
FUNKCIE VIDEA
Zobrazenie úrovne zvuku, Úroveň záznamu zvuku, Prepínač PAL/NTSC, Nahrávanie súboru proxy (1 280 x 720 (6 Mb/s), 1 920 x 1 080 (9 Mb/s), 1 920 x 1 080 (16 Mb/s)), TC/UB, Automatická pomalá uzávierka, Gamma Display Assist, Výstup vo formáte RAW (HDMI)

Systém nahrávania

PREPOJENIE S INFORMÁCIAMI O MIESTE ZO SMARTFÓNU
Áno
MÉDIÁ
Pamäťová karta SD, Pamäťová karta SDHC (kompatibilná s UHS-I/II), Pamäťová karta SDXC (kompatibilná s UHS-I/II), Pamäťová karta CFexpress Type A
ZÁSUVKA NA PAMÄŤOVÉ KARTY
ZÁSUVKA 1: Zásuvka na pamäťové karty SD (kompatibilné s UHS-I/II)/CFexpress Type A, ZÁSUVKA 2: Zásuvka na pamäťové karty SD (kompatibilné s UHS-I/II)/CFexpress Type A
REŽIM ZÁZNAMU NA 2 PAMÄŤOVÉ KARTY
Simultánne nahrávanie, Typ, Automatické prepínanie médií, Kópia

Redukcia šumu

REDUKCIA ŠUMU
Redukcia šumu pri dlhej expozícii: Zap./Vyp., dostupné pri rýchlosti uzávierky dlhšej ako 1 s, Redukcia šumu pri vysokej hodnote ISO: Normálna/Nízka/Vypnutá

Vyváženie bielej

REŽIMY VYVÁŽENIA BIELEJ
Automaticky/Denné svetlo/Tieň/Zamračené/Žiarovkové svetlo/Žiarivkové svetlo/Blesk/Pod vodou/Farebná teplota (2 500 až 9 900 K) a farebný filter/Vlastné
UZAMKNUTIE AWB UZÁVIERKY
Áno (Uzávierka stlačená do polovice/Sériové snímanie/Vyp.)

Zaostrenie

TYP ZAOSTROVANIA
Rýchle hybridné automatické zaostrovanie (automatické zaostrovanie s detekciou fázového rozdielu/automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu)
SNÍMAČ ZAOSTROVANIA
Snímač Exmor R™ CMOS
BOD ZAOSTRENIA
35 mm Full Frame: 759 bodov (automatické zaostrovanie s detekciou fázového rozdielu), režim APS-C s objektívom FF: 345 bodov (automatické zaostrovanie s detekciou fázového rozdielu) s objektívom APS-C: 285 bodov (automatické zaostrovanie s detekciou fázového rozdielu)/425 bodov (automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu)
ROZSAH CITLIVOSTI ZAOSTRENIA
EV-6 až EV20 (ekvivalent ISO 100 s pripojeným objektívom F2,0)
REŽIM ZAOSTROVANIA
AF-A (automatické zaostrovanie), AF-S (automatické zaostrovanie pre jednotlivé snímky), AF-C (priebežné automatické zaostrovanie), DMF (priame manuálne zaostrovanie), manuálne zaostrovanie
OBLASŤ ZAOSTRENIA
Širokouhlé/Zóna/Stred/Flexibilné bodové/Rozšírené flexibilné bodové/Sledovanie
AUTOMATICKÉ ZAOSTROVANIE NA OČI
[Fotografie] Človek (výber pravého/ľavého oka)/Zviera, [Videozáznam] Človek (výber pravého/ľavého oka)
ĎALŠIE FUNKCIE
Prediktívne ovládanie, Uzamknutie zaostrenia, Citlivosť automatického zaostrovania so sledovaním objektu (fotografia), Citlivosť presúvania AF medzi objektmi (videozáznam), Rýchlosť prepínania AF (videozáznam), V/H oblasť automatického zaostrenia, Registrácia oblasti automatického zaostrenia, Kruh bodu zaostrenia
OSVETLENIE PRE AF
Áno (so zabudovaným typom LED)
ROZSAH OSVETLENIA PRE AF
Približne 0,3 m - približne 3,0 m (s pripojeným objektívom FE 28 - 70 mm F3,5 - 5,6 OSS)
TYP ZAOSTROVANIA S ADAPTÉROM LA-EA3 (PREDÁVA SA SAMOSTATNE)
Detekcia fázového rozdielu

Expozícia

TYP MERANIA
1200-zónové hodnotiace meranie
SNÍMAČ MERANIA
Snímač Exmor R™ CMOS
CITLIVOSŤ MERANIA
-3 EV až 20 EV (pri ekvivalente ISO 100 s nasadeným objektívom F2,0)
REŽIM MERANIA
Viacsegmentové, Vyváženie na stred, Bodové štandardné/veľké, Priemer celej obrazovky, Najsvetlejšia oblasť
KOMPENZÁCIA EXPOZÍCIE
+/- 5,0 EV (voliteľné v krokoch po 1/3 EV, 1/2 EV) (pomocou ovládacieho prvku kompenzácie expozície: +/- 3 EV (v krokoch po 1/3 EV))
STUPŇOVANIE EXPOZÍCIE
Stupňovanie: Sériové, Stupňovanie: Jedna snímka, výber 3/5/9 snímok. (Okolité osvetlenie, Blesk)
UZAMKNUTIE AUTOMATICKEJ EXPOZÍCIE
Pri stlačení spúšte do polovice sa uzamkne. K dispozícii s tlačidlom uzamknutia automatickej expozície (Zapnuté/Vypnuté/Automaticky)
REŽIMY EXPOZÍCIE
AUTO (iAuto), Naprogramovaná automatická expozícia (P), Priorita clony (A), Priorita rýchlosti uzávierky (S), Manuálne (M), Videozáznam (Naprogramovaná automatická expozícia (P)/Priorita clony (A)/Priorita rýchlosti uzávierky (S)/Manuálne (M)/Režim flexibilnej expozície), Spomalený azrýchlený pohyb (Naprogramovaná automatická expozícia (P)/Priorita clony (A)/Priorita rýchlosti uzávierky (S)/Manuálne (M)/Režim flexibilnej expozície)
CITLIVOSŤ ISO (ODPORÚČANÝ INDEX EXPOZÍCIE)
Fotografie: ISO 80 - 102 400 (hodnoty ISO od ISO 40 do ISO 409 600 možno nastaviť ako rozšírený rozsah citlivosti ISO), Videozáznamy: ekvivalent ISO 80 - 102 400 (hodnoty ISO do ISO 409 600 možno nastaviť ako rozšírený rozsah citlivosti ISO)
SNÍMANIE S FUNKCIOU PROTI BLIKANIU
VÝBER SCÉNY
-

Hľadáčik

HĽADÁČIK - TYP
Elektronický hľadáčik 1,6 cm (typ 0,64) (farebný)
POČET BODOV
9 437 184 bodov
POKRYTIE ZORNÉHO POĽA
100 %
ZVÄČŠENIE
Približne 0,90x (s objektívom 50 mm zameraným na nekonečno,-1m-1
)
DIOPTRICKÉ NASTAVENIE
-4,0 až +3,0 m-1
OČNÝ BOD
Približne 25 mm od šošovky okulára, 21 mm od rámu okulára pri -1 m-1
(norma CIPA)
FUNKCIA DISPLEJA
Histogram, Zobrazenie nastavenia obrazu v reálnom čase, Digitálna vodováha, Mriežka, Kontrola zaostrenia, Vystupňovanie manuálneho zaostrenia, Šrafovanie, Značkovač videozáznamu, Emph disp dur REC
VÝBER SNÍMKOVEJ FREKVENCIE HĽADÁČIKA
Režim NTSC: STD 60 snímok/s/HI 120 snímok/s, režim PAL: STD 50 snímok/s/HI 100 snímok/s

Obrazovka LCD

TYP MONITORA
7,5 cm typ TFT (typ 3,0)
POČET BODOV
1 440 000 bodov
DOTYKOVÝ PANEL
Áno
OVLÁDANIE JASU
Manuálne (5 krokov medzi -2 a +2), Režim slnečného počasia
NASTAVITEĽNÝ UHOL
Uhol otvárania: približne 176°, uhol otáčania: približne 270°
KONTROLA ZAOSTRENIA ZVÄČŠENÍM
Áno, Kontrola zaostrenia zväčšením (35 mm Full Frame: 2,1x/4,1x, APS-C: 1,5x/3,0x)

Ďalšie funkcie

PLAYMEMORIES CAMERA APPS™
-
TRANSFOKÁCIA CLEAR IMAGE ZOOM
Fotografie: približne 2x, videozáznamy: približne 1,5x (4K), približne 2x (HD)
DIGITÁLNA TRANSFOKÁCIA
Transfokácia Smart Zoom (fotografie): 35 mm Full Frame: M: približne 1,5x, S: približne 2x, APS-C: M: približne 1,3x, S: približne 2x, Digitálna transfokácia (fotografie): 35 mm Full Frame: L: približne 4x, M: približne 6,1x, S: približne 8x, APS-C: L: približne 4x, M: približne 5,2x, S: približne 8x, Digitálna transfokácia (videozáznam): 35 mm Full Frame: približne 4x, APS-C: približne 4x
DETEKCIA TVÁRÍ
Priorita tváre počas automatického zaostrovania, Priorita tváre počas viacnásobného merania expozície, Priorita registrácie tvárí
SAMOSPÚŠŤ NA SNÍMANIE AUTOPORTRÉTOV
-
INÉ
Intervalové snímanie, Minimálna rýchlosť uzávierky v režime ISO AUTO, Monitorovanie jasu, Informácie o autorských právach, Nastavenie názvu súboru, Nastavenie ukladania a importovania, Sprievodca, Režim videosvetla, Otočný prstenec transfokácie

Uzávierka

TYP
Elektronicky ovládaný typ s vertikálnym posunom a ohniskovou rovinou
TYP UZÁVIERKY
Mechanická uzávierka/Elektronická uzávierka
RÝCHLOSŤ UZÁVIERKY
Fotografie: 1/8000 až 30 s, otvorená uzávierka, Videozáznamy: 1/8000 až 1/4 (v krokoch po 1/3), až 1/60 v režime AUTO (až 1/30 v režime automatickej pomalej uzávierky)
RÝCHLOSŤ SYNCHRONIZÁCIE RÝCHLOSŤ
1/250
ELEKTRONICKÁ PREDNÁ LAMELA UZÁVIERKY
ÁNO (ZAP./VYP.)
TICHÉ SNÍMANIE
ÁNO (ZAP./VYP.)

Stabilizácia obrazu

TYP
Obrazový snímač - pohybový mechanizmus s kompenzáciou v 5-osiach (kompenzácia závisí od špecifikácií objektívu)
EFEKT KOMPENZÁCIE
5,5 kroku (na základe normy CIPA. Len chvenie pri naklonení a natočení. S namontovaným objektívom Planar T* FE 50 mm F1,4 ZA. Redukcia šumu pri dlhej expozícii vypnutá.)

Ovládanie blesku

TYP
-
SMERNÉ ČÍSLO
-
POKRYTIE BLESKU
-
OVLÁDANIE
TTL s
KOMPENZÁCIA BLESKU
+/-3,0 EV (s prepínaním medzi krokmi 1/3 a 1/2 EV)
REŽIMY BLESKU
Blesk vypnutý, Automatický blesk, Výplňový blesk, Pomalá synchronizácia, Synchronizácia zadného blesku, Redukcia efektu červených očí (voliteľné zap./vyp.),, Vysokorýchlostná
ČAS OPAKOVANIA CYKLU
-
KOMPATIBILITA EXTERNÉHO BLESKU
Systémový blesk Sony α kompatibilný s päticou Multi Interface Shoe, možnosť pripevnenia adaptéra pätice pre blesk kompatibilného s päticou s automatickým zaistením
UZAMKNUTIE ÚROVNE FE
Áno
BEZDRÔTOVÉ OVLÁDANIE
Áno (Svetelný signál: k dispozícii s výplňovým bleskom, pomalou synchronizáciou, vysokorýchlostnou synchronizáciou/Rádiový signál: k dispozícii s výplňovým bleskom, synchronizáciou zadného blesku, pomalou synchronizáciou, vysokorýchlostnou synchronizáciou)

Priebeh snímania

REŽIMY PRIEBEHU SNÍMANIA
Samostatné zábery, Sériové snímanie (možnosti Hi+/Hi/Mid/Lo), Samospúšť, Samospúšť (sériová), Stupňovanie: jedna snímka, Stupňovanie: sériové, Stupňovanie vyváženia bielej, Stupňovanie DRO
RÝCHLOSŤ NEPRETRŽITÉHO SNÍMANIA (PRIBLIŽNE MAX.)
Sériové snímanie: Hi+: 10 snímok/s, Hi: 8 snímok/s, Mid: 6 snímok/s, Lo: 3
POČET ZAZNAMENATEĽNÝCH SNÍMOK (PRIBLIŽNE)
JPEG Extra Fine L: viac ako 1 000 snímok, JPEG Fine L: viac ako 1 000 snímok, JPEG Standard L: viac ako 1 000 snímok, RAW: viac ako 1 000 snímok, RAW a JPG: viac ako 1 000 snímok, RAW (nekomprimované): viac ako 1 000 snímok, RAW (nekomprimované) a JPG: viac ako 1 000
SAMOSPÚŠŤ
Oneskorenie 10 s/Oneskorenie 5 s/Oneskorenie 2 s/Sériová samospúšť/Samospúšť so stupňovaním
VIACZÁBEROVÉ SNÍMANIE S PIXELOVÝM POSUNOM
-

Prehrávanie

SNÍMANIE FOTOGRAFIÍ
Áno
REŽIMY
Jedna snímka (s informáciami o snímaní alebo bez nich, histogram Y RGB a upozornenia na svetlé/tmavé oblasti), Zobrazenie zoznamu, Režim zväčšeného zobrazenia (L: 10,6x, M: 6,92x, S: 5,32x), Automatický náhľad, Orientácia záberu, Výber priečinka (Dátum/Fotografia/Videozáznam), Ochrana, Hodnotenie, Zobrazenie zoskupenia

Rozhranie

POČÍTAČOVÉ ROZHRANIE
Veľkokapacitné zariadenie/MTP
ROZHRANIE MULTI/MICRO USB
Áno, konektor Type-C® (kompatibilné s rozhraním SuperSpeed USB 5 Gb/s(USB 3.2))
BLUETOOTH®
Áno (Bluetooth štandard verzie 5.0 (pásmo 2,4 GHz))
PÄTICA MULTI INTERFACE SHOE
Áno (s digitálnym zvukovým rozhraním)
KONEKTOR NA MIKROFÓN
Áno (3,5 mm stereofónny minikonektor)
SYNCHRONIZAČNÝ KONEKTOR
-
KONEKTOR NA SLÚCHADLÁ
Áno (3,5 mm stereofónny minikonektor)
KONEKTOR PRE VERTIKÁLNE DRŽADLO
Áno
ROZHRANIE LAN
-
FUNKCIE
Funkcia FTP prenosu, Zobrazenie na smartfóne, Diaľkové ovládanie pomocou smartfónu, Diaľkové ovládanie NFC jedným dotykom, Diaľkové ovládanie prostredníctvom počítača, BRAVIA Sync (ovládanie rozhrania HDMI), Funkcia PhotoTV HD

Zvuk

MIKROFÓN
Zabudovaný, stereofónny
REPRODUKTOR
Zabudovaný, monofónny

Tlač

KOMPATIBILNÉ ŠTANDARDY
Norma Exif Print, Print Image Matching III

Vlastná funkcia

TYP
Vlastné nastavenia tlačidiel, Programovateľné nastavenie (telo 3 súpravy/pamäťová karta 4 súpravy), Nastavenie môjho ovládacieho prvku, Moja ponuka, Vlastná snímacia súprava

Kompenzácia objektívu

NASTAVENIE
Periférne tienenie, chromatické aberácia, skreslenie

Napájanie

DODÁVANÁ BATÉRIA
Jedna súprava nabíjateľných batérií NP-FZ100
VÝDRŽ BATÉRIE (FOTOGRAFIE)
Približne 510 záberov (hľadáčik)/približne 600 záberov (displej LCD) (norma CIPA)
VÝDRŽ BATÉRIE (VIDEOZÁZNAM, SKUTOČNÉ NAHRÁVANIE)
Približne 80 min (hľadáčik)/približne 95 min (displej LCD)(norma CIPA)
VÝDRŽ BATÉRIE (VIDEOZÁZNAM, NEPRETRŽITÉ NAHRÁVANIE)
Približne 130 min (hľadáčik)/približne 135 min (displej LCD) (norma CIPA)
NABÍJANIE ZABUDOVANEJ BATÉRIE
Áno (Dostupné s konektorom USB Type-C. Kompatibilné s režimom USB Power Delivery)
SPOTREBA ENERGIE S HĽADÁČIKOM
Fotografie: približne 4,3 W (s pripojeným objektívom FE 28 - 70 mm F3,5 - 5,6 OSS), Videozáznamy: približne 7,6 W (s pripojeným objektívom FE 28 - 70 mm F3,5 - 5,6 OSS)
SPOTREBA ENERGIE S OBRAZOVKOU LCD
Fotografie: približne 3,3 W (s pripojeným objektívom FE 28 - 70 mm F3,5 - 5,6 OSS), Videozáznamy: približne 7,3 W (s pripojeným objektívom FE 28 - 70 mm F3,5 - 5,6 OSS)
NAPÁJANIE USB
Áno (Dostupné s konektorom USB Type-C. Kompatibilné s režimom USB Power Delivery)

Iné

PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA
32 - 104 °F/0 - 40 °C

Veľkosť a hmotnosť

VÁHA (VRÁTANE BATÉRIE A PAMÄŤOVEJ KARTY)
Približne 699 g, približne 1 libra 8,7 unce
ROZMERY (Š X V X H)
Približne 128,9 mm x 96,9 mm x 80,8 mm, približne 128,9 mm x 96,9 mm x 69,7 mm (OD DRŽADLA PO MONITOR), približne 5 1/8 x 3 7/8 x 3 1/4 palca, približne 5 1/8 x 3 7/8 x 2 3/4 palca (OD DRŽADLA PO MONITOR)
Parametre

Parametre

Výrobca: SONY
Kategória: Digital Cinema

Hlavné parametre

Veľkosť snímača kameryFull Frame
RozlíšenieUHD
RozlíšenieFull HD
BajonetE-mount
VýstupHDMI

Ostatné parametre

Vyhotovenie kameryDSLR
Formát záznamuXAVC S
Formát záznamuXAVC HS
FPSHD 120fps
FPSUHD 30fps
FPSHD 240fps
FPSUHD 120fps
FPSHD 60fps
FPSHD 100fps
FPSUHD 60fps
FPSHD 50fps
FPSUHD 50fps
FPSUHD 25fps
Typ médiaSD karta
Typ médiaCFexpress
Typ batérieNP-FZ
Farebná hĺbka8 bit
Farebná hĺbka10 bit
Farebná hĺbka16 bit
Ďalšie funkcieRAW
Ďalšie funkcieStreaming
Ďalšie funkcieWiFi
PRÍSLUŠENSTVO (45)

Audio

SmallRig Forevala W60 Wireless Microphone 3487

Skladom 2 ks
bez DPH 207.87 € 249.44 €

Azden SGM-PII

na telefón
bez DPH 170 € 204 €

Yamaha NHPH50WH

Skladom 2 ks
bez DPH 28 € 33.6 €
 • -11 %
 • Doprava zdarma

Sony XLR-K3M

7-14 dní
bez DPH 535 € 642 €

Batérie / Nabíjačky / Zdroje

 • Novinka

SmallRig Nabíjačka batérií NP-FZ100 do fotoaparátu Sony Alpha 4087

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 11.38 € 13.66 €
 • Doprava zdarma

Sony VG-C4EM Battery Grip

7-14 dní
bez DPH 330 € 396 €

SmallRig NP-FZ100 Camera Battery and Charger Kit 3824

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 59.12 € 70.94 €

SmallRig Batéria NP-FZ100 do fotoaparátu Sony Alpha 4074

Skladom 1 ks
bez DPH 30.17 € 36.2 €

Sony NP-FZ100

7-14 dní
bez DPH 75 € 90 €

Príslušenstvo, klietky tašky, karty

 • Novinka

SmallRig Rýchloupínacia montážna doska (kompatibilná s typom Arca) pre AirTag MD4150

Skladom 1 ks
bez DPH 26.03 € 31.24 €

SmallRig Professional Kit for SONY Alpha 7S III Camera 3008

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 135.72 € 162.86 €
 • -22 %

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I 256GB 170MB/s

Skladom 2 ks
bez DPH 78 € 93.6 €

SmallRig Standard Cage Kit for Sony Alpha 7S III 3180

Na odoslanie 3 ks
bez DPH 153.26 € 183.91 €

Wise CFexpress Card Reader

Skladom > 5 ks
bez DPH 75.34 € 90.41 €

WISE CFexpress Type B/SDXC Card Reader

Skladom 5 ks
bez DPH 99.95 € 119.94 €

SmallRig HDMI Cable Clamp for A7S III Cage 3000

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 20.47 € 24.56 €
 • -12 %
 • Doprava zdarma

Sony CFexpress Type A 160GB

Skladom > 5 ks
bez DPH 349 € 418.8 €

SmallRig Basic Kit for Sony Alpha 7 IV/Alpha 7 S III 3668

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 132.69 € 159.22 €

Tentacle Sync E (Single Set)

14-30 dní
bez DPH 211.66 € 253.99 €

SmallRig Master Kit for SONY Alpha 7S III Camera 3009

Skladom 2 ks
bez DPH 129.5 € 155.4 €

SmallRig Cage for Sony A7C 3081

Skladom 2 ks
bez DPH 50.4 € 60.48 €

SmallRig Half Cage Kit for Sony Alpha 7S III 3237

Skladom 2 ks
bez DPH 122.4 € 146.88 €
 • Doprava zdarma

Tentacle Sync E (štandardná sada)

Na ceste 5 ks
bez DPH 371.2 € 445.44 €

Wise 128GB CFexpress Memory Card

Skladom > 5 ks
bez DPH 114.8 € 137.76 €

Káble a konektory

SmallRig Ultra Slim 4K HDMI Adapter Cable 3019

Skladom > 5 ks
bez DPH 10.18 € 12.22 €

Monitory

SmallRig Sunhood for Sony Alpha 7S III/Alpha 7C/ZV-1/FX3 Camera 3206

Skladom 2 ks
bez DPH 15.33 € 18.39 €

SmallRig Sunhood for Sony A7/A9/A1 Series Select Camera 3638

Skladom 2 ks
bez DPH 17.65 € 21.18 €

Objektívy a Filtre

 • Doprava zdarma

Sony FE PZ 28-135mm f/4 G OSS

7-14 dní
bez DPH 2 520 € 3 024 €
 • Doprava zdarma

Sony FE 24-70mm f/2.8 GM

Na ceste 1 ks
bez DPH 1 438 € 1 725.6 €
 • Novinka
 • Doprava zdarma

Objektív Meike 10 mm f/2,0 APS-C Prime (Sony E)

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 329 € 394.8 €
 • Doprava zdarma

Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS

7-14 dní
bez DPH 2 279 € 2 734.8 €
 • Doprava zdarma

Samyang AF 50mm F1.4 Mk. II FE (Full Frame) (Sony FE)

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 727.21 € 872.65 €

SmallRig MagicFIZ Wireless Follow Focus Basic Kit (3781)

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 261.62 € 313.94 €
 • Doprava zdarma

Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS

Na odoslanie 2 ks
bez DPH 2 250 € 2 700 €
 • Novinka

Sony FE 20-70 mm f/4 G (E-Mount)

novinka, ešte nedostupné
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
 • Doprava zdarma

Sony FE C 16–35 mm T3.1 G

7-14 dní
bez DPH 4 680 € 5 616 €

Viltrox NF-NEX (Sony E – Nikon F/D/G)

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 42.86 € 51.43 €
 • Novinka
 • Doprava zdarma

Viltrox AF 13 mm f/1,4 (bajonet E)

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 443.97 € 532.76 €
 • Novinka

Sigma 50 mm f/1,4 DG DN A (Sony E)

novinka, ešte nedostupné
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene
 • -8 %
 • Doprava zdarma

Sony FE 20mm f/1.8 G

7-14 dní
bez DPH 915 € 1 098 €
 • Doprava zdarma

Samyang AF 24-70mm F2.8 FE (Full Frame) (Sony FE)

Skladom 1 ks
bez DPH 958.78 € 1 150.54 €

Meike PL-Mount Lens to Sony E-Mount Camera Adapter

Na odoslanie 4 ks
bez DPH 134.07 € 160.88 €
ALTERNATÍVY (8)
 • Doprava zdarma
 • Darček zadarmo

Panasonic LUMIX S1R (Body)

Darček v cene 34.8 €
7-14 dní
bez DPH 3 310.27 € 3 972.32 €
 • Doprava zdarma
 • Darček zadarmo

Panasonic LUMIX DC-GH5S (Tělo)

Darček v cene 85.17 €
Na odoslanie 2 ks
bez DPH 1 859.47 € 2 231.36 €
 • Doprava zdarma
 • Darček zadarmo

Panasonic LUMIX S1H (Body)

Darčeky v cene 144.65 €
Na odoslanie 1 ks
bez DPH 3 099.14 € 3 718.97 €
 • Doprava zdarma
 • Darček zadarmo

Panasonic LUMIX DC-S1 (telo)

Darček v cene 34.8 €
7-14 dní
bez DPH 1 792.63 € 2 151.16 €
 • Doprava zdarma
 • Darček zadarmo

Panasonic LUMIX S1R (DC-S1RE-K) + LUMIX S PRO 24-70mm F2.8 (S-E2470) Kit

Darčeky v cene 733.8 €
7-14 dní
bez DPH 5 552.11 € 6 662.53 €
 • Doprava zdarma
 • Darček zadarmo

Panasonic LUMIX DC-S5 (telo)

Darček v cene 40.8 €
7-14 dní
bez DPH 1 279.72 € 1 535.66 €
 • Doprava zdarma

Sony ILME-FX3

Na ceste 2 ks
bez DPH 3 790 € 4 548 €
 • Doprava zdarma

Sony Alpha A7 IV (telo)

7-14 dní
bez DPH 2 323.33 € 2 788 €