SmallRig HawkLock Quick Release Cage for Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III / Alpha 1 4481

Rýchloupínacia klietka SmallRig HawkLock pre Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III / Alpha 1 / Alpha 7R IV 4481 je navrhnutá tak, aby poskytovala úchyty pre príslušenstvo a chránila fotoaparát. Patentovaná samostatne vyvinutá rýchloupínacia štruktúra (s názvom HawkLock) pokrýva studené topánky, koľajnicu NATO a arca swiss, ktorá sa používa s ekologickým…

Viac informácií

88 € s DPH 73.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Na ceste > 5 ks
Popis produktu ŠPECIFIKÁCIE OBSAH BALENIA

Popis produktu

Rýchloupínacia klietka SmallRig HawkLock pre Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III / Alpha 1 / Alpha 7R IV 4481 je navrhnutá tak, aby poskytovala úchyty pre príslušenstvo a chránila fotoaparát. Patentovaná samostatne vyvinutá rýchloupínacia štruktúra (s názvom HawkLock) pokrýva studené topánky, koľajnicu NATO a arca swiss, ktorá sa používa s ekologickým príslušenstvom HawkLock na realizáciu pevnej a žiadnej falošnej polohy, jedným stlačením sa načíta, uvoľnením sa uzamkne a zlepší sa účinnosť demontáže. Zamyká fotoaparát prostredníctvom jedného spodného polohovacieho kolíka, jednej skrutky 1/4"-20 a jednej skrutky M2,5 na ľavej strane.

1. Samostatne vyvinutá rýchloupínacia konštrukcia, stabilná a neotrasiteľná, jedno stlačenie na naloženie, uvoľnenie na uzamknutie, zlepšenie účinnosti demontáže.
2. Kompatibilný s tradičnou studenou pätkou, svorkou NATO a svorkou Arca-Swiss, šetrí peniaze, šetrí starosti.
3. Výklopné rameno na dvierkach batérie sa prispôsobí krivke fotoaparátu a zlepšuje zážitok z uchopenia.
4. Viacero montážnych bodov: otvory so závitom 1/4"-20, polohovacie otvory ARRI 3/8"-16, úchyty na studenú päticu, lišta NATO a zásuvka QD podporujú rukoväte, mikrofóny, LED svetlá, monitory atď.
5. Trojbodové zaistenie: upevňuje kameru pomocou jedného spodného polohovacieho kolíka, jednej skrutky 1/4"-20 a jednej skrutky M2,5 na ľavej strane.

Rýchloupínacia klietka SmallRig HawkLock pre Sony Alpha 7R V / Alpha 7 IV / Alpha 7S III / Alpha 1 / Alpha 7R IV 4481 je navrhnutá tak, aby poskytovala držiaky na príslušenstvo a chránila fotoaparát. Patentovaná samostatne vyvinutá rýchloupínacia štruktúra (s názvom HawkLock) pokrýva studené topánky, koľajnicu NATO a arca swiss, ktorá sa používa s ekologickým príslušenstvom HawkLock na realizáciu pevnej a žiadnej falošnej polohy, jedným stlačením sa načíta, uvoľnením sa uzamkne a zlepší sa účinnosť demontáže. Zamyká fotoaparát prostredníctvom jedného spodného polohovacieho kolíka, jednej skrutky 1/4"-20 a jednej skrutky M2,5 na ľavej strane. Adaptéry bočného zámku je potrebné upraviť v smere inštalácie, aby pasovali na rôzne typy fotoaparátov, potlač s nápisom "A7 IV" je pre Alpha 7 IV a Alpha 7R V, zatiaľ čo potlač s nápisom "A7S III" je pre Alpha 7S III / Alpha 1 / Alpha 7R IV. Zabudované všestranné ochranné dištančné podložky zabraňujú poškriabaniu fotoaparátu. Klietka umožňuje prístup k rozhraniam, voličom, tlačidlám alebo dvierkam batérie. V priestore na batérie sa nachádza vretenový kľúč, ktorý sa prispôsobí zakriveniu fotoaparátu a ponecháva priestor pre malý prst na pohodlné uchopenie. otvory so závitom 1/4"-20, polohovacie otvory ARRI 3/8"-16 a úchyty HawkLock cold shoe podporujú hornú rukoväť 2165C, bočnú rukoväť 2093, držiak monitora 2903, mikrofóny, LED svetlá, monitory atď. Spodná zásuvka QD podporuje ramenný popruh QD. HawkLock Arca-Swiss rýchloupínacia doštička v spodnej časti je kompatibilná s DJI RS 2 / RSC 2 / RS 3 / RS 3 Pro, rýchloupínacou doštičkou (riser plate) stabilizátora DJI RS 2/RSC 2 na snímanie so stabilizátorom a rýchloupínacou doštičkou Arca-Swiss 3154. Otvory na bočných stranách a spodnej časti klietky umožňujú pripevnenie takéhoto príslušenstva, ako je popruh na ruku PAC2456. Okrem toho sa klietka dodáva so zabudovaným magnetickým kľúčom, ktorý uľahčuje demontáž a montáž.

Pozn:

1. Po upevnení skrutky 1/4"-20 v spodnej časti klietky odstráňte kolík proti vychýleniu z odkladacieho otvoru v pozícii priestoru pre batérie a zaistite ho v príslušnej pozícii.
2. Ak chcete použiť adaptér s bočným zámkom, najprv odstráňte deliaci krúžok na ľavej strane fotoaparátu.

Kompatibilný s
Sony Alpha 7R V
Sony Alpha 7 IV
Sony Alpha 7S III
Sony Alpha 1
Sony Alpha 7R IV

OBSAH BALENIA

1 x klietka

ŠPECIFIKÁCIE

Rozmery produktu: 147 x 108,5 x 62,5 mm
Rozmery balenia: 180 x 129,5 x 75 mm
Hmotnosť výrobku: 181±5 g
Hmotnosť balenia: 274g±5g
Materiál(y): hliníková zliatina, nehrdzavejúca oceľ, silikón

Parametre

Parametre

Výrobca: SmallRig
Kategória: Klietky
PRÍSLUŠENSTVO (4)

Príslušenstvo pre: SONY Alpha A7 IV (telo) (4)

SONY Alpha A7 IV (telo)

Darček v cene 70 €
Model ALPHA 7 IV posúva "základnú" úroveň full-frame fotoaparátov na vyššiu úroveň
2 459 €
Skladom 2 ks

SONY Alpha A7R Mark V

Darček v cene 125 €
Sony Alpha 7R V je najnovší model R v rade bezzrkadloviek Sony Alpha! Fotoaparát
3 999 €
na otázku

SONY Alpha A7S III (telo)

Sony Alpha A7S III je bezzrkadlovka s novým 12.1 MPx full frame snímačom typu EXMOR
3 999 €
na otázku

SONY Alfa 1

  • Doprava zdarma
Vlajková loď v pravom zmysle slova, fotoaparát Sony Alpha 1 je jediný fotoaparát,
6 549 €
na otázku
VHODNÉ PRE (5)