RECENZIA OVLÁDACÍ PANEL SMALLRIG PRE RC 350 / RC 450 COB LED VIDEO LIGHT (3980)

RECENZIA OVLÁDACÍ PANEL SMALLRIG PRE RC 350 / RC 450 COB LED VIDEO LIGHT (3980)

Máte doma profesionálne svetlá RC 350 a RC 450 a chýba vám ovládací panel na ich ovládanie? Žiadny problém!

Dnes pre vás jeden máme, tak sa naň poďme pozrieť! Toto je ovládací panel Smallrig pre RC svetlá. SmallRig 3980 je alternatívny spôsob ovládania LED svetiel RC 350 a RC 450.

Okrem množstva prepínačov, pomocou ktorých môžete ovládať množstvo funkcií, je vybavený dvojpalcovým LCD displejom, ktorý zobrazuje parametre a stav v reálnom čase a pomáha vám nastavovať jas, teplotu farieb, vstavané špeciálne efekty, frekvenciu špeciálnych efektov a resetovať Bluetooth.

A čo sa nachádza v balení? Samozrejme, nájdeme tam ovládací panel, rameno Magic na upevnenie svetla na statív a nemôže chýbať ani návod na použitie. Trojmetrový kábel proti vypnutiu zabezpečuje bezpečné, spoľahlivé a efektívne ovládanie osvetlenia v prípade, že je ovládanie vypínača svetla nepohodlné.

Napríklad keď je svetlo umiestnené vo výške na statíve alebo stropnom držiaku. Ovládací panel je vybavený aj svorkou, ktorá patrí k magickému ramenu. Na zadnej strane nájdeme magnet na pohodlné upustenie priamo na svetlo prostredníctvom ramena Magic Arm. Tento ovládací panel od spoločnosti SmallRig spĺňa požiadavky tvorcov na jednoduché, praktické a efektívne ovládanie osvetlenia na mieste alebo v štúdiu.

Ak teda máte vlastný ateliér alebo ako fotograf či filmár ešte len začínate, panel sa vám určite oplatí, pretože s kvalitným osvetlením môžete dosiahnuť úžasné výsledky aj so starším fotoaparátom alebo mobilným telefónom. A ako sa tento panel pripája k svetlu? Panel vybalíte z krabice a najprv pripojíte rameno k statívu svetla. Potom panel pripojíte k pripojovaciemu portu ovládacieho panela na svetle a umiestnite magnetické koliesko na zadnú stranu ramena.

Panel sa automaticky zapne a vy môžete okamžite začať ovládať svetlo, pre ktoré ste ho kúpili. Jednoduché, však? Tento panel nie je vôbec drahá záležitosť, preto si ho môže dovoliť každý.

Kúpiť si ho môžete už od 2 000 Kč TU.

Dátum: 28. 02. 2023, Kategória: Blog