RECENZIA FEELWORLD DH101

Hodil by sa vám ďalší displej pre telefón, tablet alebo počítač?

Máme pre vás jeden a musíme povedať, že na to, aký je malý, zvládne veľa hudby.

Dnes sa pozrieme na 10,1-palcový prenosný dotykový displej Feelworld DH101.

Čo nájdeme v balení? Po rozbalení škatule nájdete množstvo ochranných materiálov, ktoré chránia displej. Displej je zabalený, pod ním sa nachádza príručka, káble USB-C na USB-C, USB-A na USB-C a HDMI na mini-HDMI. Tento dotykový a tenký displej môžete používať na prácu, ale aj ako monitor pre tablety a mobilné telefóny. Prenosný displej podporuje mnoho značiek notebookov, ako sú Apple, Huawei, Honor, Xiaomi, Asus, Dell, HP, ako aj Microsoft. Možno ho pripojiť aj k mobilným telefónom a tabletom značiek Huawei, Honor, Samsung, Razer, LG, Oppo, Asus, HTC a Smartisan. Funguje tiež na princípe plug and play, takže nefunguje na nabíjačke, ale energiu si berie zo zariadenia, ku ktorému je pripojený.

Ako funguje? Po vybalení displeja a jeho nastavení pomocou integrovaného 90-stupňového držiaka; vyberte kábel, ktorý zodpovedá vášmu zariadeniu, a zapojte ho do vstupu displeja jedna alebo dva. Displej by sa mal zapnúť a vysielať obraz do 10 sekúnd. A čo na displeji nájdeme?

Displej je vybavený panelom IPS s rozlíšením 1280 × 800 pixelov, kontrastným pomerom 900:1, pozorovacími uhlami 160° a jasom 280 kandel na m2, ako aj vstupom Mini-HDMI a dvojicou portov USB-C. K dispozícii je aj 3,5 mm konektor na slúchadlá a USB-C typu 3 na pripojenie zdrojov videa, napájania, myši alebo klávesnice. K dispozícii je tlačidlo vypnutia/zapnutia, ovládacie šípky a tlačidlo ponuky.

Pre zjednodušenie si môžete prispôsobiť aj displej, čo znamená, že si môžete sami nastaviť farby, jas, kontrast, ostrosť, umiestnenie a veľkosť alebo to nechať na zariadenie. Váš používateľský zážitok potom umocní integrovaný nastaviteľný stojan a zabudované reproduktory. A to všetko váži len 650 g. Model DH101 podporuje aj dotykové ovládanie prostredníctvom kábla USB-C na kompatibilných telefónoch, tabletoch a notebookoch.

Pre nás je to skvelý produkt, ktorý môžeme používať v pracovnom aj osobnom živote. Plus tomuto produktu pridáva aj fakt, že cena sa pohybuje od 3 800 Kč. Kúpiť si ho môžete TU.

Dátum: 09. 03. 2023, Kategória: Blog