Program na Syntex Roadshow 2016

V utorok 24.5. vás radi uvidíme na našej Roadshow 2016. Uvidime sa na Železničnej 23 od 10:00 a okrem celodennej výstavy profi techniky sme si pre vás pripravili nižšie uvedený program (aby ste sa u nás moc nenudili :-).

 

 

Program na Syntex Roadshow 2016*:

10:00 - Začiatok

10:30 - Produktové novinky v našej ponuke
V skratke sa posnažíme predstaviť niektoré nové produkty a novinky v našej ponuke. Medzi predstavenými produktami nájdete novinky zo Sony, Blackmagic Design, IDX, CARTONI a niekoľko ďalších zaujímavostí.

11:00 - SAN riešenia Tiger Technology
Ak pracujete v skupine a potrebujete riešiť zdielaný diskový priestor, riešenia od Tiger Technology budú iste zaujímavou alternatívou. Novinky predstaví priamo človek z Tiger Technology.

11:20 - NewTek a NDI
Okrem live réžie NewTek TriCaster 8000, ktorú si budete môcť aj vyskúšať, vám človek z NewTek-u predstaví aj jednotlivé produktové novinky vrátane technológie NDI - live bezdrôtového vysokokvalitného prenosu videa do réžie z mobilných zariadení.

11:40 - Akustika a akustické prvky
Už ste riešili akustiku vo svojom štúdiu alebo strižni? Narazili ste na množstvo problémov, otázok alebo sa vám zdalo riešenie pridrahé? Prídite si vypočuť o možnostiach akustických úprav svôjho štúdia a získajte odpovede na vaše otázky. 

12:00 - Stabilizátory eemov
Ak ste rozmýšlali nad "steadycam" stabilizátorom ale stále si nie ste si istí či áno alebo nie, možno vám pomôže operátor, ktorý bude počas celého dňa k dispozícii a ukáže resp. zodpovie vám vaše otázky. Okrem live ukážky vám prezradí aj ako čo najlpšie nastaviť či vyvážiť váš eemov stabilizátor.

13:00 - Animation Composer v Adobe After Effects
Chcete aj vy vytvárať perfektné animované titulky a grafiku pre vaše video? Pripadá vám práca v Adobe After Effects komplikovaná a zdĺhavá? Ak áno, potom vám Adam z MisterHorse ukáže ako si pomocou Animation Composeru prácu zjednodušiť a ušetriť množstvo času!

Viac informácií nájdete na:
3D Motion Presets For Animation Composer
2D Text Preset Pack for Animation Composer
The Most Handy Presets For Animation Composer

14:00 - 4K high-end workflow v praxi
Chcete začať robiť high-end produkciu? Máte trocha chaos v jednotlívých formátoch, rozlíšeniach a technológiách? Potom je táto časť ideálna pre vás! Dozviete sa, ako sa v praxi robí high-end produkcia na Slovensku a ako využívať nové technológie na dosiahnutie požadovaného výsledku.

15:00 - Nové funkcie v EDIUS 8
EDIUS 8 prináša niekoľko nových funkcií a radi by sme vám niekoľko noviniek a zaujímavých funkcií predstavili.

* - zmena programu vyhradená

 

Na vystavené produkty, na ktoré sa nedostalo miesta v prezentáciách, sa môžete informovať u našich kolegov počas celého dňa - budeme vám k dispozícii v prípade otázok.

 

Káva sa už varí, chlebíčky sa chladia, free Wi-Fi nastavená... a tešíme sa na vašu návštevu!