Pozvánka na Syntex ROADSHOW 2012

Syntex ROADSHOW 2012, SK Dovoľujeme si Vás opäť pozvať na sériu prezentácií nových produktov a riešení pod názvom Syntex ROADSHOW 2012. Predstavíme vám novinky uvedené na tohtoročnom IBC v Amsterdame a okrem samotných audio/video produktov a doplnkov vám predstavíme aj plnohodnotný 4-kamerový prenosový voz naprataný technikou od Blackmagic Design! [box type="tick" style="rounded" border="full"]REGISTRÁCIA[/box] Účasť na prezentácii je bezplatná. Pre naše interné potreby a zabezpečenie hladkého priebehu by sme vás požiadali o registráciu a výber mesta, v ktorom sa budete chcieť zúčastniť.
Košice (utorok, 20.11.2012), od 10:00 do 16:00 Súkromná stredná umelecká škola filmová, Petzvalova 2, 040 11 Košice
Bratislava (streda, 21.11.2012), od 10:00 do 16:00 Hotel Medium, Tomášikova 34, 821 01 Bratislava
Pozn: V prípade akýchkoľvek zmien oproti uvedeným údajom budeme registrovaných účastníkov o týchto zmenách informovať emailom uvedeným v registrácii. Všetky prípadne zmeny budeme komunikovať aj na našich stránkach a na sociálnych sieťach Facebook a Twitter.
Tentokrát budeme mať mierne upravenú štruktúru prezentácií a oproti minulým rokom urobíme miernu zmenu. V Košiciach aj v Bratislave sme pre vás pripravili celodennú výstavu profesionálnej techniky vrátane paralelných prezentácií najzaujímavejších noviniek a workshopov na vybrané produkty. Zoznam prezentácií a workshopow nájdete v najbližších dňoch v ďalšom príspevku na blogu a samozrejme aj na našich stránkach.