Modul 8 L1 Tuner - Baltar Variable Look Lens - PL Lens to RF Mount

Modul 8 L1 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomyká filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. Vzhľad L1 je inšpirovaný filmom The Baltars. Poskytne vám všetok pôvab a žiarivú…

Viac informácií

2 752 € s DPH 2 293.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Modul 8 L1 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomyká filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. Vzhľad L1 je inšpirovaný filmom The Baltars. Poskytne vám všetok pôvab a žiarivú halaciu, ktoré vidno na klasickom objektíve Super Baltar. Dokáže vyvolať emócie vytvorením nostalgického tepla, romantiky a drsného realizmu klasických filmov, ako je napríklad Krstný otec. Keď tento vzhľad dosiahnete na maximum, radi ho nazývame Zlý Baltar.

Tuner sa bezproblémovo integruje do vašej existujúcej kamerovej súpravy a umožňuje upravovať vzhľad a charakter snímok v reálnom čase počas snímania. Už žiadne zháňanie drahých objektívov, platenie neúmerne vysokých poplatkov za prestavbu objektívov alebo investovanie do najnovších vychytených"odladených základných objektívov". Tunery Module 8 bez problémov spolupracujú s vašimi existujúcimi sklami a vytvárajú filmový vzhľad, ktorý si cenia špičkoví kameramani. Tunery sa teraz dodávajú s dvoma uchyteniami objektívov, EF a PL. Tunery EF sú kompatibilné s bajonetmi Sony E Mount a RF Mount na kamerách Canon a RED. Tunery EF obsahujú zabudovanú podporu elektroniky pre automatické zaostrovanie, ovládanie clony a stabilizáciu obrazu elektronických objektívov Canon, Sigma a Tamron sú podporované. Kvôli elektronike nemá verzia EF možnosť zmeny uchytenia fotoaparátu .Tuner s bajonetom PL podporuje širokú škálu skiel s bajonetom PL , pokiaľzadné prvky príliš nevyčnievajú z bajonetu. Keďže PL Tuner nemá elektroniku, používatelia môžu meniť uchytenia na ľubovoľný bezzrkadlový fotoaparát vrátane Sony E, Canon RF, L Mount pre Blackmagic, Panasonic a Leica a Fujifilm X.

Tuner, ktorý vytvoril 13-násobný držiteľ Oscara a legendárny dizajnér filmových objektívov Iain Neil, vám umožní vyrozprávať váš príbeh v príbehu, čím dodá vašej práci jedinečný vizuálny podpis a odlíši ju od ostatných. Každý záber Tuner prenesie vaše publikum do inej éry, plnej nadčasovej krásy a podmanivého kúzla filmu. Sú o experimentovaní so snímkami, o zábave a inšpirácii.

Čo robí Tuner neuveriteľným?

Vzhľad tunera L1

Modul 8 vytvoril tri jedinečné vzhľady, ktoré napodobňujú niektoré z najikonickejších filmových objektívov, aké boli kedy vyrobené. Inšpirovaný objektívmi Super Baltar dokáže L1 vyvolať emócie vytvorením nostalgickej hrejivosti, romantiky a drsného realizmu klasických filmov ako Krstný otec. Pri clone T/2, 3dodáva tuner L1 charakter historických Super Baltar, ale po zvýšení clony objektívu na T/1,4 dokáže vytvoriť intenzívny, snový vzhľad. Variabilná halácia L1 sa vytvára manipuláciou so sférickou aberáciou obrazu a je oveľa presnejšia ako efekt rovnomerného rozptylu vyvolaný difúznym filtrom. Možnosť vytvoriť veľmi výrazný vzhľad je vhodná pri dodávaní na menšiu veľkosť obrazovky a stále chcete výrazný historický vzhľad.

 

Čo si myslia profesionálni DP

"Toto je úžasné nové zariadenie" - Rodney Charters, A.S.C

 

Kompatibilita tunerov

Tuner EF je kompatibilný s objektívmi EF od spoločností Canon, Sigma a Tamron a podporuje automatické zaostrovanie, nastavenie clony a stabilizáciu obrazu. Tuner EF selektronikou je k dispozícii len pre objektívy EF používané na bezzrkadlovkách s bajonetom Sony E alebo Canon RF. Tunery PL umožňujú profesionálnym kinofilmovým objektívom využívať našu technológiu variabilného ladenia s názvom Vari-Tune™) Tunery PL sú kompatibilné s mnohými populárnymi modernými objektívmi PL a umožňujú výmenné uchytenia, ako sú E, RF, L a X. Každý tuner PL sa dodáva so zadným hĺbkomerom objektívu, aby ste sa uistili, že váš objektív PL je kompatibilný. Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku kompatibility PL, kliknite sem.

 
Group 1162
 

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Module8
Kategória: Adaptéry

Blog a novinky

Dátum: 30. 04. 2024, Kategória: Blog

Modul 8 Tuner teraz aj pre PL objektívy

Efektové optické redukcie pre objektívy Modul 8 Tuner 1, Tuner 2 a Tuner 3 sú teraz k dispozícii aj pre PL objektívy (predtým len EF)! Efektové…