Modul 8 L2 Tuner - K35 Variabilný objektív - PL objektív na RF držiak

Modul 8 L2 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomyká filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. Tuner L2 je dokonalým množstvom vintage pre profesionálnych DP,…

Viac informácií

2 759 € s DPH 2 299.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu ČLÁNKY ŠPECIFIKÁCIE

Popis produktu

Modul 8 L2 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomyká filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. Tuner L2 je dokonalým množstvom vintage pre profesionálnych DP, ktorí chcú z drsných digitálnych záberov vyťažiť hrany a vytvoriť vintage atmosféru záberu. Jeho neutrálna poloha znamená, že ho môžete mať vždy na fotoaparáte a potom doladiť obraz podľa chuti bez toho, aby vás rušil. Vytvára nádherné portrétne zábery pridaním jemného halenia a konštantného odlesku poľa a bočných odleskov, ktoré sa nachádzajú v pôvodných objektívoch. Pri originálnych objektívoch K-35, ktoré tlačia na 300K+, je L2 cenovo výhodným spôsobom, ako vytvoriť tento vzhľad.

Tuner sa bezproblémovo integruje do vašej existujúcej kamerovej súpravy a umožňuje upravovať vzhľad a charakter snímok v reálnom čase počas snímania. Už žiadne zháňanie drahých objektívov, platenie neúmerne vysokých poplatkov za prestavbu objektívov alebo investovanie do najnovších vychytených"odladených základných objektívov". Tunery Module 8 bez problémov spolupracujú s vašimi existujúcimi sklami a vytvárajú filmový vzhľad, ktorý si cenia špičkoví kameramani. Tunery sa teraz dodávajú s dvoma uchyteniami objektívov, EF a PL. Tunery EF sú kompatibilné s bajonetmi Sony E Mount a RF Mount na kamerách Canon a RED. Tunery EF obsahujú zabudovanú podporu elektroniky pre automatické zaostrovanie, ovládanie clony a stabilizáciu obrazu elektronických objektívov Canon, Sigma a Tamron sú podporované. Kvôli elektronike nemá verzia EF možnosť zmeny uchytenia fotoaparátu .Tuner s bajonetom PL podporuje širokú škálu skiel s bajonetom PL , pokiaľzadné prvky príliš nevyčnievajú z bajonetu. Keďže PL Tuner nemá elektroniku, používatelia môžu meniť uchytenia na ľubovoľný bezzrkadlový fotoaparát vrátane Sony E, Canon RF, L Mount pre Blackmagic, Panasonic a Leica a Fujifilm X.

 • Inšpirovaný dizajnom vzácnych objektívov Canon K-35
 • Najjemnejší tuner modulu 8 na vytvorenie práve takého vintage, aby sa odstránila digitálna drsnosť.
 • Vytvára nádherný bokeh v podobe mydlových bublín a mäkké odlesky.
 • Neutrálna poloha vám umožňuje mať objektív L2 "vždy na" fotoaparáte.
 • Tuner EF podporuje automatické zaostrovanie, zaostrovanie a ovládanie clony prostredníctvom fotoaparátu (tunery s bajonetom PL majú podporu výmenných držiakov fotoaparátu)
 • Verzia PL umožňuje používať profesionálne a cenovo dostupné PL objektívy Zeiss, Leitz, Tokina, Sigma a DZO
 • Žiadne nastavovanie podložiek ani zložité nastavovanie. Otočte a začnite tvoriť s historickým vzhľadom.
 • Zachováva stredové rozlíšenie 4k a zároveň zjemňuje kontrast/
 • Celohliníková konštrukcia s integrovaným prevodom na nastavenie vzhľadu.
 • Cenovo dostupná alternatíva k drahým "vyladeným objektívom" alebo špeciálne odladeným objektívom.
 • Vizuálna spätná väzba v reálnom čase s našou patentovanou technológiou variabilného ladenia.
 • Variabilný ladiaci krúžok umožňuje presné množstvo charakteru šošoviek a zároveň
  zachovanie zaostrenia

ŠPECIFIKÁCIE

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Module8
Kategória: Adaptéry

Hlavné parametre

BajonetRF
Adaptér pre objektivPL

Blog a novinky

Dátum: 30. 04. 2024, Kategória: Blog

Modul 8 Tuner teraz aj pre PL objektívy

Efektové optické redukcie pre objektívy Modul 8 Tuner 1, Tuner 2 a Tuner 3 sú teraz k dispozícii aj pre PL objektívy (predtým len EF)! Efektové…