Modul 8 L1 Tuner - Baltar Variable Look Lens - PL Lens to E Mount

Modul 8 L1 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomyká filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. Vzhľad L1 je inšpirovaný filmom The Baltars. Poskytne vám všetok pôvab a žiarivú…

Viac informácií

2 759 € s DPH 2 299.17 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 07.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu ČLÁNKY ŠPECIFIKÁCIE

Popis produktu

Modul 8 L1 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomyká filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. Vzhľad L1 je inšpirovaný filmom The Baltars. Poskytne vám všetok pôvab a žiarivú halaciu, ktoré vidno na klasickom objektíve Super Baltar. Dokáže vyvolať emócie vytvorením nostalgického tepla, romantiky a drsného realizmu klasických filmov, ako je napríklad Krstný otec. Keď tento vzhľad dosiahnete na maximum, radi ho nazývame Zlý Baltar.

Modul 8 L1 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomyká filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. Vzhľad L1 je inšpirovaný filmom The Baltars. Poskytne vám všetok pôvab a žiarivú halaciu, ktorú vidíte v klasickom objektíve Super Baltar. Dokáže vyvolať emócie vytvorením nostalgického tepla, romantiky a drsného realizmu klasických filmov, ako je napríklad Krstný otec. Keď tento vzhľad dosiahnete na maximum, radi ho nazývame Zlý Baltar.

Tuner sa bezproblémovo integruje do vašej existujúcej kamerovej súpravy a umožňuje upravovať vzhľad a charakter snímok v reálnom čase, počas snímania. Už žiadne zháňanie drahých objektívov, platenie premrštených poplatkov za prestavbu objektívov ani investovanie do najnovších vychytených"odladených základných objektívov ".Tunery Module 8 bez problémov spolupracujú s vašimi existujúcimi sklami a vytvárajú filmový vzhľad, ktorý si cenia špičkoví kameramani. Tunery sa teraz dodávajú s dvoma uchyteniami objektívov, EF a PL. Tunery EF sú kompatibilné s bajonetmi Sony E Mount a RF Mount na kamerách Canon a RED. Tunery EF obsahujú zabudovanú podporu elektroniky pre automatické zaostrovanie, ovládanie clony a stabilizáciu obrazu elektronických objektívov Canon, Sigma a Tamron sú podporované. Kvôli elektronike nemá verzia EF možnosť zmeny uchytenia fotoaparátu .Tuner s bajonetom PL podporuje širokú škálu skiel s bajonetom PL , pokiaľzadné prvky príliš nevyčnievajú z bajonetu. Keďže PL Tuner nemá elektroniku, používatelia môžu meniť uchytenia na ľubovoľný bezzrkadlový fotoaparát vrátane Sony E, Canon RF, L Mount pre Blackmagic, Panasonic a Leica a Fujifilm X.

 • Rekonštruuje jemnú žiaru a zasnené halo slávnych objektívov Super Baltar.
 • Žiarivé a snové odlesky pre klasický hollywoodsky pôvab s mäkkými/snenými bokehmi
 • Najextrémnejší efekt tunerov modulu 8.
 • Tuner EF podporuje automatické zaostrovanie, zaostrovanie a ovládanie clony prostredníctvom fotoaparátu (tunery s bajonetom PL majú podporu vymeniteľných držiakov fotoaparátu)
 • Verzia PL umožňuje používať profesionálne a cenovo dostupné PL objektívy Zeiss, Leitz, Tokina, Sigma a DZO
 • Žiadne nastavovanie podložiek ani zložité nastavovanie. Otočte a začnite tvoriť s historickým vzhľadom.
 • Zachováva stredové rozlíšenie 4k a zároveň zjemňuje kontrast/
 • Celohliníková konštrukcia s integrovaným prevodom na nastavenie vzhľadu.
 • Cenovo dostupná alternatíva k drahým "vyladeným objektívom" alebo špeciálne odladeným objektívom.
 • Vizuálna spätná väzba v reálnom čase s našou patentovanou technológiou variabilného ladenia.
 • Pridanie sférickej aberácie na vytvorenie halácie zachováva mikrokontrast na rozdiel od
  rozptylového efektu difúznych filtrov
 • Variabilný ladiaci prstenec umožňuje presné množstvo charakteru šošoviek a zároveň
  zachovanie zaostrenia

ŠPECIFIKÁCIE

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Module8
Kategória: Adaptéry

Hlavné parametre

BajonetE-mount
Adaptér pre objektivPL
Adaptér pre kameruSony E

Blog a novinky

Dátum: 30. 04. 2024, Kategória: Blog

Modul 8 Tuner teraz aj pre PL objektívy

Efektové optické redukcie pre objektívy Modul 8 Tuner 1, Tuner 2 a Tuner 3 sú teraz k dispozícii aj pre PL objektívy (predtým len EF)! Efektové…