Modul 8 L3 Tuner - objektív s premenlivým pohľadom Retroscope - PL objektív na bajonet E

Modul 8 L3 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomkne filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. L3 Tuner je charakteristickým vzhľadom spoluzakladateľa spoločnosti…

Viac informácií

2 752 € s DPH 2 293.33 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 17. 07.
Na odoslanie 4 ks
Praha 4 ks
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Modul 8 L3 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomkne filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. L3 Tuner je charakteristickým vzhľadom spoluzakladateľa spoločnosti Module 8 Iaina A. Neila a je vyvrcholením desaťročí skúseností s navrhovaním niektorých z najikonickejších filmových objektívov, najmä anamorfných. L3 vám poskytuje zábavné astigmatické vlastnosti klasických anamorfných objektívov, aj keď používate sférickú optiku. L3 bude simulovať vertikálne/horizontálne efekty hĺbky ostrosti, ktoré možno vidieť na historických anamorfných sklách (bez odleskov alebo bokehu). Väčšina ladení objektívov sa zameriava na halenie a odlesky alebo na jednoduché zakrivenie podania. L3 vytvára veľmi komplexný efekt, ktorý dodáva mimoosový charakter.

Modul 8 L3 Tuner je nový inovatívny objektív, ktorý premení vaše moderné digitálne fotoaparáty na nostalgický stroj snov. Odomyká filmové kúzlo historických filmov pomocou jednoduchého otočného adaptéra objektívu, ktorý je k dispozícii v troch rôznych vzhľadoch. L3 Tuner je charakteristickým vzhľadom spoluzakladateľa spoločnosti Module 8 Iaina A. Neila a je vyvrcholením desaťročí skúseností s navrhovaním niektorých z najikonickejších filmových objektívov, najmä anamorfných. L3 vám poskytuje zábavné astigmatické vlastnosti klasických anamorfných objektívov, aj keď používate sférickú optiku. L3 bude simulovať vertikálne/horizontálne efekty hĺbky ostrosti, ktoré možno vidieť na historických anamorfných sklách (bez odleskov alebo bokehu). Väčšina ladení objektívov sa zameriava na halenie a odlesky alebo jednoduché zakrivenie pilníkov. L3 vytvára veľmi komplexný efekt, ktorý dodáva mimoosový charakter.

Tuner sa bezproblémovo integruje do existujúceho vybavenia fotoaparátu a umožňuje upravovať vzhľad a charakter snímok v reálnom čase, počas snímania. Už žiadne zháňanie drahých objektívov, platenie premrštených poplatkov za prestavbu objektívov alebo investovanie do najnovších vychytených"odladených základných objektívov". Tunery Module 8 bez problémov spolupracujú s vašimi existujúcimi sklami a vytvárajú filmový vzhľad, ktorý si cenia špičkoví kameramani. Tunery sa teraz dodávajú s dvoma uchyteniami objektívov, EF a PL. Tunery EF sú kompatibilné s bajonetmi Sony E Mount a RF Mount na kamerách Canon a RED. Tunery EF obsahujú zabudovanú podporu elektroniky pre automatické zaostrovanie, ovládanie clony a stabilizáciu obrazu elektronických objektívov Canon, Sigma a Tamron sú podporované. Kvôli elektronike nemá verzia EF možnosť zmeny uchytenia fotoaparátu .Tuner s bajonetom PL podporuje širokú škálu skiel s bajonetom PL , pokiaľzadné prvky príliš nevyčnievajú z bajonetu. Keďže PL Tuner nemá elektroniku, používatelia môžu meniť uchytenia na ľubovoľný bezzrkadlový fotoaparát vrátane Sony E, Canon RF, L Mount pre Blackmagic, Panasonic a Leica a Fujifilm X.

Čo je tuner?

Tuner, ktorý vytvoril 13-násobný držiteľ Oscara a legendárny dizajnér filmových objektívov Iain Neil, vám umožní vyrozprávať váš príbeh v príbehu a dodá vašej práci jedinečný vizuálny podpis, čím ju odlíši od davu. Každý záber Tuner prenesie vaše publikum do inej éry, plnej nadčasovej krásy a podmanivého kúzla filmu. Sú o experimentovaní so snímkami, o zábave a inšpirácii.

 
 

Čo robí Tuner neuveriteľným?

 

Vzhľad tunera L3

Modul 8 vytvoril tri jedinečné vzhľady, ktoré napodobňujú niektoré z najikonickejších filmových objektívov, aké boli kedy vyrobené.Vzhľad L3Tuner je podpisom spoluzakladateľa spoločnosti Module 8 Iaina A. Neila a je vyvrcholením desaťročí skúseností s navrhovaním niektorých z najikonickejších anamorfných objektívov. L3 vám poskytuje zábavné mimoosové astigmatické vlastnosti klasických anamorfných objektívov, aj keď používate sférickú optiku. L3 simuluje vertikálne/horizontálne efekty hĺbky ostrosti, ktoré možno vidieť na historických anamorfných sklách. Väčšina difúznych filtrov a rozladení objektívu sa zameriava na halenie, žiaru alebo jednoduché zakrivenie. L3 vytvára veľmi komplexný efekt ,ktorý dodáva jedinečný charakter mimo osi. Orezanie sférických záberov L3 na pomer 2,4:1 dodáva anamorfný charakter, zatiaľ čo jeho použitie s čistými modernými anamofónmi ich premení na niečo oveľa organickejšie filmové

 
 

Čo si myslia profesionálni DP

"Toto je úžasné nové zariadenie" - Rodney Charters, A.S.C

 
 

Kompatibilita tunerov

Tuner EF je kompatibilný s objektívmi EF od spoločností Canon, Sigma a Tamron a podporuje automatické zaostrovanie, nastavenie clony a stabilizáciu obrazu. Tuner EF selektronikou je k dispozícii len pre objektívy EF používané na bezzrkadlovkách s bajonetom Sony E alebo Canon RF. Tunery PL umožňujú profesionálnym kinofilmovým objektívom využívať našu technológiu variabilného ladenia s názvom Vari-Tune™) Tunery PL sú kompatibilné s mnohými populárnymi modernými objektívmi PL a umožňujú výmenné uchytenia, ako sú E, RF, L a X. Každý tuner PL sa dodáva so zadným hĺbkomerom objektívu, aby ste sa uistili, že váš objektív PL je kompatibilný. Ak si chcete pozrieť úplnú tabuľku kompatibility PL, kliknite sem.

 
Group 1162

Pozrite si tuner v akcii

 
 

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Module8
Kategória: Adaptéry

Hlavné parametre

BajonetE-mount
Adaptér pre objektivPL

Blog a novinky

Dátum: 30. 04. 2024, Kategória: Blog

Modul 8 Tuner teraz aj pre PL objektívy

Efektové optické redukcie pre objektívy Modul 8 Tuner 1, Tuner 2 a Tuner 3 sú teraz k dispozícii aj pre PL objektívy (predtým len EF)! Efektové…