K&F 86MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Všestranný filter K&F Concept ND & CPL 2 v 1 ponúka pohodlie tým, že kombinuje funkcie CPL a variabilného ND filtra, čím eliminuje potrebu prepínania medzi dvoma filtrami. Táto inovácia nielenže znižuje množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale zároveň účinne stmavuje oblohu a riadi odrazy. Vďaka špičkovej technológii spoločnosti K&F, ktorá…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -41%
185.65 € 109.42 € s DPH 91.18 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 05. 12.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Všestranný filter K&F Concept ND & CPL 2 v 1 ponúka pohodlie tým, že kombinuje funkcie CPL a variabilného ND filtra, čím eliminuje potrebu prepínania medzi dvoma filtrami. Táto inovácia nielenže znižuje množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale zároveň účinne stmavuje oblohu a riadi odrazy. Vďaka špičkovej technológii spoločnosti K&F, ktorá zaručuje výnimočný výkon aj pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch, sa môžete rozlúčiť s bežným problémom, keď sa na vašich snímkach objavuje krížik "X". Filter je vyrobený z profesionálneho optického skla a má viacvrstvovú povrchovú úpravu, ktorá umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla, pričom je vodotesný a odolný proti poškriabaniu, čím poskytuje robustnú ochranu vášho cenného objektívu. Rámy filtrov z hliníkovej zliatiny s vrúbkovanými okrajmi sú navrhnuté na jednoduchú inštaláciu a sú vybavené praktickými značkami od Min po ND32, ktoré vám pomôžu presne kontrolovať účinok ND filtra. Pred objednaním si nezabudnite skontrolovať veľkosť závitu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne vyznačená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu a predchádza jej symbol "ø" (priemer).

  • * 【ND & CPL filter 2 v 1】Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas na výmenu dvoch filtrov; môže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu a zároveň zvládnuť odrazy.
  • * 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva špičkovú technológiu, s ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch.
  • * 【Materiál】Vyrobené dokončenými profesionálnymi optickými sklami, viacvrstvová povrchová úprava, ktorá umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla a je vodotesná, odolná proti poškriabaniu, čo by mohlo ochrániť váš cenný objektív.
  • * 【Filtračné rámy】Filtračné rámy vyrobené z hliníkovej zliatiny, vrúbkovaný dizajn okraja rámu uľahčuje inštaláciu. Na ráme je 5 značiek od Min do ND32, je pre vás pohodlné, aby ste si boli istí zastávkami ND filtra.
  • * 【Poznámka】 Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre