K&F 49MM XB42 Nano-X CPL+Variable/Fader NDX ND2~ND32,Waterproof, Anti Scratch, Green Coated

Objavte silu filtra K&F Concept ND & CPL - filtra dva v jednom, ktorý vám ušetrí čas a zlepší vašu fotografickú hru. Tento filter kombinuje funkcie kruhového polarizačného filtra (CPL) a variabilného filtra ND (neutrálnej hustoty) v jednom, čím eliminuje potrebu výmeny dvoch filtrov. Nielenže znižuje množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale zároveň…

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -32%
107.54 € 72.67 € s DPH 60.56 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 05. 12.
Na odoslanie 3 ks
Praha 3 ks
Popis produktu

Popis produktu

Objavte silu filtra K&F Concept ND & CPL - filtra dva v jednom, ktorý vám ušetrí čas a zlepší vašu fotografickú hru. Tento filter kombinuje funkcie kruhového polarizačného filtra (CPL) a variabilného filtra ND (neutrálnej hustoty) v jednom, čím eliminuje potrebu výmeny dvoch filtrov. Nielenže znižuje množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale zároveň vylepšuje vaše zábery tým, že stmavuje oblohu a riadi odrazy. Rozlúčte sa s krížovým efektom "X", ktorý sa bežne vyskytuje pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch, vďaka špičkovej technológii spoločnosti K&F. Tento filter, vyrobený z profesionálneho optického skla s viacvrstvovou povrchovou úpravou, umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla. Je tiež vodotesný a odolný voči poškriabaniu, čím poskytuje robustnú ochranu vášho drahocenného objektívu. Rámy filtrov sú vyrobené z odolnej hliníkovej zliatiny a na okrajoch majú vrúbkovaný dizajn na jednoduchú inštaláciu. Navyše sú označené od Min po ND32, čo umožňuje pohodlný výber požadovanej sily ND filtra. Na zabezpečenie kompatibility si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu, ktorá je zvyčajne uvedená na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu a vždy sprevádzaná symbolom "ø" (priemer). Napríklad "ø67" zodpovedá veľkosti závitu objektívu 67 mm. Zvýšte úroveň svojich fotografií pomocou tohto všestranného a pokročilého filtra.

  • * 【ND & CPL filter 2 v 1】Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas na výmenu dvoch filtrov; dokáže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu, zároveň zvládnuť odrazy.
  • * 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva špičkovú technológiu, s ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch.
  • * 【Materiál】Vyrobené dokončenými profesionálnymi optickými sklami, viacvrstvová povrchová úprava, ktorá umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla a je vodotesná, odolná proti poškriabaniu, čo by mohlo ochrániť váš cenný objektív.
  • * 【Filtračné rámy】Filtračné rámy vyrobené z hliníkovej zliatiny, vrúbkovaný dizajn okraja rámu uľahčuje inštaláciu. Na ráme je 5 značiek od Min do ND32, je pre vás pohodlné, aby ste si boli istí zastávkami ND filtra.
  • * 【Poznámka】 Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).
Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre