K&F 62mm XB42 Nano-X CPL + Variabilný/Fader NDX

62mm ND2-ND32 (1-5 stupňov) variabilný ND filter a CPL kruhový polarizačný filter 2 v 1 pre objektív fotoaparátu č. X Spot

Viac informácií

ŠPECIÁLNA AKCIA: -18%
74.4 € 61.06 € s DPH 50.88 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

62mm ND2-ND32 (1-5 stupňov) variabilný ND filter a CPL kruhový polarizačný filter 2 v 1 pre objektív fotoaparátu č. X Spot

* 【ND & CPL filter 2 v 1】Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, šetrí váš čas na výmenu dvoch filtrov; dokáže nielen znížiť množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale aj stmaviť oblohu a zároveň zvládnuť odrazy.
* 【Žiadny krížik "X" na snímkach】Rozlúčte sa s krížikom "X" na snímkach, spoločnosť K&F využíva špičkovú technológiu, s ktorou sa rozlúčite s týmto bežným problémom pri širokouhlých objektívoch a variabilných ND filtroch.
* 【Materiál】Vyrobené dokončenými profesionálnymi optickými sklami, viacvrstvová povrchová úprava, ktorá umožňuje len 0,7 % priepustnosť svetla a je vodotesná, odolná proti poškriabaniu, čo by mohlo ochrániť váš cenný objektív.
* 【Filtračné rámy】Filtračné rámy vyrobené z hliníkovej zliatiny, vrúbkovaný dizajn okraja rámu uľahčuje inštaláciu. Na ráme je 5 značiek od Min do ND32, je pre vás pohodlné, aby ste si boli istí zastávkami ND filtra.
* 【Poznámka】 Pred objednaním si overte veľkosť závitu vášho fotoaparátu (zvyčajne je vyznačená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslu vždy predchádza symbol "ø" (priemer).

Parametre

Parametre

Výrobca: K&F Concept
Kategória: Filtre