Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, čím ušetríte čas pri výmene dvoch filtrov; nielenže znižuje množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale zároveň stmavuje oblohu a upravuje odrazy.
- * 【ND a CPL filter 2 v 1】Jeden filter má funkciu CPL aj variabilného ND filtra, čím ušetríte čas pri výmene dvoch filtrov; nielenže znižuje množstvo svetla vstupujúceho do objektívu, ale zároveň stmavuje oblohu a reguluje odrazy.
- * 【Žiadny kríž „X“ na obrázkoch】Rozlúčte sa s krížom „X“ na obrázkoch. K&F využíva najmodernejšiu technológiu, vďaka ktorej sa rozlúčite s týmto bežným problémom širokouhlých objektívov a variabilných ND filtrov.
- * 【Materiál】Vyrobené z profesionálnych optických skiel, viacvrstvová povrchová úprava, priepustnosť svetla len 0,7 %, vodotesné, odolné proti poškriabaniu, ktoré chránia váš cenný objektív.
- * 【Rámčeky filtrov】Rámčeky filtrov sú vyrobené z hliníkovej zliatiny, zubatý dizajn okraja rámčeka uľahčuje inštaláciu. Na rámčeku je 5 značiek od Min po ND32, čo je praktické pre uistenie sa, že ND filter je zastavený.
- * 【Poznámka】 Pred objednaním skontrolujte veľkosť závitu objektívu fotoaparátu (zvyčajne je uvedená niekde na tubuse objektívu alebo vytlačená pod krytkou objektívu). Číslo je vždy predchádzané symbolom „ø“ (priemer).