Feelworld L4

Videoprepínač FEELWORLD L4 je všestranný nástroj určený na profesionálne živé produkcie s viacerými kamerami. Vďaka 4 vstupom HDMI a 1 vstupu SDI pojme až 5 zdrojov signálu, takže je ideálny na veľké podujatia a živé vysielanie. Jeho intuitívne rozhranie, 10,1-palcový dotykový displej a množstvo funkcií vrátane chroma kľúča, prekrytia loga a prechodových efektov…

Viac informácií

595 € s DPH 495.83 € bez DPH
-+
Dostupnosť
na požiadanie
Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Videoprepínač FEELWORLD L4 je všestranný nástroj určený na profesionálne živé produkcie s viacerými kamerami. Vďaka 4 vstupom HDMI a 1 vstupu SDI pojme až 5 zdrojov signálu, takže je ideálny na veľké podujatia a živé vysielanie. Jeho intuitívne rozhranie, 10,1-palcový dotykový displej a množstvo funkcií vrátane chroma kľúča, prekrytia loga a prechodových efektov poskytujú používateľom kreatívnu kontrolu. Či už ste skúsený profesionál, alebo začiatočník, funkcia plug-and-play, robustná konštrukcia a streamovanie cez USB 3.0 robia z modelu L4 prístupný pre každého, kto chce pozdvihnúť úroveň svojho video obsahu a prezentácií, či už ide o online streamovanie alebo obchodné aplikácie.

video switcher

Živá produkcia s viacerými kamerami
Pri veľkých summitoch, kultúrnych prehliadkach a športových podujatiach je často potrebné natáčanie viacerými kamerami, FEELWORLD L4 je vybavený 4 vstupmi HDMI a jedným vstupom SDI, ktoré spĺňajú profesionálnejšie potreby. To znamená, že môžete súčasne pripojiť 5 zdrojov signálu pre rôzne pohľady, čo uľahčuje zvládnutie rôznych živých produkcií s viacerými kamerami.

live switcher

Plug and Play, Posuňte svoj video obsah na vyššiu úroveň
L4 je určený pre tvorcov videí alebo všetkých, ktorí chcú jednoducho a rýchlo vytvárať programy vo vysielacej kvalite s viacerými kamerami odkiaľkoľvek. Môžete naživo streamovať na YouTube/Facebook/Instagram alebo používať Skype či ZOOM na inovatívne obchodné prezentácie. najlepšie zo všetkého je, že L4 je plug and play, nemusíte byť video profesionál, aby ste dosiahli skvelo vyzerajúce výsledky.

stream switcher

Vysielajte naživo. váš obsah. váš spôsob
L4 sa hodí na svadby, cirkevné aktivity, športové podujatia, E-class, živé obchodovanie a živé koncerty, ect. vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu s veľkou dotykovou obrazovkou, intuitívnym a pohodlným tlačidlám si jeho funkcie ľahko osvojíte v priebehu chvíľky.

hdmi video mixer

Stredne veľké až veľké riešenia na živé vysielanie
1. Pripojenie viacerých kamier: Pri strednom živom vysielaní môžete použiť 2 až 3 kamery, zachytiť priblíženie alebo panorámu rôznych pohľadov, môžete tiež pripojiť PC na prehrávanie PPT; pri veľkom živom vysielaní môžete použiť 3 až 5 kamier, môžete tiež pripojiť PC na prehrávanie PPT alebo pripojiť ovládač PTZ.
2. Ovládanie PTZ: Pri veľkom streamovaní môžete pripojiť ovládač PTZ na ovládanie všetkých PTZ.
3. Viacnásobné zobrazenie: L4 sa dodáva s 10,1-palcovým veľkým dotykovým displejom, môžete si prezrieť všetky vstupy a ľahko dokončiť všetky nastavenia na obrazovke, môžete sa tiež pripojiť k externému väčšiemu displeju prostredníctvom výstupu PGM, aby ste získali väčší náhľad obrázkov a stavu zvuku, alebo dosiahnuť súčasné monitorovanie viacerými osobami.
4. Pripojenie k počítaču prostredníctvom streamovacieho rozhrania USB 3.0 umožňuje živé vysielanie na vašich obľúbených platformách.

video switcher for live streaming

video mixers

Flexibilný ovládací panel
Jednoduché používanie a rýchle učenie
Nikdy neexistoval prepínač, ktorý by sa používal ľahšie, môžete ho jednoducho ovládať celodotykovo alebo pomocou tlačidiel, ľahko ho zvládnu aj začiatočníci.

portable switcher

10.1-palcový dotykový displej
Pohodlné sledovanie a jednoduché ovládanie kdekoľvek
Najväčšou výhodou L4 je jeho 10,1-palcový dotykový LCD displej, môžete si prezrieť všetky signály, prednastaviť a naprogramovať obraz v reálnom čase, môžete tiež ľahko nastaviť menu,a rozhranie menu nezakryje iný obraz. Všetky operácie môžete dokončiť poklepaním prstom, čo je veľmi pohodlné a komfortné.

audio video switcher

Intuitívne rozhranie menu Smart UI
Rozhranie ovládania ponuky L4 je intuitívne a ľahko pochopiteľné, takže takmer nemusíte tráviť viac času učením sa, ako používať, aj začiatočníci môžu rýchlo začať.

broadcast switcher

Robustné a odolné hliníkové puzdro
Vďaka prijatiu celohliníkovej konštrukcie tela je odolnejšie a celkovo tenké a ľahké.

portable switcher

Zabudovaný chladič
Vstavaný chladič L4, po zapnutí L4 sa spustí automaticky, čím sa zvýši dlhodobé živé vysielanie.

presentation switcher

Rýchle živé vysielanie cez USB 3.0
L4 je vybavený pripojením USB 3.0, ktoré funguje ako jednoduchý zdroj webovej kamery. Možno ju pripojiť k akémukoľvek počítaču, takže funguje všetok softvér na streamovanie pre platformy sociálnych médií! Napríklad softvér OBS na živé vysielanie alebo konferenčný softvér (Skype, ZOOM, Tencent conference a Yealink ) na obchodné prezentácie. Všetko prepínanie prebieha v reálnom čase, takže môžete naživo vysielať na akúkoľvek platformu sociálnych médií, ako sú Youtube, Facebook, Tik Tok, Douyu TV a mnohé ďalšie!

video mixer board

Zvukový vstup a výstup
Podporuje mixovanie 2 kanálov
Vďaka 3,5 mm stereofonickému zvukovému vstupu môžete k prepínacej stanici L4 pripojiť mikrofón a všetky zvukové vstupy sa môžu zobrazovať v reálnom čase na obrazovke pre lepšie pochopenie stavu zvuku. L4 poskytuje aj štandardné 3,5 mm audio výstupné rozhranie a na monitorovanie hlavného výstupného audio signálu L4 v reálnom čase môžete použiť externý reproduktor alebo slúchadlá. Okrem toho L4 podporuje aj 2-kanálové mixovanie.

video production switcher

Chroma Key + prekrytie loga
Zvýšte svoju značku, svoje video a svoj dosah
Na spravodajstvo alebo prezentačnú prácu na scéne je L4 ideálny, pretože je vybavený výkonnou funkciou Chroma Key na akékoľvek farebné efekty kľúčovania obrazovky. Získate presné ovládacie prvky pre hrany a odlesky. môžete dokonca použiť funkciu prekrytia LOGO na vytvorenie efektu prekrytia titulkov. nie je to len efektívny spôsob, ako urobiť vaše video rozpoznateľnejším a osobnejším, ako aj chrániť autorské práva videa; je to fantastický spôsob, ako propagovať vašu značku a zároveň vám pomôže dosiahnuť vaše obchodné ciele.
Poznámka: 1.Chroma kľúč sa dosiahne výberom požadovaného zdroja signálu ako vrstvy Body a Background, výber farby možno ľahko získať kliknutím na ľubovoľnú pozíciu zdroja signálu Body.
2. Obrázok loga je možné nahrať prostredníctvom APP (Feelworld Live Plus), veľkosť obrázka by mala byť v rozmedzí 256*128 pixelov, podporuje iba nahrávanie jedného obrázka naraz.

cheap video mixer

Obrázok v obrázku
Jednou z výhod používania L4 s nastavením viacerých kamier je, že môžete použiť funkciu Picture-in- Picture (Obraz v obraze) na zobrazenie dvoch vstupov súčasne. Ktorýkoľvek z piatich vstupov možno použiť na efekt Picture-in-Picture (Obraz v obraze) nad výstupom programu, pričom si môžete vybrať obľúbený režim (5 režimov pre voliteľné). Môžete tiež rýchlo vymeniť vedľajší obraz a hlavný obraz.

switcher live streaming

Pridanie vzrušujúcich prechodových efektov do videa
Podporuje 13 prechodov
L4 obsahuje celý rad prechodových efektov vo vysielacej kvalite, môžete nastaviť prepínanie prechodových efektov od 0,5 sekundy do 5 sekúnd, môžete tiež použiť T-Bar na prepínanie špeciálnych efektov, ktoré chcete.

professional video switcher

Výstup HDMI a SDI
Pri niektorých aplikáciách, ktoré potrebujú monitorovanie viacerých osôb, môžete pomocou kábla HDMI pripojiť výstup HDMI L4 k monitoru so vstupným rozhraním HDMI, aby ste mohli súčasne vidieť všetky kamery, merače zvuku, náhľad a výstup finálneho programu, pričom všetko prepínanie prebieha v reálnom čase. Výstup HDMI podporuje nastavenie rozlíšenia a podporuje rozlíšenie až do 1080p@60.
L4 je vybavený aj výstupným rozhraním SDI, ktoré môže samostatne vyvádzať signály SDI.

kramer scaler switcher

Ovládanie cez počítač/aplikáciu telefónu
Po pripojení portu LAN k počítaču môžete ovládať L4 prostredníctvom APP (Feelworld Live Plus). Operácie aplikácie Feelworld Live Plus sú veľmi podobné s hardvérom L4, dokonca aj funkcie, ktoré nie sú možné pomocou hardvéru L4. Smartfón môže tiež ovládať na diaľku, stačí stiahnuť APP (Feelworld Live Plus) a pripojiť WIFI.
Poznámka: Systémy Windows, MAC, Android si APP stiahnite zo stránky s podrobnosťami v časti "Download" (Stiahnutie)
používateľ systému iOS vyhľadá "FeelworldLive Plus" v obchode APP Store a nainštaluje si ho.

hdmi camera switcher

video and sound mixer

 • FUNKCIE

*10,1-palcový dotykový displej, náhľad v reálnom čase 5 vstupných zdrojov +PST + PGM a ovládacie rozhranie
* Ikonizované dotykové ovládanie, ktoré sa rýchlo naučíte; alebo ovládanie tlačidlami + gombíkom
* Kompatibilný so zdrojom signálu HDMI a SDI, spĺňa profesionálne potreby
* T-páčka jednoducho prepína zdroj signálu alebo prechodové efekty
* USB 3.0 rýchle na živé vysielanie
* Vložený a vložený zvuk so synchronizáciou
* Chroma kláves + prekrytie LOGO, vytvorenie vzrušujúceho štúdia
* Mixovanie zvuku z viacerých vstupov
* Konfigurovateľné prekrytie videa PIP * Podporuje 13 vysielacích prechodových efektov
* Diaľkové ovládanie prostredníctvom aplikácie pre PC/smartfón (Feelworld Live Plus)

 • ŠPECIFIKÁCIE

Špecifikácia displeja.
Model L4
Veľkosť obrazovky 10.1" dotykový displej
Podsvietenie LED
Vstup
4 X HDMI HDMI 1.4
1 X SDI 3G-SDI
1X USB TYPE-A USB2.0 (aktualizácia firmvéru alebo import súboru LOGO)
Výstup
1 X HDMI HDMI 1.3
1 X SDI 3G-SDI
1× USB CONTROL USB 3.0
Komunikácia
1xRJ45 LAN (vhodné pre kábel CAT6)
Zvuk
Audio vstup 1×3,5 mm
Audio výstup 1× 3,5 mm
Riešenie vstupu
HDMI
SMPTE 720p@50/60 | 1080i@50/60 | 1080p@24/30/50/60 |2160p@30
VESA 1024X768@60|1280 X 720@60|1280 X 768@60| 1280X800@60 1280X1024@60 |1360X768|1366x768@60|1440x900@60| 1600x1200@60| 1680x1050@60 | 1920X1080@60 |1920 X 1200@60 3840×2160@23.97/24/25/30
SDI
720p (60/59.94/50/30/29.97/25)
1080i(60/59.94/50)
1080p (60/59.94/50/30/29.97/25/24/23.98)
Výstupné riešenie
HDMI
SMPTE 720p@50/60|1080p@25/30/50/60
VESA 1024X768@60|1280x720@50/60|1280X768@60|1280X1024 @60|1360x768@60|1920×1080@25/30/50/60
SDI
720p (60/59.94/50/30/29.97/25)
1080i(60/59.94/50)
1080p (60/59.94/50/30/29.97/25/24/23.98)
USB
720p50/60
1080p25/30/50/60
Všeobecné
Vstupné napájanie DC 12V/3A
Spotreba energie 27W
Pracovná teplota 0℃~60℃
Vlhkosť 10%~85%
Veľkosť jednotky 290.2 (D) x 189,5 (Š) x 55,7 (V) mm
Hmotnosť jednotky 1.48 kg
Veľkosť farebného boxu 400*230*80 mm
Množstvo vonkajšej škatule 10
Vonkajšia veľkosť kartónu 455*425*525mm
Hrubá hmotnosť kg

 • PRÍSLUŠENSTVO

 • Zoznam balení
  1× video prepínač
  1× napájací adaptér
  1× kábel USB 3.0
  1× stručná príručka

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: Feelworld
Kategória: Réžie

Hlavné parametre

Počet vstupov režie5
Vstupy režieHDMI
Vstupy režieSDI
Výstupy režieHDMI
Výstupy režieSDI
Výstupy režieHD-SDI
Výstupy režie3G SDI
Rozlišenie režieHD
Funkcie režieStreaming
Funkcie režieMultiviewer/ Kvadrátor
Funkcie režiePTZ camera control

Blog a novinky

Dátum: 29. 12. 2023, Kategória: Blog

Directed by FeelWorld L4 na sklade!

Nový hit spoločnosti FeelWorld, päťkanálový kompaktný overhead L4ponúka fantastický pomer ceny a kvality, ako aj širokú škálu funkcií a skvelú…

ZVÝHODNENÉ SADY (1)
 • Pozrieť všetko
 • Feelworld L4

  • Doprava zdarma
  Videoprepínač FEELWORLD L4 je všestranný nástroj určený na profesionálne živé produkcie
  595 €
  na požiadanie