Feelworld L1 PLus


FEELWORLD L1 PLUS Multi Camera Video Mixer Switcher 2" Touch PTZ Control 4K Input Live Streaming

Viac informácií

544.36 € s DPH 453.64 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 25. 09.
Na odoslanie 5 ks
Praha 5 ks
Popis produktu

Popis produktu


FEELWORLD L1 PLUS Multi Camera Video Mixer Switcher 2" Touch PTZ Control 4K Input Live Streaming

video mixer

Živá produkcia s viacerými kamerami
Pri veľkých summitoch, kultúrnych prehliadkach a športových podujatiach je často potrebné natáčanie z viacerých kamier, L1 PLUS je vybavený 4 kanálmi HDMI a podporuje až 4K@60Hz. To znamená, že môžete súčasne pripojiť 4 zdroje signálu pre rôzne zobrazenia, čo uľahčuje zvládnutie rôznych živých produkcií s viacerými kamerami.

video switcher

Plug and Play, zjednodušenie pracovného postupu streamovania
L1 PLUS je určený pre tvorcov videí alebo všetkých, ktorí chcú jednoducho a rýchlo vytvárať programy vo vysielacej kvalite s viacerými kamerami odkiaľkoľvek. Môžete naživo streamovať na YouTube/Facebook/Instagram alebo pomocou Skype či ZOOM na inovatívne obchodné prezentácie, jednoducho ovládať každú obrazovku pomocou kamery PTZ a uložiť až 8 scén na rýchle prepínanie. Najlepšie zo všetkého je, že L1 PLUS je plug and play, nemusíte byť video profesionál, aby ste dosiahli skvelo vyzerajúce výsledky.

wireless switcher

Vysielajte naživo. váš obsah. váš spôsob
FEELWORLD L1 PLUS sa hodí na svadby, cirkevné aktivity, športové podujatia, do kuchyne a na živé koncerty atď. vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu a pohodlným tlačidlám si jeho funkcie ľahko osvojíte v priebehu chvíľky.

live switcher

Stredne veľké až veľké riešenia na živé vysielanie
1. Pripojenie viacerých kamier: Pri strednom živom vysielaní môžete použiť 2 alebo 3 kamery, zachytiť priblíženie alebo panorámu rôznych pohľadov, môžete tiež pripojiť PC na prehrávanie PPT; pri veľkom živom vysielaní môžete použiť 3 alebo 4 kamery, môžete tiež pripojiť PC na prehrávanie PPT alebo pripojiť ovládač PTZ.
2. Ovládanie PTZ: L1 PLUS podporuje ovládanie PTZ. V rovnakej sieti LAN môžete jednoducho ovládať otáčanie kamery PTZ prostredníctvom joysticku na paneli L1 PLUS.
3. Viacnásobné zobrazenie: L1 PLUS sa dodáva s 2-palcovým dotykovým displejom, na ktorom si môžete prezerať vstupné obrázky, môžete sa tiež pripojiť k externému väčšiemu displeju prostredníctvom výstupu HDMI a získať väčšie náhľady obrázkov a stav zvuku.
4. Pripojenie k počítaču prostredníctvom streamovacieho rozhrania USB 3.0 umožňuje živé vysielanie na vašich obľúbených platformách.

switcher 4k

stream switcher

Flexibilný ovládací panel
Jednoduché používanie a rýchle učenie
Nikdy neexistoval prepínač, ktorý by sa ľahšie používal,jednoducho ovládanie kombinujte s 2-palcovým dotykovým displejom a tlačidlami.

camera switcher

Priame nahrávanie programového videa na jednotku USB
L1 PLUS podporuje priame nahrávanie vášho streamovaného obsahu na externý disk USB alebo SSD prostredníctvom rozhrania USB 2.0. To znamená, že získate veľmi dlhý čas nahrávania v rovnakých video súboroch so stereo zvukom, ktoré ste streamovali, takže môžete priamo nahrávať na akékoľvek online video stránky, ako je YouTube alebo Vimeo rýchlejšie.
Úložisko SSD môže podporovať až 2T a úložisko USB môže podporovať až 64G a podporovaný formát je exFAT. video sa po nahrávaní automaticky segmentuje na 2G, pričom každý segment trvá približne 60 minút.

hdmi video switcher

streaming switcher

Rýchle živé vysielanie cez USB 3.0
Model L1 PLUS je vybavený pripojením USB 3.0, ktoré funguje ako jednoduchý zdroj webovej kamery. Možno ju pripojiť k akémukoľvek počítaču, takže funguje všetok softvér na streamovanie pre platformy sociálnych médií! Napríklad softvér OBS na živé vysielanie alebo konferenčný softvér (Skype, ZOOM, Tencent conference a Yealink ) na obchodné prezentácie. Všetko prepínanie prebieha v reálnom čase, takže môžete naživo vysielať na akúkoľvek platformu sociálnych médií, ako sú Youtube, Facebook, Tik Tok, Douyu TV a mnohé ďalšie!

switcher hd

Ovládanie kamery PTZ
Ovládanie až 8 kamier PTZ
L1 PLUS môže ovládať kamery, ktoré podporujú protokol VISCA. Po pripojení kamery k sieti LAN (Local Area Network) môžete kameru ovládať, pohybovať ňou, približovať a zaostrovať. Medzitým tiež ukladá do pamäte informácie o polohe a priblížení kamery, aby ste ich mohli rýchlo načítať pri ďalšom použití. Môžete tiež ovládať až 8 kamier PTZ na APP (Feelworld Live)prostredníctvom prepínača PoE, je ideálny pre audiovizuálnych a IT profesionálov, ktorí potrebujú diaľkovo spravovať viacero kamier PTZ vo svojej sieti.
Môžete tiež ovládať až 8 kamier PTZ na APP (Feelworld Live)prostredníctvom prepínača PoE, je ideálny pre audiovizuálnych a IT profesionálov, ktorí potrebujú diaľkovo spravovať viacero kamier PTZ vo svojej sieti.
Poznámka: Pri ovládaní kamery je potrebné, aby L1 PLUS zostala v rozhraní Control (Ovládanie), inak kameru PTZ nemožno ovládať.
live stream switcher
Jednoduché ovládanie pomocou joysticku
Päťsmerovým joystickom na paneli L1 PLUS môžete jednoducho ovládať funkcie PTZ, PIP, prekrytie loga.
1.Ovládajte pohyb vľavo vpravo hore a dole, keď je zapnuté ovládanie PTZ;
2.Pri použití funkcie PIP 4 smery vľavo-vpravo hore-dole na pohyb polohy obrazu, keď je v rámci nastavenia polohy. Stlačením stredného tlačidla prepnete vrstvu A/B;
3.Nastavenie veľkosti loga, keď je zapnutá funkcia prekrytia LOGO (vľavo a vpravo nastavte hodnotu X, hore a dole nastavte hodnotu Y)
hdmi video mixer
Chroma Key + prekrytie loga
Zvýšte svoju značku, svoje video a svoj dosah
Na spravodajstvo alebo prácu s prezentáciami na scéne je L1 PLUS ideálny, pretože obsahuje výkonný kľúč Chroma Key na efekty zelenej alebo modrej obrazovky. Získate presné ovládacie prvky pre hrany a odlesky. môžete dokonca použiť funkciu prekrytia LOGO na vytvorenie efektu prekrytia titulkov. nie je to len účinný spôsob, ako urobiť vaše video rozpoznateľnejším a osobnejším, ako aj chrániť autorské práva vášho videa; je to fantastický spôsob, ako propagovať vašu značku a zároveň vám pomôže dosiahnuť vaše obchodné ciele.
video switcher for live streaming
Obraz v obraze
Jednou z výhod používania systému L1 PLUS s nastavením viacerých kamier je, že môžete použiť funkciu Picture-in- Picture na zobrazenie dvoch vstupov súčasne. Ktorýkoľvek zo štyroch vstupov HDMI môžete použiť na efekt Picture-in-Picture nad výstupom programu, pričom si môžete vybrať obľúbený režim (8 režimov pre voliteľné) s ovládacími prvkami pre veľkosť a umiestnenie prekrytého obrazu.
broadcast switcher
Vstup a výstup zvuku
Podporuje viackanálové miešanie
Prostredníctvom štandardne dodávaného audio kábla 3,5 mm slúchadlové rozhranie L1 PLUS podporuje jeden pasívny MIC(mikrofónový) vstup a jeden audio výstup (pripojenie slúchadiel k monitoru); Prostredníctvom portu LINE IN , môžete použiť bezdrôtový Lavalier mikrofón, alebo LINE výstup z externého audio pultu na vykonávanie mixovania zvuku viacerých externých audio vstupov. Podporuje zmiešaný výstup viacerých kanálov a podporuje aj oneskorenie zvuku.
video switcher for church
Úspora zobrazení + rýchle volanie, zvýšenie efektivity
L1 PLUS podporuje ukladanie predvolieb do Zobrazenia v reálnom čase, môžete uložiť všetky aktuálne nastavené parametre vrátane rozloženia PIP, nastavenia Chroma Key, predvolieb PTZ ako zobrazenie (max. uloženie 8 zobrazení), keď potrebujete načítať ľubovoľnú predvoľbu, môžete stlačiť tlačidlo skratky SW a stlačiť príslušné tlačidlo Zobrazenie v rozhraní skratiek. Okrem toho môžete nastaviť aj manuálne/automatické prepínanie a čas prepínania
video mixers
14 Profesionálne efekty prechodu vysielania
L1 PLUS obsahuje celý rad prechodových efektov v kvalite vysielania, môžete nastaviť prepínanie prechodových efektov od 0 sekúnd do 10 sekúnd, môžete tiež použiť T-Bar na prepínanie špeciálnych efektov, ktoré chcete.
video mixer video
HDMI OUT
Pomocou kábla HDMI môžete pripojiť výstup HDMI zariadenia L1 PLUS k monitoru so vstupným rozhraním HDMI, takže môžete vidieť všetky kamery, merače zvuku, náhľad a finálny výstup programu na rovnakom displeji , všetko prepínanie prebieha v reálnom čase. Výstup HDMI podporuje nastavenie rozlíšenia a podporuje rozlíšenie až do 1080p@60.
portable switcher
Ovládanie pomocou APP počítača/telefónu
Po pripojení portu LAN k počítaču môžete ovládať L1 PLUS prostredníctvom APP (Feelworld Live). Aplikácia Feelworld Live simuluje reálny vzhľad zariadenia L1 PLUS a operácie veľmi podobné hardvéru zariadenia L1 PLUS, dokonca aj funkcie, ktoré nie sú možné pomocou hardvéru zariadenia L1 PLUS. Smartfón možno ovládať aj na diaľku, stačí si stiahnuť APP (Feelworld Live) a pripojiť sa k WIFI.
Systémy Windows, MAC, Android si stiahnite APP zo stránky s podrobnosťami v časti "Na stiahnutie"
používateľ systému iOS vyhľadá "FeelworldLive" v obchode APP Store a nainštaluje si ho
kramer switcher
cheap video switcher
Viacero aplikácií, jedno riešenie
L1 PLUS s plnohodnotnými funkciami, ale dostatočne malý a ľahký, štandardný otvor pre 1/4" skrutku môže prepínač upevniť na statív. Živé vysielanie a ovládanie viacerých signálov bude jednoduchšie a ľahšie vykonané jednou osobou.
audio video switcher
PRÍSLUŠENSTVO
Zoznam balení
1× video prepínač
1× napájací adaptér PD
1× kábel typu C
1× zvukový kábel
1× kábel USB 3.0
1× používateľská príručka
FUNKCIE
*Kompaktný a ľahký, ľahko sa prenáša
* Ikonizované dotykové ovládanie, ktoré sa rýchlo naučíte
* Joystick na jednoduché ovládanie pohybu PTZ, polohy PIP a veľkosti prekrytia loga
* Vstupy signálu až do 4K@60
* USB 3.0 rýchle na živé vysielanie
* USB 2.0 nahrávanie v reálnom čase
* Ovládanie kamery PTZ (až 8 kamier)
* Chroma kláves + LOGO prekrytie, vytvorenie vzrušujúceho štúdia
* T-Bar ľahko prepína prechodové efekty a zdroje signálu
* 14 prechodových efektov a 8 režimov PIP, živý obraz je živší
* Vložený a vložený zvuk so synchronizáciou
* Mixovanie zvuku z viacerých vstupov
* Diaľkové ovládanie prostredníctvom APP pre PC/smartphone
ŠPECIFIKÁCIE
Špecifikácia displeja.
Model L1 PLUS
Veľkosť obrazovky 2" dotykový displej
Podsvietenie LED
Vstup
4 X HDMI HDMI 2.0
Výstup
1 X HDMI HDMI 1.3
1× USB TypeA USB 3.0
1×USB TypeA USB 2.0
Komunikácia
1×RJ45 LAN
Zvuk
Audio vstup 2×3,5 mm
Audio výstup 1× 3,5 mm
Riešenie vstupu
HDMI
SMPTE 720p@50/60 | 1080i@50/60 | 1080p@23/24/30/50/60 |2160p@60
VESA 1366X768@60 | 1440X900@60 | 1600X1200@60 | 1680X1050@60 | 1920X1080@60 | 1920X1200@60 | 3840×2160@60 | 4096×2160@60
Výstupné riešenie
HDMI
SMPTE 720p@50/60|1080p@24/25/30/50/60
VESA 1024X768@60 | 1280X720@50/60 | 1280X768@60 | 1280X1024@60 | 1360X768@60|1920×1080@24/25/30/50/60
USB
1024X768@60| 1280X720@50/60 | 1280X1024@60 | 1360X768@60 | 1920X1080@24/25/30/50/60
Poznámka: Informácie o podpore príslušného rozlíšenia nájdete v pripojenom počítači
Podporovaný protokol
VISCA PTZ
Formát
Formát videa HDMI 2.0 | HDCP 2.2
Formát streamovania ITU-T H.265 | ISO/IEC 23008-2
Formát disku FAT32 (≤32 GB) | exFAT (64 GB~2T)
Formát nahrávania MP4 | WAV
Formát podpory nahrávania 1080p
Latencia
Latencia <4 snímky
Oneskorenie vstupu linky Max. 8 snímok
Všeobecne
Vstupné napájanie USB-C
Vstupné napätie PD 12V /1,5A
Spotreba energie 20W
Pracovná teplota 0℃~60℃
Vlhkosť 10%~85%
Veľkosť jednotky 194 (D) x 109,6 (Š) x 47,8 (V) mm
Hmotnosť jednotky 468g
Veľkosť farebného boxu 220(L)*142(W)*110(H)mm
Vonkajší kartón Množstvo 15
Veľkosť vonkajšieho kartónu 610*235*505 mm
Hrubá hmotnosť 16.6 kg
Parametre

Parametre

Výrobca: Feelworld
Kategória: Réžie