Elgato Stream Deck MK.2

Vaše nastavenie je váš svet. Potrebujete jedno rozhranie na ovládanie nespočetného množstva aplikácií a nástrojov - od vysielania a úprav až po navrhovanie, vývoj, vytváranie sietí - všetko. Potrebujete Stream Deck.

Viac informácií

148.8 € s DPH 124 € bez DPH
-+
Dostupnosť
E-shop na sklade > 5 ks
Praha > 5 ks
Kód tovaru:
LM310GBA9901
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Vaše nastavenie je váš svet. Potrebujete jedno rozhranie na ovládanie nespočetného množstva aplikácií a nástrojov - od vysielania a úprav až po navrhovanie, vývoj, vytváranie sietí - všetko. Potrebujete Stream Deck.

15 tlačidiel LCD pripravených na spustenie neobmedzeného počtu akcií. Jedným dotykom môžete ovládať aplikácie, spúšťať príspevky na sociálnych sieťach, upravovať zvuk, stlmiť mikrofón, zapínať svetlá a mnoho ďalšieho, zatiaľ čo vizuálna spätná väzba potvrdzuje každý váš príkaz.

Vďaka zásuvným modulom môžete svoje aplikácie v okamihu spustiť pomocou aplikácie Stream Deck. Elgato 4K Capture Utility, Wave Link, Control Center. OBS, Twitch, Twitter, XSplit, YouTube, Spotify. iCue, Philips Hue, LIFX, IFTTT. Zoom, PowerPoint, Keynote, Apple Mail a množstvo ďalších. Všetky nájdete v obchode Stream Deck Store a pravidelne získavate nové doplnky.

Spúšťajte zvukové efekty a zvukové klipy. Spúšťajte GIFy a videá na obrazovke. Aktivujte dolné tretiny, prestávkovú obrazovku a podpisovú grafiku outro. Aplikácia Stream Deck integruje vaše nástroje a rozpoznáva vaše scény, médiá a zdroje zvuku, takže môžete prechádzať pracovným postupom a sústrediť sa na publikum.

Zabudnite na klávesové skratky. Funkcia Hotkey Actions vám umožní vtesnať makrá do klávesov na okamžitú identifikáciu a bezchybné nasadenie. Spúšťajte aplikácie a webové stránky, otvárajte priečinky a získavajte prístup k vopred pripraveným textom. Zefektívnite svoj pracovný postup pri strihaní filmov, produkcii hudby alebo fotografovaní. Vaše možnosti sú nekonečné.

OBSAH BALENIA

Stream Deck, stolný stojan, kábel USB-C na USB-A, stručná príručka

ŠPECIFIKÁCIE

  • ROZMERY: 118 x 84 x 25 mm / 4,6 x 3,3 x 1,0 in. (bez stojana)
  • Hmotnosť: 145 g bez stojana / 270 g so stojanom
  • TLAČIDLÁ: 15 prispôsobiteľných tlačidiel LCD
  • ROZHRANIE: USB 2.0
Parametre

Parametre

Výrobca: Elgato
Kategória: Ovládače pre software
PRÍSLUŠENSTVO (3)

Audio

YAMAHA HPH-100B

na telefón
bez DPH 46 € 55.2 €

Software, ovládače, diskové polia

  • Novinka

Elgato Stream Deck nožný pedál

Skladom > 5 ks
Zavolajte na 02 455 25 471 kvôli cene

Strihové karty

  • Doprava zdarma

Grass Valley STORM 3G

1-2 dni
bez DPH 1 945 € 2 334 €