Elgato Stream Deck XL

Rozšírená mriežka 8x4 poskytuje celkovo 32 tlačidiel LCD, z ktorých každé má ostré rozlíšenie a plynulé prehrávanie. Všetky si môžete ľahko prispôsobiť pomocou statických alebo dynamických…

Viac informácií

258.6 € s DPH 215.5 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: 28. 11. od 09:00
Odošleme: 28. 11.
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Praha > 5 ks
Kód tovaru:
LM310GAT9901
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Rozšírená mriežka 8x4 poskytuje celkovo 32 tlačidiel LCD, z ktorých každé má ostré rozlíšenie a plynulé prehrávanie. Všetky si môžete ľahko prispôsobiť pomocou statických alebo dynamických ikon. Vychutnajte si dotykové ovládanie jedným dotykom ako nikdy predtým. Získajte okamžitú vizuálnu spätnú väzbu, ktorá potvrdí každý váš príkaz. A ťukajte s istotou vďaka protišmykovému magnetickému stojanu, ktorý drží pevne v ideálnom uhle.

Vďaka aplikácii Stream Deck XL máte na dosah ruky ešte viac kreatívnych možností. To znamená, že získate viac kontroly na úrovni štúdia, aby ste mohli optimalizovať svoj obsah. Viac prístupu k časovo úsporným integráciám. Viac možností na zvýšenie hodnoty vašej produkcie. Viac všetkého, čo udrží váš stream svieži a vaše publikum v napätí.

Začnite streamovať. Upravte úrovne zvuku a stlmte mikrofón. Vylaďte osvetlenie. Prepínajte kamery. Použite dolné tretiny. Zmeňte scény. Aktivujte prestávkovú obrazovku. Spúšťajte videá, obrázky, GIFy a zvukové ukážky na obrazovke. A zakončite to svojím charakteristickým outrom. Pokiaľ ide o pokročilú živú produkciu, Stream Deck XL vám poskytuje najvyššiu kreatívnu kontrolu.

Elgato 4KCU, OBS, Twitch, YouTube, Twitter, Discord a ďalšie. Stream Deck XL integruje vaše nástroje a automaticky rozpozná vaše scény, médiá a zdroje zvuku. Takže môžete priamo orchestrovať svoj stream za chodu. A zapojiť svoje sociálne siete v ideálnom okamihu.

Vďaka akciám s horúcimi klávesmi sú klávesové skratky ako z minulého storočia. Teraz môžete spúšťať aplikácie a webové stránky, otvárať priečinky, pristupovať k vopred pripraveným textom - dokonca zefektívniť svoj pracovný postup pri úprave videa, grafickom dizajne alebo produkcii zvuku - bez toho, aby ste museli hádať. Pretože presne viete, kde sa vaše makrá nachádzajú, a nikdy nevyzerali lepšie.

Prispôsobenie aplikácie Stream Deck XL je hračka. Jednoducho presuňte akcie na klávesy a priraďte pripravené ikony alebo použite vlastné. 32 nestačí? Premeňte klávesy na priečinky a nazbierajte toľko akcií, koľko chcete

V jednej chvíli ste naživo a v ďalšej upravujete klip, nahrávate promo a propagujete svoj kanál. Vytvorte si neobmedzený počet inteligentných profilov s rôznymi rozloženiami klávesov pre rôzne úlohy a prepínajte ich podľa toho, ako budete výkonní v pracovnom procese. Alebo nastavte aplikáciu Stream Deck XL tak, aby za vás automaticky prepínala rozloženia klávesov.

Načo ťukať na viacero klávesov - na spustenie úvodnej scény, tweetovanie, že ste naživo, a zverejnenie uvítacej správy v chate - keď to všetko zvládne jeden? Presne tak. Jednému tlačidlu môžete priradiť neobmedzený počet akcií a všetky ich spustiť jedným ťuknutím. Po jednej oddelenej intervalmi. Alebo spoločne, súčasne.

Spotify, Philips Hue, NVIDIA Share, VoiceMod - vďaka Stream Deck SDK stále pribúdajú nové integrácie. Stream Deck je stále lepší. A keď sa do akcie zapojí každý, je možné všetko.

OBSAH BALENIA

  • Elgato Stram Deck XL
  • Kábel USB-C na USB-A
  • Magnetický stojan
  • Stručná príručka

Parametre

Parametre

Výrobca: Elgato
Kategória: Ovládače pre software