Elgato Stream Deck Mini

Stream Deck Mini má rovnaký výkon ako Stream Deck. To znamená, že získate rovnaké ovládanie na úrovni štúdia na optimalizáciu obsahu. Rovnaké flexibilné funkcie na zvýšenie hodnoty…

Viac informácií

94.8 € 83.4 € s DPH 69.5 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie do 90 minút
Odošleme: dnes
Skladom 1 ks
Bratislava 1 ks, Praha > 5 ks
Kód tovaru:
LM310GAI9901
Pridať do porovnania
Popis produktu

Popis produktu

Stream Deck Mini má rovnaký výkon ako Stream Deck. To znamená, že získate rovnaké ovládanie na úrovni štúdia na optimalizáciu obsahu. Rovnaké flexibilné funkcie na zvýšenie hodnoty vašej produkcie. A rovnaké časovo úsporné integrácie na maximalizáciu zapojenia publika. To všetko v mimoriadne kompaktnom balení, ktoré je jednoduchšie pre vaše vrecko.

6 plne prispôsobiteľných tlačidiel LCD pripravených na spustenie neobmedzeného počtu akcií. Dotykové ovládanie jedným dotykom. Okamžitá vizuálna spätná väzba. Pokročilý, ale ľahko použiteľný softvér. Takáto úroveň ovládania bola tradične exkluzívna pre hlavné zábavné vysielanie. Teraz ju máte na dosah ruky.

Vďaka akciám pomocou klávesových skratiek je zapamätanie si klávesových skratiek minulosťou. Teraz môžete spúšťať aplikácie a webové stránky, otvárať priečinky, okamžite pristupovať k vopred pripraveným textom - ovládať čokoľvek, čo chcete - bez zbytočného dohadovania.

Premeňte klávesy na priečinky a zhromažďujte a sprístupňujte toľko akcií, koľko len chcete. Ešte lepšie je uložiť jedinečné konfigurácie klávesov ako inteligentné profily pre rôzne hry a aplikácie. Striedajte ich za chodu. A zdieľajte ich s ostatnými tvorcami.

Ak si myslíte, že ťuknutie na kláves na vykonanie akcie je pôsobivé, Multi Actions si zamilujete. Presne tak - jedinému tlačidlu môžete priradiť ľubovoľný počet akcií a všetky ich spustiť jedným ťuknutím. Po jednej oddelené intervalmi. Alebo spoločne, súčasne.

OBSAH BALENIA

  • Stream Deck Mini
  • Stručná príručka

ŠPECIFIKÁCIE

  • Rozmery: 80 x 60 x 58 cm
  • Hmotnosť: 160 g
  • Keys: 6x customizable LCD keys
Parametre

Parametre

Výrobca: Elgato
Kategória: Ovládače pre software

Hlavné parametre

typklávesnice
Operačný systémWindows
Operačný systémMacOS
PRÍSLUŠENSTVO (3)

Software, ovládače, diskové polia

  • Top produkt

Contour Design ShuttleXpress

Skladom 4 ks
bez DPH 38 € 45.6 €

Contour Design ShuttlePro V2

Skladom 2 ks
bez DPH 75 € 90 €
ALTERNATÍVY (2)

Contour Design ShuttlePro V2

Skladom 2 ks
bez DPH 75 € 90 €
  • Doprava zdarma

Skaarhoj Quick Pad (Black)

Na odoslanie 1 ks
bez DPH 699 € 838.8 €