Elgato Stream Deck Foot Pedal - nožný pedál

Nožný pedál Stream Deck od spoločnosti Elgato je ideálnym doplnkom ku klávesnici Elgato Stream Deck MK2, ktorý vám umožňuje hands-free ovládanie aplikácií a nástrojov a plnú kompatibilitu s ostatnými klávesnicami a ovládačmi značky Corsair. Nožný pedál Stream Deck, ktorý je definovaný ako pedál s hmatovými ovládacími prvkami…

Viac informácií

90.72 € s DPH 75.6 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 31. 03.
Na odoslanie > 5 ks
Praha > 5 ks
Popis produktu

Popis produktu

Nožný pedál Stream Deck od spoločnosti Elgato je ideálnym doplnkom ku klávesnici Elgato Stream Deck MK2, ktorý vám umožňuje hands-free ovládanie aplikácií a nástrojov a plnú kompatibilitu s ostatnými klávesnicami a ovládačmi značky Corsair. Nožný pedál Stream Deck, ktorý je definovaný ako pedál s hmatovými ovládacími prvkami pri nohách, obsahuje tri pedále pripravené na spustenie neobmedzeného počtu akcií. Jedným dotykom ovládate svoj softvér a hardvér. Uzavretý v odolnom podvozku s protišmykovými nožičkami a tzv. pedálmi s priľnavým povrchom pre lepšiu a presnejšiu trakciu, Stream Deck Foot Pedal zvyšuje vašu produktivitu a uľahčuje pracovný postup pridaním ovládania a funkcií bez použitia rúk.

Zostaňte v hre
Vaše prsty sú oddanými rozbíjačmi ovládačov. Nemajú čas stlmiť váš mikrofón, spustiť cenzorské pípanie alebo spustiť vaše víťazné meme. Ale tvoje nohy áno. Dajte im prácu na svojom streame, aby ste sa mohli sústrediť na hru.

Odstúpte od počítača
Jamovanie s obľúbeným nástrojom, varenie alebo rozbaľovanie pri prepínaní scén a spúšťaní efektov je zložité. Nožný pedál Stream Deck vám to uľahčí. Púšťajte živé vysielanie, prepínajte kamery a ďalšie funkcie bez toho, aby ste museli siahnuť po počítači.

Spustite reťazové reakcie
Ľubovoľný počet akcií môžete naviazať na seba, priradiť ich jednému pedálu a spúšťať ich prerušovane alebo všetky naraz. Urobte snímku obrazovky, otvorte cieľový priečinok a spustite Twitter na rýchle zdieľanie. Alebo jedným ťuknutím zmeníte scénu, prehráte skladbu a spustíte hlasový menič.

Zjednodušte si akýkoľvek pracovný postup
Zjednodušte si pracovný postup pri úprave videa, produkcii hudby alebo fotografovaní. Priraďte makrá pedálom na okamžité nasadenie bez chyby.

Inteligentné profily pre viacero akcií
Inteligentné profily umožňujú vytvárať jedinečné rozloženia pedálov, ktoré sa automaticky načítajú pri prepínaní aplikácií. Predstavte si jeden pre živé vysielanie, ďalší pre videokonferencie a hromadu ďalších pre vaše pracovné nástroje. Všetky svoje činnosti máte okamžite pod nohami.

Jednoduché nastavenie
Jednoducho presuňte akcie na pedále v aplikácii Stream Deck a je to hotové.

Skutočne si dajte záležať
Nožný pedál Stream Deck je skonštruovaný tak, aby vydržal dupanie bez pohnutia. Pre optimálne pohodlie a jednoduché používanie vám sada priložených vymeniteľných pružín umožňuje nastaviť napätie každého pedálu.
 

ŠPECIFIKÁCIE

 
  • Elgato Stream Deck nožný pedál
  • Kábel USB typu C na typ A (8,2')
  • Súprava na prispôsobenie napätia pružín
  • Obmedzená 2-ročná záruka
 
Parametre

Parametre

Výrobca: Elgato
Kategória: Ovládače pre software
PRÍSLUŠENSTVO (1)

Software, ovládače, diskové polia

  • Top produkt

Elgato Stream Deck MK.2

Na odoslanie > 5 ks
bez DPH 129.5 € 155.4 €