DJI RS 4 Combo

Ľahký stabilizátor DJI RS 4 zefektívňuje natívne vertikálne snímanie a prináša lepšie ovládanie, lepšiu stabilizáciu a širší ekosystém príslušenstva. Súprava vrátane príslušenstva.

Viac informácií

714 € s DPH 595 € bez DPH
-+
Dostupnosť
Odošleme: 16. 07.
Na odoslanie 2 ks
Praha 2 ks
Kód tovaru:
CP.RN.00000344.03
Pridať do porovnania História cien

Zobraziť všetko príslušenstvo

Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

Ľahký stabilizátor DJI RS 4 zefektívňuje natívne vertikálne snímanie a prináša lepšie ovládanie, lepšiu stabilizáciu a širší ekosystém príslušenstva. Súprava vrátane príslušenstva.

 • Natívne vertikálne snímanie 2. generácie
 • Joystickový prepínač režimov, ovládanie zoomu/stabilizátora
 • Ramená osí s teflónovým povlakom na hladšie vyváženie
 • Nosnosť 3 kg, rozšírená os náklonu
 • Komunikačný port RSA
 • Voliteľný vysokokapacitný batériový grip s približne 2,5-násobnou životnosťou batérie

Natívne vertikálne snímanie 2. generácie
DJI RS 4 má novo navrhnutú horizontálnu dosku, ktorá podporuje natívne vertikálne snímanie s rýchlejším a jednoduchším ovládaním. Bez potreby ďalšieho príslušenstva môžete jednoducho uvoľniť horizontálnu dosku a uzamknúť ju vo vertikálnej polohe, aby ste mohli jednoducho prepnúť na vertikálne snímanie.

Automatické uzamknutie osi 2. generácie
Automatické uzamknutie osi umožňuje rýchle spustenie alebo prechod do režimu spánku modelu RS 4, čím sa výrazne zvyšuje efektivita snímania, pohybu a ukladania. Okrem toho majú zámky osí pri uzamknutí menšie medzery, čo ešte viac znižuje chvenie stabilizátora.

Zatiaľ najplynulejšie vyvažovanie
Všetky tri osi stabilizátora DJI RS 4 sú vybavené teflónovou vrstvou, ktorá znižuje trenie a zabezpečuje hladšie vyvažovanie. Pri výmene kamier alebo objektívov možno pomocou jemného nastavovacieho gombíka na osi náklonu posunúť kameru dopredu alebo dozadu, čím sa dosiahne milimetrovo presné vyváženie. Horná rýchloupínacia doska je doplnená nastaviteľným vodidlom na bezpečné upevnenie fotoaparátu.

Automatický zámok displeja
Dotykový displej OLED je vybavený novou funkciou automatického uzamknutia. Po uzamknutí sa na displeji zobrazia aktuálne režimy stabilizátora a joysticku pri nízkom jase. To nielenže zabraňuje nechcenému dotyku, ale tiež pomáha šetriť životnosť batérie.

Vyššie užitočné zaťaženie
Ľahké telo má nosnosť 3 kg. Môže niesť bežné zostavy bezzrkadloviek a objektívov, pohodlne sa drží a je veľmi výkonné. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou sa rozšírila os náklonu modelu RS 4
o 8,5 mm, čím sa zväčšil priestor na vyvažovanie. To umožňuje upevniť bežné súpravy bezzrkadloviek a objektívov spolu s príslušenstvom, ako sú ND filtre, čím sa rozširuje kreatívny potenciál.

Stabilizačný algoritmus RS 4. generácie
Spoločnosť DJI komplexne optimalizovala stabilizačný algoritmus RS pre rôzne scenáre použitia. Dosahuje vynikajúcu rovnováhu medzi stabilizačným výkonom a vnímaním pohybu kamery, čoho výsledkom je vynikajúci stabilizačný výkon aj lepší používateľský zážitok. Okrem toho RS 4 ponúka výrazne lepšiu stabilitu pri vertikálnom snímaní, čo uľahčuje stabilizáciu dynamických záberov, ako sú zábery z behu alebo zábery pod nízkym uhlom.

Bezdrôtové ovládanie cez Bluetooth
DJI RS 4 môže diaľkovo ovládať uzávierku kamery a objektív so zoomom pomocou technológie Dual-Mode Bluetooth. V režime ovládania zoomu môžete pomocou joysticku ovládať Power Zoom pre PZ objektívy a Clear Image Zoom na získanie natívneho zoomu. Kameru stačí spárovať iba raz, potom sa automaticky znova pripojí. Po spárovaní s novým motorom DJI Focus Pro Motor umožňuje DJI RS 4 ovládať zaostrenie objektívu pomocou voliča alebo nastavovať priblíženie objektívu pomocou joysticku. Toto plynulé ovládanie umožňuje efektívne ovládanie objektívu.

Prispôsobenie funkcie spúšte
Funkciu spúšte možno prispôsobiť režimu FPV, v ktorom po stlačení a podržaní spúšte tri osi gimbalu sledujú smer pohybu rukoväte. To je užitočné najmä pri natáčaní rotujúcich záberov alebo pri simulácii POV.

Prepínač režimu stabilizátora
Pomocou prepínača režimu gimbalu môžete rýchlo prepínať medzi režimami PF, PTF a FPV. Režim FPV môžete tiež nastaviť na režim 3D Roll 360 alebo vlastný režim podľa aktuálnych požiadaviek na snímanie.

Komunikačný port RSA
DJI RS 4 je vybavený komunikačným portom RSA, ktorý umožňuje pripojiť príslušenstvo, ako je DJI RS Tethered Control Handle, a príslušenstvo tretích strán, ako sú ovládacie rukoväte a krúžkové rukoväte diaľkového ovládania. Vďaka tomu môžete flexibilne prepínať medzi rôznymi nastaveniami snímania podľa svojich potrieb. Pomocou súboru DJI RS SDK môžu výrobcovia a individuálni vývojári vyvíjať prispôsobené funkcie pre RS 4...

Rozsiahly ekosystém príslušenstva
Príslušenstvo DJI radu RS, ako napríklad batériový grip RS BG30 alebo zaostrovací motor RS (2022), je kompatibilné aj s modelmi RS 4. Nový voliteľný vysokokapacitný batériový grip BG70 dokáže predĺžiť výdrž batérie až na 29,5 hodiny. Podporuje tiež napájanie fotoaparátu a príslušenstva (až 18 W) prostredníctvom portu USB-C umiestneného na spodnej strane. Voliteľný obrazový vysielač Ronin možno použiť aj na živé vysielanie vo vysokom rozlíšení, diaľkové ovládanie stabilizátora a kamery, ActiveTrack 4.0, Force Mobile a ďalšie funkcie.

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: DJI
Kategória: Stabilizátory, Gimbaly

Hlavné parametre

Zatiaženie statívu3kg

Blog a novinky

Dátum: 09. 04. 2024, Kategória: Blog

Nové stabilizátory kamery DJI RS 4

DJI predstavuje štvrtú generáciu kamerových stabilizátorov DJI RS 4! Nové modely DJI RS 4 a RS 4 Pro prinášajú plynulejšie vyváženie vďaka…

PRÍSLUŠENSTVO (9)

PRÍSLUŠENSTVO (9)

Tilta Dual Handle Power Supply Bracket for DJI Ronin

Držiak zdroja napájania s dvoma rukoväťami pre RS2 umožňuje napájať RS2 prostredníctvom
297 €
Na ceste 3 ks

Tilta Wireless Video Mounting Bracket for DJI Ronin

 • Novinka
Tento držiak sa montuje pod základňu prijímača gimbalu a vďaka 90-stupňovému dizajnu
16.6 €
Na odoslanie 2 ks

Modul prijímača diaľkového ovládania pre RS 2

 • Novinka
105 €
Na odoslanie 1 ks

DJI Focus Pro Creator Combo

 • Doprava zdarma
DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
892 €
na požiadanie

DJI Focus Pro All-In-One Combo

 • Doprava zdarma
DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
1 636 €
na požiadanie

DJI Grip Focus Pro

DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
317 €
na požiadanie

DJI Ručná jednotka Focus Pro

 • Doprava zdarma
DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
813 €
na požiadanie

DJI Motor Focus Pro

DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
138 €
na požiadanie

DJI Focus Pro LiDAR

 • Doprava zdarma
DJI Focus Pro, první nezávislý systém „automatického manuálního ostření“ (AMF) společnosti
614 €
na požiadanie
 • Pozrieť všetko
 • DJI RS 4 Combo

  • Doprava zdarma
  Ľahký stabilizátor DJI RS 4 zefektívňuje natívne vertikálne snímanie a prináša lepšie
  714 €
  Na odoslanie 2 ks