DJI RS 4 Pro Combo

RS 4 Pro je vlajkovou loďou spoločnosti DJI v oblasti stabilizácie, ktorá sa bez problémov integruje s bočným zaostrovaním DJI Focus Pro, systémom bezdrôtového prenosu videa DJI Transmission a ďalšími prvkami profesionálneho ekosystému DJI. Táto synergia poskytuje filmovému a televíznemu priemyslu komplexné produkčné riešenie, ktoré kombinuje stabilizáciu,…

Viac informácií

1 090 € s DPH 908.33 € bez DPH
-+
Osobné prevzatie: zajtra od 09:00
Odošleme: zajtra
Skladom 2 ks
Bratislava 2 ks
Kód tovaru:
CP.RN.00000346.03
Pridať do porovnania História cien

Zobraziť všetko príslušenstvo

Popis produktu ČLÁNKY

Popis produktu

RS 4 Pro je vlajkovou loďou spoločnosti DJI v oblasti stabilizácie, ktorá sa bez problémov integruje s bočným zaostrovaním DJI Focus Pro, systémom bezdrôtového prenosu videa DJI Transmission a ďalšími prvkami profesionálneho ekosystému DJI. Táto synergia poskytuje filmovému a televíznemu priemyslu komplexné produkčné riešenie, ktoré kombinuje stabilizáciu, prenos, monitorovanie, zaostrovanie a ovládanie. Súprava vrátane príslušenstva.

Vyššie užitočné zaťaženie
DJI RS 4 Pro je vybavený ramenami s osou z uhlíkových vlákien pre užitočné zaťaženie až do 4,5 kg a robustným výkonom a krútiacim momentom, vďaka čomu je ľahko prispôsobiteľný všetkým bežným bezzrkadlovým/filmovým kamerám a objektívom.

Natívne vertikálne snímanie 2. generácie
Model RS 4 Pro je vybavený úplne novou horizontálnou doskou a podporuje natívne vertikálne snímanie druhej generácie pre ešte vyššiu efektivitu. Bez potreby ďalšieho príslušenstva možno horizontálnu dosku jednoducho uvoľniť a uzamknúť vo vertikálnej polohe na jednoduché prepnutie na vertikálne snímanie.

Hladké vyváženie
Os naklonenia má teraz dve valivé ložiská, čo uľahčuje jej nastavenie. Všetky tri osi majú teflónový povrch s nízkym koeficientom trenia, ktorý zabezpečuje hladké vyváženie aj pri montáži ťažkých fotoaparátov. Pri výmene fotoaparátov alebo objektívov možno pomocou gombíka jemného nastavenia na osi náklonu posunúť fotoaparát dopredu alebo dozadu, čím sa dosiahne milimetrovo presné vyváženie. Okrem toho je horná rýchloupínacia doska vybavená nastaviteľným vodidlom na bezpečné upevnenie, aby sa zabránilo uvoľneniu alebo posunu fotoaparátu.

Automatický zámok displeja
Dotykový displej OLED je vybavený novou funkciou automatického uzamknutia, ktorá zabraňuje náhodnému dotyku počas snímania. Keď je displej uzamknutý, aktuálne režimy stabilizátora a joysticku sa zobrazujú pri nízkom jase, čo pomáha znižovať spotrebu energie.

Automatické uzamknutie osi 2. generácie
Automatický zámok osi novej generácie umožňuje rýchle spustenie alebo prechod do režimu spánku kamery DJI RS 4 Pro, čím sa výrazne zvyšuje efektivita snímania, prechodu a ukladania. Okrem toho boli zámky osí vylepšené tak, aby sa dosiahli menšie medzery, čo ešte viac znižuje chvenie stabilizátora.

Vynikajúca stabilita
DJI RS 4 Pro má o 20 % vyšší krútiaci moment motora v troch osiach, čo ponúka väčšiu redundanciu výkonu po vyvážení. Vďaka tomu stabilizátor zostáva citlivý a presný pri sledovaní pohybov aj pri používaní ťažkých kamier alebo viacerých kusov príslušenstva. Okrem toho poskytuje dostatočný výkon na podporu stabilizácie gimbalu v rôznych scenároch snímania.

Režim montáže do auta
Nový režim Car Mount optimalizuje stabilizačný algoritmus na základe údajov o vibráciách vozidla a odporu vetra, čo umožňuje stabilné snímanie aj v nestabilných podmienkach.

Stabilizačný algoritmus RS 4. generácie
Stabilizačný algoritmus RS novej generácie bol komplexne optimalizovaný pre rôzne scenáre použitia. Dosahuje vynikajúcu rovnováhu medzi stabilizačnou silou a vnímaním pohybu fotoaparátu, čo má za následok vynikajúci stabilizačný výkon aj lepší používateľský zážitok. Okrem toho RS 4 Pro poskytuje výrazne lepšiu stabilitu pri vertikálnom snímaní, čo uľahčuje snímanie dynamických záberov, ako je napríklad beh alebo perspektíva z nízkeho uhla.

Automatické zaostrovanie DJI Focus Pro LiDAR
V spojení s úplne novým (voliteľným) modulom Focus Pro LiDAR a motorom Focus Pro (samostatne alebo v súprave DJI RS 4 Pro Combo) umožňuje model RS 4 Pro presnejšie a vzdialenejšie automatické zaostrovanie LiDAR. Vďaka úplne novému modulu Focus Pro LiDAR a algoritmom umelej inteligencie umožňuje nová generácia ActiveTrack Pro trojosovému gimbalu modelu RS 4 Pro stabilne sledovať vybraný objekt. Aj keď je objekt na chvíľu zakrytý, dokáže rýchlo zmeniť svoju polohu a udržať zaostrenie. ActiveTrack Pro vykazuje vynikajúci výkon rozpoznávania a sledovania aj v scenároch s viacerými objektmi alebo keď je objekt vo veľkej vzdialenosti.

Motor DJI Focus Pro
DJI RS 4 Pro predstavuje nový prepínač režimu joysticku, ktorý umožňuje ovládať pohyb stabilizátora alebo priblíženie objektívu pomocou joysticku. Pri použití s motorom Focus Pro Motor v režime ovládania zoomu môže vykonávať Power Zoom pre PZ objektívy, Clear Image Zoom a Zoom s externým zaostrovacím motorom pre natívne, presné a pohodlné zaostrovanie.

Vysoko efektívne ovládanie objektívu
Po spárovaní s dvoma motormi Focus Pro umožňuje DJI RS 4 Pro presné ovládanie zaostrovania otáčaním voliča a nastavenie priblíženia objektívu pomocou joysticku, čo napomáha plynulému a bezproblémovému ovládaniu objektívu.

Ručná jednotka DJI Focus Pro
DJI Focus Pro prináša inovatívnu technológiu automatického zaostrovania LiDAR, ako aj vysoko presný magneticky tlmený manuálny ovládač: ručnú jednotku Focus Pro (predáva sa samostatne). Pri skupinovom snímaní možno RS 4 Pro ovládať prostredníctvom voliteľných koliesok DJI Master Wheels, ručných držadiel DJI Ronin 4D a diaľkového monitora DJI High-Bright. Funkciu LiDAR Waveform na diaľkovom monitore High-Bright Remote Monitor možno aktivovať aj pre inteligentnú asistenciu pri zaostrovaní (DJI RS 4 Pro musí byť spárovaný s motorom DJI Focus Pro), čo umožňuje presnejšie ovládanie pomocou ručnej jednotky Focus Pro.

Vysokokapacitný batériový grip
S voliteľným vysokokapacitným batériovým gripom DJI RS BG70 sa výdrž batérie predĺži až na 29 hodín. Zároveň môžete napájať kameru a príslušenstvo (až 18 W) prostredníctvom portu USB-C umiestneného na spodnej strane.

Podpora obrazového vysielača DJI Ronin
Filmári môžu používať voliteľný obrazový vysielač Ronin na živé vysielanie vo vysokom rozlíšení, diaľkové ovládanie stabilizátora a kamery, ActiveTrack 4.0, Force Mobile a mnoho ďalších funkcií na dosiahnutie integrovaného zážitku z natáčania s možnosťou monitorovania a ovládania.

Profesionálne riešenia
DJI RS 4 Pro podporuje rôzne ručné konfigurácie vrátane voliteľného kufríka, dvojitej rukoväte a krúžkovej montáže. Okrem toho výrobca ponúka aj SDK umožňujúce použitie držiakov do auta, statívov, Steadicamu, káblových kamier a sliderov atď. produktov iných výrobcov...

ČLÁNKY

Parametre

Parametre

Výrobca: DJI
Kategória: Stabilizátory, Gimbaly

Hlavné parametre

Zatiaženie statívu4.5kg

Blog a novinky

Dátum: 09. 04. 2024, Kategória: Blog

Nové stabilizátory kamery DJI RS 4

DJI predstavuje štvrtú generáciu kamerových stabilizátorov DJI RS 4! Nové modely DJI RS 4 a RS 4 Pro prinášajú plynulejšie vyváženie vďaka…

PRÍSLUŠENSTVO (10)

Príslušenstvo pre: Remote Control Kit for DJI Ronin (10)

Tilta Dual Handle Power Supply Bracket for DJI Ronin

Držiak zdroja napájania s dvoma rukoväťami pre RS2 umožňuje napájať RS2 prostredníctvom
297 €
Na ceste 3 ks

Tilta Wireless Video Mounting Bracket for DJI Ronin

  • Novinka
Tento držiak sa montuje pod základňu prijímača gimbalu a vďaka 90-stupňovému dizajnu
16.6 €
Na odoslanie 2 ks

Modul prijímača diaľkového ovládania pre RS 2

  • Novinka
105 €
Na odoslanie 1 ks

Remote Control Kit for DJI Ronin

  • Novinka
  • Doprava zdarma
Táto súprava diaľkového ovládania umožňuje ovládať nastavenia gimbalu RS 2, ako aj
660 €
Na odoslanie 1 ks

DJI Focus Pro Creator Combo

  • Doprava zdarma
DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
892 €
na požiadanie

DJI Focus Pro All-In-One Combo

  • Doprava zdarma
DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
1 636 €
na požiadanie

DJI Grip Focus Pro

DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
317 €
na požiadanie

DJI Ručná jednotka Focus Pro

  • Doprava zdarma
DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
813 €
na požiadanie

DJI Motor Focus Pro

DJI Focus Pro, prvý nezávislý systém DJI "Automatic Manual Focus" (AMF), poskytuje
138 €
na požiadanie

DJI Focus Pro LiDAR

  • Doprava zdarma
DJI Focus Pro, první nezávislý systém „automatického manuálního ostření“ (AMF) společnosti
614 €
na požiadanie
VHODNÉ PRE (1)